Cz En

094414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Hudcová, UNICORNS AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. Pretty Bublina, Kříženec

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 21/28, 42.38 s, 5.38 tr. b., 4.37 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  7. LA2- 1 běh: 2/5, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  8. LA2 - 2běh: Diskvalifikován

  9. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  10. 1. zkouška LA2: 4/10, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  11. 2. zkouška LA2: 1/10, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  12. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  13. Agility 1: Diskvalifikován

  14. Agility 2: Diskvalifikován

  15. Agility 3: Diskvalifikován

  16. Agility 4: 32/181, 46.96 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  17. Agility Trial: 7/53, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  18. Jumping 1: Diskvalifikován

  19. Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  21. Agility I: Diskvalifikován

  22. Agility II: Diskvalifikován

  23. Jumping I: Diskvalifikován

  24. Jumping II: 15/84, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  25. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  26. QA4 Agility: Diskvalifikován

  27. QA5 Agility: Diskvalifikován

  28. QA6 Agility: Diskvalifikován

  29. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  30. QJ5 Jumping: 20/94, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  31. QJ6 Jumping: 48/87, 49.11 s, 7.11 tr. b., 4.46 m/s

  32. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  33. Agility Open LA: 9/33, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  34. Jumping Open LA: 11/32, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  35. LA2: Diskvalifikován

  36. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  37. 1. Zkouška LA2: 1/11, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  38. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  40. QA1 agility: Diskvalifikován

  41. QA2 agility: 25/120, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. QA3 agility: Diskvalifikován

  43. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  44. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  45. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  46. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  47. 1.zkouška LA2: 3/11, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  48. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  50. Agility I: Diskvalifikován

  51. Agility II: 36/165, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  52. Jumping I: 86/169, 42.99 s, 10.43 tr. b., 4.26 m/s

  53. Jumping II: Diskvalifikován

  54. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  55. Jumping: 26/60, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  56. Zkouška 1: Diskvalifikován

  57. Zkouška 2: Diskvalifikován

  58. Zkouška 3: 15/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  59. Zkouška 4: Diskvalifikován

  60. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  61. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  62. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  63. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  64. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  65. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  66. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  67. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  68. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  69. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  70. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  73. Agility I: Diskvalifikován

  74. Agility II: Diskvalifikován

  75. Jumping I: 57/76, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  76. Jumping II: Diskvalifikován

  77. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  78. Jumping II L: Diskvalifikován

  79. Jumping I. L: 4/33, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  80. Zkouška LA2: 4/14, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  81. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  82. QA4 Agility: Diskvalifikován

  83. QA5 Agility: 59/93, 50.61 s, 16.61 tr. b., 3.85 m/s

  84. QA6 Agility: Diskvalifikován

  85. QJ4 Jumping: 19/95, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  86. QJ5 Jumping: 49/90, 50.52 s, 20.52 tr. b., 3.9 m/s

  87. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  88. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  89. QA1 agility: Diskvalifikován

  90. QA2 agility: Diskvalifikován

  91. QA3 agility: Diskvalifikován

  92. QJ1 jumping: 85/126, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  93. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  94. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  95. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  96. 1. Zkouška LA2: 6/17, 44.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  97. 2. Zkouška LA2: 8/17, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  98. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  99. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  102. Agility L Ne: Diskvalifikován

  103. Agility L So: 23/99, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  104. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  105. Jumping L So: Diskvalifikován

  106. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  107. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  108. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  111. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  112. zkouška 2 LA1: 3/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  113. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  114. TRIAL II. LA1: 2/23, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  115. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  116. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  117. Agility I: 6/17, 35.84 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  118. Agility II: 9/17, 29.67 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  119. Agility III: 3/17, 32.78 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  120. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  121. Agility Large: 5/21, 43.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  122. Jumping Large: Diskvalifikován

  123. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  124. Agility Open: Diskvalifikován

  125. Agility Trial: 5/15, 52.13 s, 12.13 tr. b., 2.69 m/s

  126. Jumping Open: Diskvalifikován

  127. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  128. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  129. LA1/2 LA1: 5/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  130. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  131. Agility Open L: Diskvalifikován

  132. Jump Open L: 13/41, 41.26 s, 8.26 tr. b., 3.88 m/s

  133. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  134. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  135. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  136. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  137. Zkoušky LA1: 7/16, 47.67 s, 17.67 tr. b., 3.36 m/s

  138. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  139. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  140. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  141. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  142. FALCO 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  143. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  144. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  145. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  146. 2. zkouška LA1: 4/12, 57.69 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  147. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  148. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  149. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován