088019

  1. Kategorie: A3
  2. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Havlíčková, Fun4Dogs

    Arrow_down

Pes

  1. Nilsa Petit Jerloust of My Queen, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ostrava - Agility Movie cup, 01. 06. 2024 - 02. 06. 2024

  2. Finále O ohnivý pohár ML: 1/2, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  3. Open agility ML: 1/2, 36.18 s, 10.0 tr. b., 6.08 m/s

  4. Open jumping ML: 2/2, 36.35 s, 25.0 tr. b., 4.95 m/s

  5. Šumperk - Havliczech 71 s Calibrou - 3 x A1 + 2 x A3, 24. 05. 2024

  6. Zkouška II.: Diskvalifikován

  7. Šumperk - Havliczech 70 s Calibrou - 3 x jumping A0 + 3 x A3, 17. 05. 2024

  8. Zkouška I.: 1/3, 37.64 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  9. Zkouška III.: 1/3, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  10. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  11. QA4 Agility: Diskvalifikován

  12. QA5 Agility: Diskvalifikován

  13. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  14. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  16. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. I / L, 20. 04. 2024 - 21. 04. 2024

  17. QA1 Agility: Diskvalifikován

  18. QA2 Agility: Diskvalifikován

  19. QA3 Agility: 6/80, 39.48 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  20. QJ1 Jumping : Diskvalifikován

  21. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  22. QJ3 Jumping: 40/75, 41.67 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  23. Opava-Vlaštovičky - 2. páteční dvojzkoušky, 16. 02. 2024

  24. 1. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  26. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  27. Agility III 500: 15/41, 36.84 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  28. Agility II 500: 18/46, 36.47 s, 10.0 tr. b., 5.46 m/s

  29. Agility I 500: Diskvalifikován

  30. Jumping II 500: Diskvalifikován

  31. Jumping I 500: Diskvalifikován

  32. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  33. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  34. Brno - Podzimní OPEN s Dogfitness.cz, 25. 11. 2023

  35. AGILITY OPEN I: Diskvalifikován

  36. Zkouška A3 I: 2/6, 39.47 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  37. Brno - Páteční disco!, 24. 11. 2023

  38. 1. A3 zkouška I: Diskvalifikován

  39. 2. A3 zkouška I: Diskvalifikován

  40. Horka nad Moravou - Havliczech 62 - Jumping speciál s Calibrou, 04. 11. 2023

  41. Jumping I.: 1/12, 31.66 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  42. Jumping II.: 2/12, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  43. Jumping III.: 1/12, 16.91 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  44. Horka nad Moravou - Havliczech 69 - odpolední 2 x A3, 04. 11. 2023

  45. Zkouška I.: Diskvalifikován

  46. Zkouška II.: Diskvalifikován

  47. Liberec - 2x zkoušky + J0, 07. 10. 2023 - 08. 10. 2023

  48. 1. Zkouška A3 ML: 1/4, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  49. 2. zkouška ML A3: Diskvalifikován

  50. Šumperk - Havliczech 59 - 4 x A3 s Calibrou, 28. 09. 2023

  51. Zkouška I.: Diskvalifikován

  52. Zkouška IV.: 1/8, 34.34 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  53. Šumperk - Havliczech 58 s Calibrou 3 x A1 a 3 x A3, 18. 08. 2023

  54. Zkouška II.: Diskvalifikován

  55. Zkouška III.: Diskvalifikován

  56. Šumperk - Havliczech 57 s Calibrou 3 x A2 a 3 x A3, 28. 07. 2023

  57. Zkouška II.: Diskvalifikován

  58. Zkouška III.: Diskvalifikován

  59. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  60. Agility 1 I: Diskvalifikován

  61. Agility 2 I: Diskvalifikován

  62. Agility 3 I: 18/46, 47.19 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  63. Exam IA3: Diskvalifikován

  64. Jumping 1 I: Diskvalifikován

  65. Jumping 2 I: Diskvalifikován

  66. Šumperk - Havliczech 56 - 3 x A2, 3 x A3 s Calibrou, 30. 06. 2023

  67. Zkouška II.: Diskvalifikován

  68. Jakubčovice nad Odrou - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  69. Agility II ML: Diskvalifikován

  70. Agility I ML: Diskvalifikován

  71. Jumping II ML: Diskvalifikován

  72. Jumping I ML: Diskvalifikován

  73. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  74. Agility 4 I: Diskvalifikován

  75. Agility 5 I: Diskvalifikován

  76. Agility 6 I: Diskvalifikován

  77. Jumping 4 I: Diskvalifikován

  78. Jumping 5 I: Diskvalifikován

  79. Chropyně - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  80. Agility 1: Diskvalifikován

  81. Jumping 1: Diskvalifikován

  82. Jumping 2: 20/49, 38.53 s, 15.0 tr. b., 5.29 m/s

  83. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 14. 05. 2023

  84. 1. Zkouška IA3: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška IA3: 2/3, 46.83 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  86. 3. Zkouška IA3: Diskvalifikován

  87. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  88. QA1 Agility: 26/43, 48.57 s, 30.0 tr. b., 4.49 m/s

  89. QA2 Agility: Diskvalifikován

  90. QA3 Agility: Diskvalifikován

  91. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  92. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  93. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  94. Agility III 500: Diskvalifikován

  95. Agility II 500: 13/36, 46.79 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  96. Agility I 500: 14/36, 36.0 s, 10.0 tr. b., 6.11 m/s

  97. Jumping III 500: Diskvalifikován

  98. Jumping II 500: Diskvalifikován

  99. Jumping I 500: Diskvalifikován

  100. Horka nad Moravou - Havliczech 64, 10. 12. 2022

  101. Zkouška I.: Diskvalifikován

  102. Zkouška II.: 6/10, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  103. Horka nad Moravou - Havliczech 49 s JK Animals, 19. 11. 2022

  104. 2. zkouška: Diskvalifikován

  105. 3. zkouška: Diskvalifikován

  106. Horka nad Moravou - Havliczech 47, 28. 10. 2022

  107. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  108. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  109. 2. Zkouška MLA3: 1/8, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  110. 3. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  111. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy + 2x Jump A0 - sobota, 22. 10. 2022

  112. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  113. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  114. Agility: 19/58, 40.93 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  115. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  116. Jumping: Diskvalifikován

  117. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 38/59, 42.37 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  118. Šumperk - Havliczech 44, 08. 07. 2022

  119. Zkouška I.: 2/6, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  120. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  121. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  122. MLA Agility 2: Diskvalifikován

  123. MLA Jumpig 1: Diskvalifikován

  124. Morava - Jakubčovice - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  125. Agility I: Diskvalifikován

  126. Agility II: Diskvalifikován

  127. Jumping I: 33/44, 36.74 s, 25.0 tr. b., 5.12 m/s

  128. Jumping II: Diskvalifikován

  129. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  130. QA1 Agility: Diskvalifikován

  131. QA2 Agility: 59/107, 39.85 s, 30.0 tr. b., 5.5 m/s

  132. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  133. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  134. QJ3 Jumping: 38/104, 40.55 s, 31.97 tr. b., 5.03 m/s

  135. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  136. Agility 1 - Large: Diskvalifikován

  137. Agility 2 - Large: 21/47, 32.14 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  138. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  139. Jumping 2 - Large: 22/45, 27.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  140. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  141. TRIAL I.: 1/6, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  142. TRIAL II.: 1/6, 39.47 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  143. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  144. Agility III 500: Diskvalifikován

  145. Agility II 500: Diskvalifikován

  146. Agility I 500: 9/26, 46.06 s, 30.0 tr. b., 5.04 m/s

  147. Jumping III 500: Diskvalifikován

  148. Jumping II 500: Diskvalifikován

  149. Jumping I 500: Diskvalifikován

  150. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  151. TRIAL I.: 2/8, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  152. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  153. II. zkouška: Diskvalifikován

  154. I. zkouška: Diskvalifikován

  155. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  156. Finále: 7/11, 37.02 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  157. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  158. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  159. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  160. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  161. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  162. 2.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  163. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  164. 1. zkouška: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška: Diskvalifikován

  166. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  167. 1. zkouška: Diskvalifikován

  168. 2. zkouška: Diskvalifikován

  169. Šumperk - Havliczech 39, 21. 05. 2021

  170. TRIAL I.: Diskvalifikován

  171. TRIAL II.: 1/1, 28.77 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  172. Šumperk - Havliczech 035, 14. 05. 2021

  173. Trial I.: Diskvalifikován

  174. Trial II.: 2/2, 31.42 s, 15.0 tr. b., 5.57 m/s

  175. Šumperk - Havliczech 034, 07. 05. 2021

  176. TRIAL I.: Diskvalifikován

  177. TRIAL II.: Diskvalifikován

  178. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  179. Zk. 1: 2/8, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  180. Zk. 2: 2/8, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  181. Zk. 3: Diskvalifikován

  182. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  183. Agility Individual: Diskvalifikován

  184. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  185. Jumping Individual: Diskvalifikován

  186. Jumping Squads as Individual: 31/34, 36.55 s, 15.0 tr. b., 5.03 m/s

  187. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  188. Trial I.: Diskvalifikován

  189. TRIAL II.: Diskvalifikován

  190. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  191. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  192. 2. Zkouška MLA2: 1/7, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  193. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  194. 1. zkouška: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška: Diskvalifikován

  196. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  197. TRIAL I.: Diskvalifikován

  198. TRIAL II.: 1/5, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  199. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  200. TRIAL I.: 3/6, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  201. TRIAL II. : Diskvalifikován

  202. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  203. Jumping I. A2 + A3: Diskvalifikován

  204. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  205. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  206. zkouška MLA2 1: 2/5, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  207. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  208. zkouška MLA2 3: 1/5, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  209. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  210. Zkouška I: 2/3, 40.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  211. Zkouška II: Diskvalifikován

  212. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  213. MLA2 - I.: Diskvalifikován

  214. MLA2 - II.: Diskvalifikován

  215. MLA2 - III.: 1/5, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  216. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  217. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  218. JUMPING II. A2 + A3: 1/6, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  219. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  220. ZkA I Agility: 4/5, 35.17 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  221. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  222. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  223. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  224. Agility I: Diskvalifikován

  225. Agility II: Diskvalifikován

  226. Jumping I: 4/28, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  227. Jumping II: 13/28, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  228. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  229. Agility Trial I: 1/4, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  230. Agility Trial II: 1/4, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  231. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  232. II zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  233. I zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  234. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  235. TRIAL I.: 1/4, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  236. TRIAL II.: 1/4, 24.96 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  237. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  238. 7.studenecká: Diskvalifikován

  239. 8.studenecká: Diskvalifikován

  240. 9.studenecká: 1/7, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  241. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  242. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  244. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  245. Trial I.: Diskvalifikován

  246. Trial II.: Diskvalifikován

  247. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  248. Agility ML: Diskvalifikován

  249. Jumping ML: Diskvalifikován

  250. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  251. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  252. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  253. Jumping 1: Diskvalifikován

  254. Jumping 2: Diskvalifikován

  255. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  256. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  257. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  258. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  259. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  260. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  261. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován