052315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Sasková, LOBO

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Adora Breembark, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. MLA3: 1/5, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  3. ZkA. I. MLA3: 2/5, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 01. 2023

  5. Druhá zkouška: 1/3, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  6. První zkouška: Diskvalifikován

  7. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  8. Jumping2+3 ML: 4/14, 31.95 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  9. MLA3 I: Diskvalifikován

  10. MLA3 II: 4/7, 44.93 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  11. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  12. 1.zkouška: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška: 2/9, 42.1 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  14. 3.zkouška: Diskvalifikován

  15. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 11. 12. 2022

  16. 1. Zkouška LA3: 2/2, 47.76 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  17. 2. Zkouška LA3: 2/2, 48.37 s, 10.37 tr. b., 4.13 m/s

  18. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  19. LA3 I: 1/4, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  20. LA3 II: Diskvalifikován

  21. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  22. III. Zk LA3: 2/6, 41.09 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  23. II. Zk LA3: 1/8, 43.42 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  24. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 25. 09. 2022

  25. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Lysá nad Labem - Podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2022

  28. Zkouška II LA3: 2/4, 39.88 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  29. Zkouška I LA3: 1/4, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  30. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 16. 09. 2022

  31. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  32. První zkouška: Diskvalifikován

  33. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  34. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška LA3: 3/6, 43.06 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  36. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  37. Zkouška L A3 - I.: 2/5, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. Zkouška L A3 - II. : 1/5, 55.42 s, 17.42 tr. b., 3.61 m/s

  39. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  40. ZkA. III. LA3: 1/9, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  41. ZkA. II. LA3: 3/9, 41.13 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  42. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  43. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  44. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  45. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/22, 27. 05. 2022

  46. Zkouška L A3 - I.: Diskvalifikován

  47. Zkouška L A3 - II. : 1/6, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  48. Pňov - Předhradí - 8. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 14. 05. 2022

  49. 1.Zkouska: 1/3, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  50. 2.Zkouska: 1/3, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  51. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  52. Zkouška neděle 1 : Diskvalifikován

  53. Zkouška neděle 2: Diskvalifikován

  54. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  55. Zkouška L A3 - I.: Diskvalifikován

  56. Zkouška L A3 - II. : Diskvalifikován

  57. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  58. Zkouška L A3 I: 4/7, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  59. Zkouška L A3 II: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  61. Jumping III. L: 1/17, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  62. Jumping II. L: Diskvalifikován

  63. Jumping I. L: Diskvalifikován

  64. Beroun - Moravský přídavek, 13. 03. 2022

  65. 1. Zkouška LA3: 1/4, 39.9 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  66. 2. Zkouška LA3: 3/4, 41.67 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  67. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  68. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška LA3: 5/9, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  70. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  71. 1. Zkouška LA3: 5/7, 42.91 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  72. 2. Zkouška LA3: 4/7, 47.54 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  73. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  74. 1. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  75. 2. zkouška A3 L: 3/4, 41.83 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  76. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  77. 1. Zkouška LA3: 3/5, 48.08 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  78. 2. Zkouška LA3: 1/4, 39.12 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  79. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  80. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška LA3: 2/4, 44.91 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  82. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  83. 1. Zkouška LA3: 2/9, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  84. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Strážiště - 2x odpolední zkoušky, 25. 11. 2021

  86. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  87. I. zkouška A3 L: 1/6, 38.19 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  88. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  89. III. jumping L: 2/14, 32.38 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  90. II. jumping L: 1/14, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  91. I. jumping L: 2/14, 23.73 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  92. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 10. 2021

  93. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  94. První zkouška: 1/3, 36.94 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  95. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  96. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  97. Zkouška I. LA3: 1/7, 40.4 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  98. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  99. Agility Open L: Diskvalifikován

  100. Jumping Open L: 1/19, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  101. Zkouška LA3: 5/7, 37.87 s, 15.0 tr. b., 5.39 m/s

  102. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  103. 1. zkouška LA3: 1/5, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  104. 2. zkouška LA3: 1/5, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  105. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  106. 1. zkouška: 1/5, 42.81 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  107. 2. zkouška: 3/5, 40.49 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  108. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  109. Zkouška 1: 1/4, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  110. Zkouška 2: 1/4, 37.56 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  111. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  112. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  115. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  116. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  118. Jumping OPEN III. L: 4/22, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  119. Jumping OPEN II. L: 1/22, 34.51 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  120. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  121. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  122. I. Zk LA3: 1/2, 50.44 s, 18.44 tr. b., 3.61 m/s

  123. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  124. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  125. 2.zkouška LA3: 6/11, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  126. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  127. Jumping II L: 4/9, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  128. Jumping I L: 2/10, 41.14 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  129. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  131. 1 Zkouška LA3: Diskvalifikován

  132. 2 Zkouška LA3: 2/11, 40.04 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  133. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  134. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  135. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  136. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  137. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  138. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  139. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky - červen, 04. 06. 2021

  140. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  141. První zkouška: 1/5, 44.1 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  142. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  143. II. Zk LA3: 1/3, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  144. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  145. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  146. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  147. První zkouška: Diskvalifikován

  148. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  149. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. 2. Zkouška LA3: 1/15, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  151. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  152. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  153. 1. jumping L: 1/14, 28.9 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  154. 2. jumping L: 1/13, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  155. 3. jumping L: 1/12, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  156. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  157. Jumping II L A3: 2/6, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  158. Jumping I L A3: 2/6, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  159. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  160. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  161. 2. Zkouška LA3: 6/16, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  162. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  163. Druhá zkouška: 4/8, 46.68 s, 5.68 tr. b., 3.88 m/s

  164. První zkouška: Diskvalifikován

  165. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  166. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  167. 2. běh LA3: 3/13, 43.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  168. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  169. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  170. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  171. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  172. Jumping A2,3: 1/12, 24.32 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  173. Zkoušky Agility: 2/6, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  174. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  175. 1. zkouška: Diskvalifikován

  176. 2. zkouška: 3/12, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  177. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  178. II. Zk LA3: 2/10, 37.58 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  179. I. Zk LA3: 1/10, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  180. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  181. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. 2. Zkouška LA3: 3/10, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  183. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  184. II. Zk LA3: 1/6, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  185. I. Zk LA3: 1/6, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  186. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  187. 1. zkouška: 1/8, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  188. 2. zkouška: 3/8, 51.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  189. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  190. Druhá zkouška: 2/9, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  191. První zkouška: Diskvalifikován

  192. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  193. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  194. ZkA. LA3 II.: 1/8, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  195. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  196. Jumping Open L: 6/31, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  197. ZkA. LA3 I.: 2/13, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  198. ZkA. LA3 II.: 3/10, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  199. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  200. dr.A3: 1/3, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  201. pr.A3: 1/3, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  202. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  203. 1. běh LA3: 4/10, 41.8 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  204. 2. běh LA3: 4/9, 44.88 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  205. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  206. II. Zk LA3: 4/7, 48.22 s, 6.22 tr. b., 3.94 m/s

  207. I. Zk LA3: 2/7, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  208. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  209. 1. zkouška: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška: 2/7, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  211. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  212. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  213. I. Zk LA3: 3/6, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  214. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  215. Druhá zkouška: 3/7, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  216. První zkouška: 4/7, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  217. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  218. ZkA. LA3 I.: 2/15, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  219. ZkA. LA3 II.: 7/15, 39.28 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  220. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  221. 1 zkouška A3: 4/8, 48.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  222. 2. zkouška A3: 4/8, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  223. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  224. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  225. ZkA. LA3 II.: 6/18, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  226. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  227. Jump Zk LA3 I.: 1/7, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  228. Jump Zk LA3 II.: 1/7, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  229. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  230. Zkouška LA3 1: 1/9, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  231. Zkouška LA3 2: 6/9, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  232. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  233. Zk LA3 I.: Diskvalifikován

  234. Zk LA3 II.: Diskvalifikován

  235. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  236. Batmanova zkouška LA3: 6/13, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  237. Supermanova zkouška LA3: 2/13, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  238. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  239. Zkouška II LA3: 6/10, 37.77 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  240. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  241. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  242. 1. běh LA3 : Diskvalifikován

  243. 2. běh LA3 : 3/12, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  244. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  245. LA3 1zk: 2/13, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  246. LA3 2zk: 5/13, 34.79 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  247. LA3 3zk: 4/13, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  248. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  249. Zk LA3 I.: 1/6, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  250. Zk LA3 II.: 2/6, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  251. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  252. Agility L neděle: Diskvalifikován

  253. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  254. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  255. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  256. LA3 - I.: 2/7, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  257. LA3 - II.: Diskvalifikován

  258. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  259. 1. běh LA3: 1/4, 49.88 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  260. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  261. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  262. Agility open L: 1/14, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  263. Jumping open L: 2/14, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  264. Zkouška LA3: 2/8, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  265. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  266. II. zkouška LA3: 7/14, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  267. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  268. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  269. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  270. 2. běh LA3: 4/9, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  271. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  272. LA3 - I.: 3/12, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  273. LA3 - II.: 4/12, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  274. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  275. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  276. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  277. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  278. 1. Zkouška - LA3: 2/5, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  279. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  280. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  281. Zk LA3 I.: 1/10, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  282. Zk LA3 II.: Diskvalifikován

  283. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  284. LA3: 2/13, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  285. LA3-2: 6/13, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  286. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  287. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  288. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  289. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  290. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  291. Zkouška I. LA3: 2/17, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  292. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  293. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  294. Zkouška LA3 II: 2/9, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  295. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  296. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  297. První zkouška LA3: 1/9, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  298. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  299. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  300. I. zkouška LA3: 8/24, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  301. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  302. 1. běh LA3: 9/18, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  303. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  304. 3. běh LA3: 1/18, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  305. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  306. Jumping L 1: Diskvalifikován

  307. Jumping L 2: 12/41, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  308. Jumping L 3: 1/41, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  309. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  310. 1. běh LA3: 3/20, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  311. 2. běh LA3: 2/20, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  312. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  313. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  314. LA3 I. LA3: 7/24, 45.94 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  315. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  316. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  317. Jumping 1: 3/48, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  318. Jumping 2: 4/48, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  319. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  320. 1. Zka - LA3: 8/15, 43.97 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  321. 2. Zka - LA3: 9/15, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  322. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  323. 1. Zka - LA3: 1/13, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  324. 2. Zka - LA3: 1/13, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  325. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  326. Agility L: Diskvalifikován

  327. Jumping L: Diskvalifikován

  328. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  329. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  330. Agility open L: Diskvalifikován

  331. Jumping open L: 1/20, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  332. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  333. 1. Zka - LA3: 4/9, 50.63 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  334. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  335. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  336. 1. běh LA3: 1/14, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  337. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  338. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  339. Zkouška II. LA3: 3/15, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  340. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  341. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  342. jumping LA3: 2/15, 22.75 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  343. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  344. II. Zkouška: 1/16, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  345. I. Zkouška: Diskvalifikován

  346. Jumping: 1/30, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  347. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  348. 1. Zk LA3: 4/9, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  349. 2. Zk LA3: 5/9, 45.16 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  350. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  351. III. jumping L: 3/21, 25.04 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  352. II. jumping L: Diskvalifikován

  353. I. jumping L: 1/21, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  354. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  355. 1. BĚH LA3: 6/16, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  356. 2. BĚH LA3: 3/16, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  357. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  358. 1. Zk LA3: 7/20, 42.39 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  359. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  360. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  361. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  362. A3 - 2. LA3: 4/13, 44.47 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  363. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  364. Nedele LA3 1: 2/11, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  365. Nedele LA3 2: Diskvalifikován

  366. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  367. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  368. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  369. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  370. III. jumping L: 7/23, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  371. II. Jumping L: Diskvalifikován

  372. I. JUMPING L: 2/26, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  373. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  374. zkouška 1 LA3: 4/10, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  375. zkouška 2 LA3: 3/12, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  376. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  377. Zkouška 1 - LA3: 5/9, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  378. Zkouška 2 - LA3: 3/9, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  379. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  380. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  381. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  382. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  383. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  384. 2. Zka - LA3: 3/6, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  385. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  386. Jumping 1 L: 12/17, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  387. Jumping 2 L: 2/17, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  388. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  389. Agility L: 12/51, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  390. JUMPING L: 1/51, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  391. Zkouška agility LA3: 4/16, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  392. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  393. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  394. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  395. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  396. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  397. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  398. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  399. 1. BĚH LA3: Diskvalifikován

  400. 2. BĚH LA3: 2/16, 46.95 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  401. 3. BĚH LA3: 4/16, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  402. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  403. Zk.A II. LA3: 1/20, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  404. ZkA. I. LA3: 6/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  405. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  406. 1. běh LA3: 2/13, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  407. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  408. 3. běh LA3: 3/13, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  409. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  410. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  411. ZkA I. LA3: 4/21, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  412. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  413. Barelový a tunelový běh L: 7/35, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  414. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  415. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  416. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  417. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  418. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  419. Agility_: 6/49, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  420. Jumping_: 5/49, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  421. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  422. Heroutice, 1. běh: 3/14, 48.76 s, 12.76 tr. b., 3.53 m/s

  423. Heroutice, 2. běh: 1/14, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  424. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  425. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  426. Czech Imp Jump Large: 15/51, 28.58 s, 8.58 tr. b., 3.71 m/s

  427. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  428. Jumping 2 Large: 7/51, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  429. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  430. 1.zkouška LA3: 1/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  431. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  432. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  433. 1. Zka - LA3: 3/17, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  434. 2. Zka - LA3: 4/17, 37.74 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  435. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  436. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  437. Zkouška 2 - LA3: 2/16, 40.78 s, 0.78 tr. b., 4.02 m/s

  438. Zkouška 3 - LA3: 1/16, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  439. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  440. LA3 - 1. LA3: 2/12, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  441. LA3 - 2. LA3: 1/12, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  442. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  443. Horní Počernice, 1. běh: 1/10, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  444. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  445. Horní Počernice, 3. běh: 3/10, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  446. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  447. A3 1. běh LA3: 3/6, 50.34 s, 12.34 tr. b., 3.83 m/s

  448. A3 2. běh LA3: 3/6, 45.65 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  449. A3 3. běh LA3: Diskvalifikován

  450. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  451. Agility L: 1/15, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  452. Jumping L: 6/15, 26.72 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  453. Zkouška LA3: 4/8, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  454. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  455. Jump III. L: 2/42, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  456. Jump II. L: 2/52, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  457. ZkA. Ne LA3: Diskvalifikován

  458. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  459. LA3/1 LA3: Diskvalifikován

  460. LA3/2 LA3: 4/13, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  461. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  462. ZkA. I. LA3: 2/19, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  463. ZkA. ll. LA3: 3/19, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  464. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  465. III. zkouška LA3: 2/17, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  466. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  467. I. zkouška LA3: 16/17, 35.06 s, 25.0 tr. b., 5.02 m/s

  468. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  469. Agility - Large: 9/43, 31.4 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  470. Jumping - Large: 13/42, 29.35 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  471. ZkA - LA2: 3/20, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  472. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  473. Zkouska 1 LA2: 2/21, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  474. Zkouska 2 LA2: 1/21, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  475. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  476. 1. běh LA2: 6/25, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  477. 2. běh LA2: 2/25, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  478. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  479. 1. Zka - LA2: 3/12, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  480. 2. Zka - LA2: 1/12, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  481. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  482. Běh dvojic Large: 1/34, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  483. JUMPING: Diskvalifikován

  484. LA2: 3/18, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  485. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  486. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  487. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 5/28, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  488. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/10, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  489. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  490. Druhý běh LA2: 1/8, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  491. První běh LA2: 1/8, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  492. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  493. Heroutice, 1. běh: 6/19, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  494. Heroutice, 2. běh: 4/19, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  495. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  496. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  497. 1. běh L: 1/33, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  498. 2. běh L: 3/33, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  499. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  500. ZkA. II. LA2: 2/28, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  501. ZkA. I. LA2: 14/28, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  502. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  503. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  504. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  505. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  506. 1. zkouška LA2: 8/15, 33.88 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  507. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  508. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  509. Czech Imp Jump Large: 7/49, 21.97 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  510. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  511. Jumping 2 Large: 32/49, 36.89 s, 14.89 tr. b., 3.9 m/s

