Cz En

088019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Havlíčková, Fun4Dogs

    Člen KA

Pes

  1. Nilsa Petit Jerloust of My Queen, Border kolie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  2. 1. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MLA2: 1/7, 34.67 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  4. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  5. 1. zkouška: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška: Diskvalifikován

  7. Šumperk - Havliczech XXVIII. - dvojzkoušky, 07. 08. 2020

  8. TRIAL I.: Diskvalifikován

  9. TRIAL II.: 1/5, 31.8 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  10. Šumperk - Havliczech XXVII. - dvojzkoušky, 01. 08. 2020

  11. TRIAL I.: 3/6, 44.32 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  12. TRIAL II. : Diskvalifikován

  13. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  14. Jumping I. A2 + A3: Diskvalifikován

  15. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  16. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  17. zkouška MLA2 1: 2/5, 33.85 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  18. zkouška MLA2 2: Diskvalifikován

  19. zkouška MLA2 3: 1/5, 38.34 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  20. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  21. Zkouška I: 2/3, 40.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. Zkouška II: Diskvalifikován

  23. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  24. MLA2 - I.: Diskvalifikován

  25. MLA2 - II.: Diskvalifikován

  26. MLA2 - III.: 1/5, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  27. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  28. JUMPING I. A2 + A3: Diskvalifikován

  29. JUMPING II. A2 + A3: 1/6, 41.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  30. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  31. ZkA I Agility: 4/5, 35.17 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  32. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  33. ZkA III Agility: Diskvalifikován

  34. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. Agility I: Diskvalifikován

  36. Agility II: Diskvalifikován

  37. Jumping I: 4/28, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  38. Jumping II: 13/28, 38.66 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  39. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  40. Agility Trial I: 1/4, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  41. Agility Trial II: 1/4, 28.23 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  42. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  43. II zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  44. I zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  45. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  46. TRIAL I.: 1/4, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  47. TRIAL II.: 1/4, 24.96 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  48. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  49. 7.studenecká: Diskvalifikován

  50. 8.studenecká: Diskvalifikován

  51. 9.studenecká: 1/7, 26.95 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  52. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  53. 1. zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška A1 ML: Diskvalifikován

  55. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  56. Trial I.: Diskvalifikován

  57. Trial II.: Diskvalifikován

  58. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  59. Agility ML: Diskvalifikován

  60. Jumping ML: Diskvalifikován

  61. Zkouška MLA1: Diskvalifikován

  62. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  63. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  64. Jumping 1: Diskvalifikován

  65. Jumping 2: Diskvalifikován

  66. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  67. 1. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška MLA1: Diskvalifikován

  69. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  70. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  71. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  72. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován