Cz En

QJ4 Jumping

  1. Datum: 09. 06. 2018
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Erdos, André (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 36.35 4.95 V V
2 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.75 4.9 V V
3 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 37.26 4.83 V V
4 066914 Mirka Mihoková Mesi 0 0 0.0 0.0 37.37 4.82 V V
5 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 37.58 4.79 V V
6 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.29 0.29 38.29 4.7 V V
7 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.75 0.75 38.75 4.65 V V
8 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 2.53 2.53 40.53 4.44 V V
9 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 35.3 5.1 V V
10 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty 0 0 5.38 5.38 43.38 4.15 V V
11 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.4 5.4 38.4 4.69 V V
12 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 1 0.66 5.66 38.66 4.66 V V
13 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 6.52 6.52 44.52 4.04 VD VD
14 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 2.29 7.29 40.29 4.47 VD VD
15 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 0 0 7.48 7.48 45.48 3.96 VD VD
16 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost 0 0 7.74 7.74 45.74 3.94 VD VD
17 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 1 0 4.25 9.25 42.25 4.26 VD VD
18 017718 Lucie Melounková Furioso Victoria Festiva 0 0 9.75 9.75 47.75 3.77 VD VD
19 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 7.25 12.25 45.25 3.98 VD VD
20 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 1 12.43 17.43 50.43 3.57 D D
21 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 1 0 15.73 20.73 53.73 3.35 D D
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034517 Lucie Rabčanová Jessica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073116 Jana Šebestová Over the Moon Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO