Cz En

044615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sabina Göckertová

    Člen KA

Pes

  1. Bree, Kříženec

Výsledky

  1. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  2. Agility LA: 4/32, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  3. Jumping LA: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  6. 1. Zkouška LA3: 6/14, 39.61 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  7. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  8. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  9. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  10. 2.ZK LA3: 2/11, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  11. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  12. Agility L: 10/22, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. Jumping L: 4/22, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  14. Zkoušky LA3: 1/11, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  15. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  16. Agility L: 8/29, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  17. Jumping L: 2/29, 27.8 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  18. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  19. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  20. Agility L: 3/27, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  21. Jumping L: 5/26, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  22. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  24. Zkouška LA3: 2/5, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  25. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  26. Speed&Power hra L: 2/10, 12.65 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  27. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  28. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zka - LA3: 3/16, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  30. Jumping - Large: 7/34, 32.28 s, 0.28 tr. b., 4.34 m/s

  31. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  32. Speed&Power hra L: 1/8, 14.38 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  33. Tunelovo-barelový běh L: Diskvalifikován

  34. Zkouška LA3: 2/2, 40.55 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  35. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  36. Agility_: 6/40, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  37. Jumping_: 3/40, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  38. Zkouška - LA3: 6/13, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  39. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  40. Agility L: 8/25, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  41. Jumping L: 7/25, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  42. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  44. I Agility Open: 38/139, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  45. II Agility Open: Diskvalifikován

  46. II Jumping Open: 27/135, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  47. I Jumping Open: Diskvalifikován

  48. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  49. 1. zkouška LA3: 3/18, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  50. 2. zkouška LA3: 2/18, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  51. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  52. Agility: 8/50, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  53. Agility: Diskvalifikován

  54. Jumping: Diskvalifikován

  55. Jumping: Diskvalifikován

  56. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  58. 1. zkouška LA3: 8/20, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  59. 2. zkouška LA3: 8/20, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  60. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  61. Agility: 21/49, 34.92 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  62. Jumping: 10/50, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  63. Zkouška LA3: 3/21, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  65. 1. zkouška LA3: 2/22, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  66. 2. zkouška LA3: 3/22, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  67. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  68. Agility: 19/44, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  69. Jumping: 8/44, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  70. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  72. Barelový a tunelový běh L: 9/35, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  73. Zkouška LA3: 3/8, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  74. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  75. 1. zkouška LA3: 4/25, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  76. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  78. Agility_: 8/49, 45.29 s, 5.29 tr. b., 3.86 m/s

  79. Jumping_: Diskvalifikován

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  81. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  82. 2. zkouška LA3: 3/23, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  83. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  84. II. zkouška LA3: 2/15, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  85. I. zkouška LA3: 1/15, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  86. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  87. 1. zkouška LA3: 9/22, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  88. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  89. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  90. Agility družstev: 38/88, 46.47 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  91. Agility jednotlivců: 20/87, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  92. Jumping družstev: Diskvalifikován

  93. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  94. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  95. Agility Ne - LA: 7/50, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  96. Agility So - LA: 15/50, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  97. Jumping Ne - LA: 8/51, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  98. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  99. Zka Ne - LA2: 5/16, 33.16 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  100. Zka So - LA2: 1/18, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  101. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  102. Agility SL L: 2/7, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  103. Hra L: 12/18, 17.86 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  104. Jumping SL L: Diskvalifikován

  105. Zkouška LA2: 2/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  106. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  107. Agility NE L: 14/39, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  108. Agility So L: 4/43, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  109. Finále L: 6/21, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  110. Jumping NE L: 5/37, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  111. Jumping So L: 12/37, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  112. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  113. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  114. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  115. Agility SL L: 2/2, 28.09 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  116. Hra L: 5/8, 16.97 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  117. Jumping SL L: 1/2, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  118. Zkouška LA2: 3/4, 27.09 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  119. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  120. Agility - Ne: 8/91, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  121. Agility - So: 7/97, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  122. Jumping - Ne: 11/89, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  123. Jumping - So: Diskvalifikován