  512. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  513. Druhá zkouška LA2: 5/13, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  514. První zkouška LA2: 2/13, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  515. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  516. Czech Imp Jump Large: 4/59, 20.3 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  517. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  518. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  519. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  520. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  521. Jumping 1 Large: 25/69, 36.54 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  522. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  523. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  524. 1. zkouška LA2: 8/20, 30.61 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  525. 2. zkouška LA2: 7/20, 30.15 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  526. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  527. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  528. 2. Zka - LA2: 8/24, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  529. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  530. Agility L: 8/39, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  531. Jumping L: Diskvalifikován

  532. Zkoušky A1 LA2: 7/16, 42.5 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  533. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  534. Běh dvojic Large: 11/30, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  535. JUMPING Large: 1/32, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  536. LA2: 2/14, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  537. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  538. Agility L: 1/37, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  539. Jumping L: 5/39, 28.62 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  540. Zkouška LA2: 8/17, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  541. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  542. Agility L: 15/41, 32.28 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  543. Jumping L: Diskvalifikován

  544. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  545. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  546. První zkouška LA2: 4/22, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  547. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  548. Agility So Large: 9/42, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  549. Finale Ne Large: 6/14, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  550. Jumping Ne Large: 7/37, 26.87 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  551. Jumping So Large: 6/43, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  552. LA2 So: Diskvalifikován

  553. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  554. Agility L L: 10/22, 36.46 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  555. A2 LA2: 3/9, 34.13 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  556. Jumping L L: Diskvalifikován

  557. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  558. Běh dvojic: 15/44, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  559. JUMPING: Diskvalifikován

  560. LA2: 6/18, 47.96 s, 8.96 tr. b., 3.17 m/s

  561. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  562. Jarní závody agility 2016: 4/23, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  563. Jarní závody agility 2016: 6/48, 31.39 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  564. Jarní závody agility 2016: 21/48, 32.33 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  565. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  566. Agility: 45/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  567. Agility 2: 12/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  568. Jumping: 14/50, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  569. Jumping 2: 18/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  570. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  571. Agility Open L: 8/30, 33.94 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  572. Finále L: 3/16, 23.06 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  573. Zkouška LA2: 6/12, 47.32 s, 15.32 tr. b., 2.87 m/s

  574. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  575. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  576. 2. zkouška LA1: 2/7, 20.75 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  577. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  578. Agility: Diskvalifikován

  579. Jumping: 17/55, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  580. Zkouška: 3/15, 35.74 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  581. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  582. 1. zkouška LA1: 1/10, 24.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  583. 2. zkouška LA1: 1/10, 26.56 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  584. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  585. Czech Imp Jump Large: 4/52, 21.13 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  586. Jumping 1 Large: 6/54, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  587. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  588. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  589. 5.prorubská: 4/11, 22.48 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  590. 6.prorubská: 2/11, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  591. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  592. agility: 9/51, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  593. jumping: Diskvalifikován

  594. zkouška: 7/13, 32.7 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  595. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  596. Czech Imp Jump Large: 11/63, 19.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  597. Jumping 1 Large: 14/63, 30.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  598. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  599. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  600. Jumping III. L: 6/42, 23.68 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  601. Jumping II. L: 6/46, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  602. Jumping I. L: 10/46, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  603. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  604. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  605. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  606. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  607. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  608. Jumping 1 Large: 10/49, 28.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  609. Jumping 2 Large: 14/49, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  610. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  611. Agility: 2/18, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  612. Jumping: Diskvalifikován

  613. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  614. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  615. Jumping 1 Large: 13/49, 29.02 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  616. Jumping 2 Large: 8/49, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  617. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  618. Agility Ne: 1/46, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  619. Jumping Ne: 4/46, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  620. ZkA Ne: Diskvalifikován

  621. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  622. Agility: Diskvalifikován

  623. Jumping: Diskvalifikován

  624. ZkA: 1/18, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s