Cz En

QJ3 jumping

  1. Datum: 20. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Roháček, Pavol (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.69 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 34.75 5.27 V V
2 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 35.09 5.22 V V
3 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 35.21 5.2 V V
4 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 35.39 5.17 V V
5 066914 Mirka Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 35.63 5.14 V V
6 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 35.76 5.12 V V
7 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 35.93 5.09 V V
8 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.28 5.04 V V
9 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.69 4.99 V V
10 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 36.86 4.96 V V
11 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.15 4.93 V V
12 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 37.38 4.9 V V
13 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 37.54 4.87 V V
14 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 37.58 4.87 V V
15 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 37.59 4.87 V V
16 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 37.72 4.85 V V
17 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 37.98 4.82 V V
18 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 38.23 4.79 V V
19 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 38.37 4.77 V V
20 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 0.67 0.67 39.67 4.61 V V
21 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 1.25 1.25 40.25 4.55 V V
22 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 1.32 1.32 40.32 4.54 V V
23 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 2.8 2.8 41.8 4.38 V V
24 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 1 0.0 5.0 35.65 5.13 V V
25 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 1 0 0.0 5.0 35.71 5.12 V V
26 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 1 0 0.0 5.0 36.61 5.0 V V
27 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 36.7 4.99 V V
28 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 37.07 4.94 V V
29 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 37.28 4.91 V V
30 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 0.0 5.0 38.75 4.72 V V
31 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 1 0.54 5.54 39.54 4.63 V V
32 095315 Klára Kokešová Roxy 1 0 0.84 5.84 39.84 4.59 V V
33 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 1 0.93 5.93 39.93 4.58 V V
34 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 1 1.23 6.23 40.23 4.55 VD VD
35 047915 Kristýna Obstová Ruby 0 1 2.0 7.0 41.0 4.46 VD VD
36 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 2 0 0.0 10.0 34.28 5.34 VD VD
37 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 1 1 0.0 10.0 38.48 4.76 VD VD
38 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 1 0 6.43 11.43 45.43 4.03 VD VD
39 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 1 1 2.54 12.54 41.54 4.41 VD VD
40 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox 0 2 4.39 14.39 43.39 4.22 VD VD
DIS 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Rabčanová Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO