Cz En

Jumping NE L

  1. Datum: 23. 07. 2017
  2. Závod: Trutnov - Hilarem Open 2017
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 27.99 5.93
2 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 28.05 5.92
3 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 0 0.0 0.0 28.46 5.83
4 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 0 0 0.0 0.0 29.82 5.57
5 044615 Sabina Göckertová Bree 0 0 0.0 0.0 31.42 5.28
6 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 31.43 5.28
7 Leszek Kalisz GOYA Alchera 0 0 0.0 0.0 33.95 4.89
8 Joanna Grzeskowiak-Stepowicz Czuma 0 0 0.0 0.0 35.18 4.72
9 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 0 0.0 5.0 28.46 5.83
10 Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant 1 0 0.0 5.0 28.52 5.82
11 081015 Eva Arnoštová Jack 1 0 0.0 5.0 38.1 4.36
12 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova 0 1 0.0 5.0 39.3 4.22
13 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra 1 0 1.29 6.29 42.29 3.93
14 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova 0 1 1.81 6.81 42.81 3.88
15 Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS (Janek Ganek) 2 0 0.0 10.0 26.91 6.17
16 059415 Veronika Grešáková Ambiente 2 0 0.0 10.0 28.96 5.73
17 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 1 1 0.0 10.0 34.8 4.77
18 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 35.61 4.66
19 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 1 1 0.0 10.0 38.89 4.27
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Kasprzyk Ebony Nose BAILA (Bailando Bailando) DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Anna Rakoczy Misiek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Wega Atisha Nellago DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Banaszak Masza Nikki Double Vsion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Leszek Kalisz CHERRY Killing Machine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016217 Lucie Jirmanová Dan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Agnieszka Dudek D'IRON MAN Never Neverland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Basta Skaczące Niedźwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS