Cz En

062015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Táflová, ZKO Vysoké Mýto

    Člen KA

Pes

  1. Lady, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping: Diskvalifikován

  4. Jumping light: 9/15, 26.25 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  5. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  6. Agility L: Diskvalifikován

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  9. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  10. Agility 1: Diskvalifikován

  11. Jumping 1: Diskvalifikován

  12. Jumping 2: 9/17, 28.81 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  13. Zkouška 1: Diskvalifikován

  14. Zkouška 2: 2/8, 36.5 s, 5.0 tr. b., 5.75 m/s

  15. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  16. Agility: 1/14, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  17. Jumping: 1/14, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  18. Zkouška: 2/7, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  19. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  20. ZK1: Diskvalifikován

  21. Zkouška2: Diskvalifikován

  22. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  23. AGILITY: 8/30, 42.61 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  24. JUMPING: Diskvalifikován

  25. LA3: 4/8, 40.07 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  26. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  27. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  28. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  29. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  30. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  31. 2. Jumping L: 9/20, 33.93 s, 25.0 tr. b., 5.1 m/s

  32. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  33. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  34. Ne. - Agility II. L: 23/105, 39.94 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  35. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  36. So. - Agility I. L: 37/105, 44.0 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  37. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  38. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  39. Jumping III L: Diskvalifikován

  40. Jumping II L: Diskvalifikován

  41. Jumping I L: 15/27, 31.65 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  42. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  43. AGILITY L: Diskvalifikován

  44. JUMPING L: 19/31, 39.33 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  45. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  46. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  47. Agility 1 L: 2/30, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  48. Finále L: Diskvalifikován

  49. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  51. Zkouška 1 LA3: 11/12, 33.18 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  52. Zkouška 2 LA3: 5/13, 38.0 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  53. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  54. Agility L: 12/30, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. Jumping L: 18/30, 33.8 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  56. ZKOUŠKY LA2: Diskvalifikován

  57. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  58. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  59. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  60. Zkouška 2 LA2: 3/11, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  61. Zkouška LA2: 1/11, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  62. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  63. AGILITY: 1/23, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  64. JUMPING LA2: 1/6, 28.62 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  65. LA2: Diskvalifikován

  66. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  67. Agility Large: Diskvalifikován

  68. Jumping Large: Diskvalifikován

  69. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  71. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  72. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  73. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  74. 1.zkouška LA2: 1/16, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  75. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  77. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  78. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  79. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  83. Agility Open L: Diskvalifikován

  84. Jumping Open L: 9/34, 21.96 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  85. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  86. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  87. 1. zkouška LA2: 6/17, 48.17 s, 23.17 tr. b., 3.53 m/s

  88. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  90. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. I. zkouška LA2: 2/18, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  92. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  93. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 Large: 15/36, 34.03 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  96. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  97. Agility L: Diskvalifikován

  98. Jumping L: 1/34, 25.11 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  99. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  100. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  101. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  102. Agility 1 L: Diskvalifikován

  103. Jumping 1 L: 1/44, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  104. Jumping 2 L: 4/35, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  105. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  106. Zkouška 2 LA2: 4/18, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  107. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  108. LA2 - 1. LA2: 6/23, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  109. LA2 - 2. LA2: 1/23, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  110. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  111. Agility L: Diskvalifikován

  112. Jumping L: 5/34, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  113. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  115. AGILITY: Diskvalifikován

  116. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  117. LA2: 8/17, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  118. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  119. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  120. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  121. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  122. Agility So L: Diskvalifikován

  123. Jumping So L: 20/37, 32.83 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  124. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  125. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  126. Zkouška: 3/21, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  127. Zkouška II: 5/21, 31.41 s, 15.0 tr. b., 5.19 m/s

  128. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  129. Agility open L: 15/38, 30.53 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  130. Jumping open L: 6/40, 32.57 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  131. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  132. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  133. Agility LA L: Diskvalifikován

  134. Jumping II LA L: Diskvalifikován

  135. Jumping I LA L: Diskvalifikován

  136. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  137. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  138. Agility Open: 3/24, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  139. Agility Trial: 5/10, 39.29 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  140. Jumping Open: Diskvalifikován

  141. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  142. AGILITY: Diskvalifikován

  143. JUMPING: 23/42, 36.02 s, 25.0 tr. b., 4.75 m/s

  144. LA1: 2/12, 31.21 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  145. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  146. Agility L: 17/43, 41.34 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  147. Jumping L: Diskvalifikován

  148. Zkoušky LA1: 3/9, 34.61 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  149. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  150. Agility L: 15/37, 41.68 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  151. Jumping L: Diskvalifikován

  152. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  153. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  154. AGILITY: Diskvalifikován

  155. JUMPING: Diskvalifikován

  156. LA1: 5/7, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  157. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  158. Agility L: Diskvalifikován

  159. Jumping L: Diskvalifikován

  160. Zk A II. LA1: Diskvalifikován

  161. Zk.A I. LA1: 4/25, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  162. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  163. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  164. Agility 1 L: 4/29, 38.01 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  165. Agility L: Diskvalifikován

  166. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  167. Jumping L L: Diskvalifikován

  168. Zkouška A1 LA1: 1/10, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  169. Zkouška Ne LA1: 3/8, 30.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  170. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  171. Jumping: 23/37, 32.42 s, 15.0 tr. b., 4.75 m/s

  172. Zkouška: 5/14, 30.34 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  173. Zkouška II: 7/14, 35.52 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  174. Rapotín - Miacis cup 2016, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  175. jumping 1 L: 5/15, 38.58 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  176. jumping 2 L: Diskvalifikován

  177. zkouška Ne LA1: Diskvalifikován

  178. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  179. Agility junioři L: 3/7, 35.97 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  180. Jumping junioři L: Diskvalifikován

  181. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  182. AGILITY L: Diskvalifikován

  183. JUMPING L: Diskvalifikován

  184. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  185. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  186. Agility L: 5/39, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  187. Jumping L: Diskvalifikován

  188. Zkouška LA1: Diskvalifikován