  124. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  125. Agility SL L: 1/3, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  126. Hra L: 3/17, 19.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  127. Jumping SL L: 1/3, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  128. Zkouška LA2: 2/8, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  129. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  130. Agility - Large: Diskvalifikován

  131. Jumping - Large: 7/42, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  132. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  134. QA4 agility: 33/99, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  135. QA5 agility: Diskvalifikován

  136. QA6 agility: 32/95, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  137. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  138. QJ5 jumping: 37/91, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  139. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  140. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  141. QA1 agility: Diskvalifikován

  142. QA2 agility: 53/127, 44.82 s, 19.82 tr. b., 3.95 m/s

  143. QA3 agility: Diskvalifikován

  144. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  145. QJ2 jumping: 20/135, 38.38 s, 0.38 tr. b., 4.69 m/s

  146. QJ3 jumping: 53/118, 43.41 s, 9.41 tr. b., 4.03 m/s

  147. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  148. Agility SL L: Diskvalifikován

  149. Hra L: 11/18, 22.87 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  150. Jumping SL L: 1/7, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  151. Zkouška LA2: 4/10, 45.06 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  152. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  153. AGI Kategorie A2+A3 L: 1/10, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  154. AGI Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  155. JUMP Kategorie A2+A3 L: 2/9, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  156. JUMP Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  157. Zkouška LA2: 1/6, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  158. Zkouška LA2: 1/8, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  159. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  160. Agility - Large: 5/35, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  161. Jumping - Large: 16/36, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  162. ZkA - LA2: 6/17, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  163. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  164. Agility 1: Diskvalifikován

  165. Agility 2: 69/128, 50.97 s, 20.97 tr. b., 3.79 m/s

  166. Jumping 1: 19/128, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  167. Jumping 2: Diskvalifikován

  168. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  169. Agility Trial I: Diskvalifikován

  170. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  171. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  172. 2. ZK LA2: 4/28, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  173. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  174. Agility: 12/43, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  175. Agility: Diskvalifikován

  176. FINÁLE: 2/17, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  177. Jumping: 7/48, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  178. Jumping: 9/46, 38.44 s, 5.44 tr. b., 3.95 m/s

  179. Zkouška LA2: 3/24, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  181. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  182. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  183. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  184. Agility: 6/47, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. Jumping: 6/48, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  186. Zkouška LA2: 2/26, 41.43 s, 15.43 tr. b., 3.79 m/s

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  188. 1. ZK LA2: 4/31, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  189. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  190. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  191. Agility: 9/47, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  192. Jumping: Diskvalifikován

  193. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  194. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  195. 1. zkouška LA2: 3/28, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  196. 2. zkouška LA2: 10/28, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  197. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  198. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  199. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  200. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  201. Agility L: Diskvalifikován

  202. Jumping L: Diskvalifikován

  203. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  204. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  205. QA5 Agility: Diskvalifikován

  206. QA6 Agility: 44/186, 50.36 s, 10.36 tr. b., 3.67 m/s

  207. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  208. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  209. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  210. I Agility: Diskvalifikován

  211. II Agility: Diskvalifikován

  212. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  213. Agility: 6/30, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  214. Jumping: Diskvalifikován

  215. ZkA: 1/12, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  216. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  217. Agility Open L: 11/30, 39.88 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  218. Finále L: 5/16, 24.63 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  219. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  221. 1. ZK LA1: 2/26, 42.63 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  222. 2. ZK LA1: 6/26, 45.22 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  223. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  224. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  225. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  226. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  227. A1 (Top Cup) Large: 3/8, 40.22 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  228. Agility Open (TopCup) Large: Diskvalifikován

  229. TOP CUP Finále Large: Diskvalifikován

  230. Zkouška LA1: 2/8, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  231. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  232. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": 20/53, 40.92 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  233. Jumping L: 12/54, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  234. Zkouška Agility LA1: 2/18, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  235. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  236. ZkA I.: 4/15, 42.56 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  237. ZkA II.: 2/15, 45.65 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s