Cz En

QJ6 Jumping

  1. Datum: 10. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Mikkilä, Sari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 36.98 4.92 V V
2 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 37.89 4.8 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 37.95 4.8 V V
4 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 38.29 4.75 V V
5 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.52 4.72 V V
6 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.0 0.0 38.72 4.7 V V
7 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 0 0 0.0 0.0 39.05 4.66 V V
8 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.26 4.64 V V
9 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 39.38 4.62 V V
10 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 40.14 4.53 V V
11 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 41.54 4.38 V V
12 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 41.58 4.38 V V
13 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.82 4.35 V V
14 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 41.98 4.34 V V
15 069514 Marcela Götzingerová Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 42.79 4.25 V V
16 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 1.04 1.04 45.04 4.04 V V
17 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 37.11 4.9 V V
18 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 37.92 4.8 V V
19 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 42.07 4.33 V V
20 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 0 0.0 5.0 42.84 4.25 V V
21 095315 Klára Kokešová Roxy 1 2 0.04 15.04 44.04 4.13 VD VD
22 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia 0 0 19.41 19.41 63.41 2.87 D D
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Rabčanová Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO