Cz En

018817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Radim Knapek, Agility Hrušky

    Člen KA

Pes

  1. Blanché Balance Herding Devils, Border kolie

Výsledky

  1. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  5. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  6. Agility LA neděle: 12/34, 47.7 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  7. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  9. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  10. Zkouška I.: Diskvalifikován

  11. Zkouška II.: Diskvalifikován

  12. Zkouška III.: Diskvalifikován

  13. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  14. ZkA I: Diskvalifikován

  15. ZkA II: 3/10, 36.03 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  16. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  17. AgilityL: Diskvalifikován

  18. JumpingL: Diskvalifikován

  19. ZkouškaLA2: 8/16, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  20. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  21. ZkA I: 5/11, 40.64 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  22. ZkA II: 1/11, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  23. ZkA III: Diskvalifikován

  24. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  25. Agility 1: Diskvalifikován

  26. Agility 2: 49/222, 48.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  27. Agility 3: 46/177, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  28. Agility 4: Diskvalifikován

  29. Agility Trial: Diskvalifikován

  30. Jumping 1: Diskvalifikován

  31. Jumping 2: Diskvalifikován

  32. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  33. Agility I: 41/85, 50.13 s, 11.13 tr. b., 4.33 m/s

  34. Agility II: 9/85, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  35. Jumping I: Diskvalifikován

  36. Jumping II: Diskvalifikován

  37. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  38. QA4 Agility: 40/97, 48.81 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  39. QA5 Agility: Diskvalifikován

  40. QA6 Agility: 17/93, 41.19 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  41. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  42. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  43. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  45. QA1 agility: Diskvalifikován

  46. QA2 agility: Diskvalifikován

  47. QA3 agility: 49/120, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  48. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  49. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  50. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  51. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  52. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  53. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  54. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  55. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  56. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Agility Trial: 5/9, 39.35 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  59. Jumping: 20/32, 35.59 s, 15.0 tr. b., 5.2 m/s

  60. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  61. Agility I: Diskvalifikován

  62. Agility II: 51/165, 38.63 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  63. Jumping I: Diskvalifikován

  64. Jumping II: Diskvalifikován

  65. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  66. Agility LA: 3/41, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  67. Jumping LA: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Brno - Podzimní Robinsonáda, 15. 09. 2018

  70. Agility Large: Diskvalifikován

  71. Jumping Large: 10/30, 38.02 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  72. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  74. Agility 1: Diskvalifikován

  75. Agility 2: Diskvalifikován

  76. Agility 3: 76/179, 52.85 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  77. Agility 4: Diskvalifikován

  78. Agility Trial: 13/50, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  79. Jumping 1: Diskvalifikován

  80. Jumping 2: Diskvalifikován

  81. Sedlec u Mikulova - Czech jumping Specific cup, 01. 07. 2018

  82. 1. Jumping L: 5/24, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  83. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  84. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  85. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  86. Agility I: Diskvalifikován

  87. Agility II: Diskvalifikován

  88. Jumping I: 35/76, 35.18 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  89. Jumping II: Diskvalifikován

  90. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  91. QA4 Agility: Diskvalifikován

  92. QA5 Agility: Diskvalifikován

  93. QA6 Agility: Diskvalifikován

  94. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  95. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  96. QJ6 Jumping: 41/77, 38.42 s, 13.42 tr. b., 4.53 m/s

  97. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  98. QA1 agility: Diskvalifikován

  99. QA2 agility: Diskvalifikován

  100. QA3 agility: Diskvalifikován

  101. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  102. QJ2 jumping: 72/126, 54.88 s, 29.88 tr. b., 3.63 m/s

  103. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  104. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  105. Agility A2A3: 55/95, 46.25 s, 20.0 tr. b., 4.43 m/s

  106. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  107. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  108. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  109. Special Agility: 42/159, 39.24 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  110. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  111. Brno - Jarní Brno, 05. 05. 2018

  112. Agility LA: Diskvalifikován

  113. Jumping LA: Diskvalifikován

  114. Zkouška LA2: 5/11, 40.66 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  115. Brno - Dvojzkoušky agility, 21. 04. 2018

  116. Zkouška LA2 1.běh: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA2 2.běh: 12/20, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  118. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  119. I Agility Trial: Diskvalifikován

  120. II Agility Trial: Diskvalifikován

  121. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  122. Agility L Ne: Diskvalifikován

  123. Agility L So: Diskvalifikován

  124. Jumping L Ne: 47/96, 40.42 s, 20.0 tr. b., 4.77 m/s

  125. Jumping L So: Diskvalifikován

  126. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  127. Agility hra: 4/6, 40.9 s, 10.9 tr. b., 3.91 m/s

  128. Agility Open: Diskvalifikován

  129. Tuneliada: Diskvalifikován

  130. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  131. Agility LA: 6/34, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  132. Jumping LA: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA2: 6/16, 44.1 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  134. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  135. Agility LA: 5/30, 44.44 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  136. Jumping LA: 10/31, 35.4 s, 10.4 tr. b., 4.01 m/s

  137. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  139. Agility_: Diskvalifikován

  140. Jumping_: Diskvalifikován

  141. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  142. Agility Open: Diskvalifikován

  143. Agility Trial: 3/12, 33.17 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  144. Jumping Open: Diskvalifikován

  145. Brno - Dvojzkoušky Agility, 13. 08. 2017

  146. 1. Zk LA1: 3/17, 29.0 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  147. 2. Zk LA1: 8/16, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  148. Sedlec u Mikulova - Specific summer JUMPING CUP 2017, 02. 07. 2017

  149. 1. Jumping LA: Diskvalifikován

  150. "2. Jump L ""Skokan""": Diskvalifikován

  151. 3. Jumping LA: Diskvalifikován

  152. Hranice - Hranická skočka, 10. 06. 2017

  153. Běh Začátečníci A0: Diskvalifikován

  154. Open Jumping: Diskvalifikován

  155. Open tuneliáda: 17/31, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s