Cz En

Agility I

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 39.54 5.56 V V
2 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 0 0 0.0 0.0 41.49 5.3 V V
3 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 43.16 5.1 V V
4 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 44.82 4.91 V V
5 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 45.13 4.87 V V
6 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 45.28 4.86 V V
7 016015 Lenka Svaková A3Ch Roya Elkeeava 0 1 0.0 5.0 42.5 5.18 V V
8 000017 Kristýna Lukešová Boogie Woogie M. C. Cleverly Crazy 0 1 0.0 5.0 45.73 4.81 V V
9 086117 Dana Čichoňová Loch Ness Monster 0 1 2.86 7.86 50.86 4.33 VD VD
10 511115 Ivana Ondrušová A3Ch Ace Wallachian Flower 1 2 0.0 15.0 46.63 4.72 VD VD
11 050816 Aneta Hrdličková Missy 3 0 0.0 15.0 46.83 4.7 VD VD
12 033920 Aneta Obrusníková Dewey Arapaho Thiwahe 1 2 0.22 15.22 48.22 4.56 VD VD
13 078618 Michael Pluskal A3Ch Y'Diana Never Never Land 0 2 7.96 17.96 55.96 3.93 D D
14 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 3 1 0.0 20.0 45.95 4.79 D D
15 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 1 2 6.31 21.31 54.31 4.05 D D
16 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 1 6.52 21.52 54.52 4.04 D D
DIS 088618 Denisa Korbářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029614 Lucie Marková Ami Zaphíria Ohnivá záře DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024920 Ondřej Kukla Atypic Solution Agility LifeStyle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002819 Nikola Turečková Dejna Z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003118 Jaroslav Machů DORY Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094414 Alena Hudcová Pretty Bublina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO