Cz En

094414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Hudcová, UNICORNS AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. Pretty Bublina, Kříženec

Výsledky

  1. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  2. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  4. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  5. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  8. Agility I: Diskvalifikován

  9. Agility II: Diskvalifikován

  10. Jumping I: 57/76, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Jumping II: Diskvalifikován

  12. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  13. Jumping II L: Diskvalifikován

  14. Jumping I. L: 4/33, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  15. Zkouška LA2: 4/14, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  16. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  17. QA4 Agility: Diskvalifikován

  18. QA5 Agility: 59/93, 50.61 s, 16.61 tr. b., 3.85 m/s

  19. QA6 Agility: Diskvalifikován

  20. QJ4 Jumping: 19/95, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  21. QJ5 Jumping: 49/90, 50.52 s, 20.52 tr. b., 3.9 m/s

  22. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  23. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  24. QA1 agility: Diskvalifikován

  25. QA2 agility: Diskvalifikován

  26. QA3 agility: Diskvalifikován

  27. QJ1 jumping: 85/126, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  28. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  29. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  30. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  31. 1. Zkouška LA2: 6/17, 44.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  32. 2. Zkouška LA2: 8/17, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  33. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  34. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  37. Agility L Ne: Diskvalifikován

  38. Agility L So: 23/99, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  39. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  40. Jumping L So: Diskvalifikován

  41. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  42. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  46. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  47. zkouška 2 LA1: 3/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  48. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  49. TRIAL II. LA1: 2/23, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  50. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  51. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  52. Agility I: 6/17, 35.84 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  53. Agility II: 9/17, 29.67 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  54. Agility III: 3/17, 32.78 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  55. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  56. Agility Large: 5/21, 43.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  57. Jumping Large: Diskvalifikován

  58. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  59. Agility Open: Diskvalifikován

  60. Agility Trial: 5/15, 52.13 s, 12.13 tr. b., 2.69 m/s

  61. Jumping Open: Diskvalifikován

  62. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  63. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  64. LA1/2 LA1: 5/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  65. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  66. Agility Open L: Diskvalifikován

  67. Jump Open L: 13/41, 41.26 s, 8.26 tr. b., 3.88 m/s

  68. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  69. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  70. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  71. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  72. Zkoušky LA1: 7/16, 47.67 s, 17.67 tr. b., 3.36 m/s

  73. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  74. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  75. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  76. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  77. FALCO 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  80. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA1: 4/12, 57.69 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  82. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  83. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  84. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován