Cz En

Agility NE L

  1. Datum: 23. 07. 2017
  2. Závod: Trutnov - Hilarem Open 2017
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 32.15 5.19
2 Magdalena Kasprzyk Ebony Nose BAILA (Bailando Bailando) 0 0 0.0 0.0 33.8 4.94
3 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land 0 0 0.0 0.0 36.77 4.54
4 Leszek Kalisz GOYA Alchera 0 0 0.0 0.0 36.96 4.52
5 Anna Rakoczy Misiek 0 0 0.0 0.0 38.86 4.3
6 073216 Jana Mikešová Connie 0 0 0.0 0.0 43.7 3.82
7 081015 Eva Arnoštová Jack 0 0 1.66 1.66 46.66 3.58
8 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova 0 0 1.67 1.67 46.67 3.58
9 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 1 0 0.0 5.0 29.91 5.58
10 Magdalena Kasprzyk Flyland NORTHERN LIGHTS (Janek Ganek) 1 0 0.0 5.0 30.5 5.48
11 Beata Banaszak Masza Nikki Double Vsion 1 0 0.0 5.0 32.95 5.07
12 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 33.15 5.04
13 059415 Veronika Grešáková Ambiente 1 0 0.0 5.0 33.71 4.95
14 044615 Sabina Göckertová Bree 1 0 0.0 5.0 35.43 4.71
15 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 36.18 4.62
16 Joanna Grzeskowiak-Stepowicz Czuma 1 0 0.0 5.0 38.17 4.38
17 016217 Lucie Jirmanová Dan 0 1 0.0 5.0 40.07 4.17
18 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 2 0 0.0 10.0 33.47 4.99
19 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 1 1 0.0 10.0 38.33 4.36
20 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 2 5.07 15.07 50.07 3.34
21 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova 0 2 8.24 18.24 53.24 3.14
22 067515 Lucie Jirmanová Argo 3 1 0.0 20.0 43.13 3.87
23 098415 Blanka Čápová Ain't She Sweet Hardy origin 5 0 0.0 25.0 30.97 5.39
DIS 051416 Martina Hodková Delilah Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Basta Skaczące Niedźwiadki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037414 Martina Hodková Claim to Fame Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bożena Ludwig Banshee Love Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Agnieszka Dudek D'IRON MAN Never Neverland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Woźniak Wega Atisha Nellago DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057316 Kateřina Burdová Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS