005720

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michala Drahošová, Nučická smečka

    Arrow_down

Pes

  1. Centa Nella Belavia, Český strakatý pes

    Arrow_down

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  2. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  3. MLA3 I: Diskvalifikován

  4. MLA3 II: Diskvalifikován

  5. Ratenice - 3x zkoušky, 07. 01. 2024

  6. 1. zkouška A3 ML: 1/5, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  7. 2. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  8. 3. zkouška A3 ML: 4/5, 46.41 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  9. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  10. ZkA. II. MLA3: Diskvalifikován

  11. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  12. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  13. MLA3 I: Diskvalifikován

  14. MLA3 II: Diskvalifikován

  15. ML Jumping I A2+A3: 1/6, 44.85 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  16. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů, 14. 10. 2023

  17. Agility open ML: 1/8, 46.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  18. 1. jumping open ML: 2/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  19. 2. jumping open ML: 2/8, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  20. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  21. 1. Zkouška A3 ML: 3/4, 42.85 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  22. 2. zkouška ML A3: 2/4, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  23. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  24. ZkA. II. MLA2: 1/4, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  25. ZkA. II. MLA2: 1/4, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  26. ZkA. I. MLA2: 1/4, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  27. ZkA. I. MLA2: 1/4, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  28. Liberec - 3x jumpingy + 3x zkoušky + J0, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  29. 1. Zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  30. 2. Zkouška A2 ML: 1/4, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  31. 3. Zkouška A2 ML: 2/4, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  32. Lysá nad Labem - O-O Open OVCE, 03. 09. 2023

  33. Agility I: Diskvalifikován

  34. IA2: 2/2, 46.7 s, 15.0 tr. b., 3.88 m/s

  35. Jumping I: Diskvalifikován

  36. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  37. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  38. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  39. 3. Zkouška MLA2: 3/6, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  40. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  41. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  42. Agility 2 ML: 20/37, 48.36 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  43. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  44. Jumping 2 ML: 6/36, 37.99 s, 0.99 tr. b., 4.34 m/s

  45. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  46. Agility 1 Intermediate: 7/38, 56.93 s, 9.93 tr. b., 3.86 m/s

  47. Agility 2 Intermediate: 24/36, 51.85 s, 5.85 tr. b., 4.22 m/s

  48. Jumping 1 Intermediate: Diskvalifikován

  49. Jumping 2 Intermediate: Diskvalifikován

  50. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  51. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  53. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  54. MLA2 I: Diskvalifikován

  55. MLA2 II: Diskvalifikován

  56. MLA2 III: 3/5, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  57. MLA2 IV: 3/5, 42.56 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  58. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  59. Jumping 2+3 ML: 2/14, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  60. MLA2 I: Diskvalifikován

  61. MLA2 II: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  63. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  64. ZkA. I. MLA2: 1/2, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  65. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  66. Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  67. MLA2 I: Diskvalifikován

  68. MLA2 II: 3/6, 52.73 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  69. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  70. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  71. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  72. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  73. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  74. MLA2 III: Diskvalifikován

  75. MLA2 IV: 1/3, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  76. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  77. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  78. Jumping OPEN ML: Diskvalifikován

  79. ZkA. I. MLA2: 1/5, 56.06 s, 10.06 tr. b., 3.51 m/s

  80. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  81. Zkouška II MLA2: Diskvalifikován

  82. Zkouška I MLA2: Diskvalifikován

  83. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  84. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  85. Agility 2 ML: Diskvalifikován

  86. Jumping 1 ML: Diskvalifikován

  87. Jumping 2 ML: Diskvalifikován

  88. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  89. 1. zkouška A2 ML: 3/7, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  90. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  92. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  93. ZkA. I. MLA2: 1/2, 42.57 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  94. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  95. 1. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  96. 2. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  97. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  98. ZkA. II. MLA2: Diskvalifikován

  99. ZkA. I. MLA2: Diskvalifikován

  100. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  101. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  103. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  104. II. zkouška A2 ML: 2/4, 47.75 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  105. I. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  106. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  107. Agility Open: Diskvalifikován

  108. Jumping Light: 3/11, 29.76 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  109. Jumping Open: Diskvalifikován

  110. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  111. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  112. I. zkouška A1 ML: 1/6, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  113. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  114. III. jumping ML: 4/7, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  115. II. jumping ML: Diskvalifikován

  116. I. jumping ML: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Říjnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 15. 10. 2021

  118. 1. Zkouška MLA1: 1/2, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  119. 2. Zkouška MLA1: 2/2, 38.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  120. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  121. Zkouška ML A1 - I.: Diskvalifikován

  122. Zkouška ML A1 - II. : Diskvalifikován

  123. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  124. 1. Zkouška MLA1: 3/5, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  125. 2. Zkouška MLA1: 2/5, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  126. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  127. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  128. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  129. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  130. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  132. 1. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  133. 2. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  134. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  135. Jumping II ML A1: 1/1, 43.66 s, 20.0 tr. b., 3.6 m/s

  136. Jumping I ML A1: Diskvalifikován

  137. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  138. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  139. I. zkouška A1 ML: 4/4, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  140. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  141. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  142. I. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  143. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  144. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  145. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  146. II. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  147. I, zkouška A1 ML: 2/2, 50.02 s, 10.02 tr. b., 2.92 m/s

  148. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  149. II. zkouška ML: Diskvalifikován

  150. I. zkouška ML: Diskvalifikován

  151. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  152. III. jumping ML: Diskvalifikován

  153. II. jumping ML: Diskvalifikován

  154. I. jumping ML: Diskvalifikován

  155. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  156. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  157. 1.běh se zónami : Diskvalifikován

  158. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  159. 2.běh se zónami: Diskvalifikován