Cz En

QA1 agility

  1. Datum: 19. 05. 2018
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 37.02 4.92 V V
2 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 37.45 4.86 V V
3 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.39 4.74 V V
4 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 0 0.0 0.0 38.46 4.73 V V
5 075817 Adéla Řeholová Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 38.88 4.68 V V
6 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 39.03 4.66 V V
7 009313 Nora Klapalová Agáta 0 0 0.0 0.0 39.61 4.59 V V
8 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 39.81 4.57 V V
9 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 39.84 4.57 V V
10 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 39.94 4.56 V V
11 016514 Barbora Banýrová Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 40.44 4.5 V V
12 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 40.46 4.5 V V
13 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 41.46 4.39 V V
14 009117 Ivana Ondrušová Tina 0 0 0.0 0.0 41.53 4.38 V V
15 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.06 0.06 42.06 4.33 V V
16 003317 Lukáš Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team 0 0 0.41 0.41 42.41 4.29 V V
17 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.73 0.73 42.73 4.26 V V
18 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 1.36 1.36 43.36 4.2 V V
19 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 0 0 3.71 3.71 45.71 3.98 V V
20 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 1 0 0.0 5.0 35.97 5.06 V V
21 090216 Adéla Benešová Moja Mija Koryfej 1 0 0.0 5.0 38.3 4.75 V V
22 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 1 0.0 5.0 38.31 4.75 V V
23 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 39.15 4.65 V V
24 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 0 0.0 5.0 40.32 4.51 V V
25 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora 0 1 0.0 5.0 40.44 4.5 V V
26 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 41.27 4.41 V V
27 047915 Kristýna Obstová Ruby 1 0 0.0 5.0 41.55 4.38 V V
28 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 1 0 1.74 6.74 43.74 4.16 VD VD
29 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 1 2.48 7.48 44.48 4.09 VD VD
30 063616 Michal Melounek Amazing Dream Jump Jett Team 2 0 0.0 10.0 37.7 4.83 VD VD
31 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 1 0.0 10.0 38.53 4.72 VD VD
32 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 1 0.0 10.0 40.0 4.55 VD VD
33 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 2 0 0.0 10.0 40.16 4.53 VD VD
34 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 1 1 0.0 10.0 40.22 4.53 VD VD
35 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů 2 0 0.0 10.0 40.82 4.46 VD VD
36 075015 Blanka Potočná Joyeux Cenich du Champ d´Onix 0 1 8.99 13.99 50.99 3.57 VD VD
37 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 3 0 0.0 15.0 37.71 4.83 VD VD
38 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 3 0 0.0 15.0 38.04 4.78 VD VD
39 048217 Kateřina Lustyková Cockie MVs 1 2 3.75 18.75 45.75 3.98 D D
40 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin 2 2 5.64 25.64 47.64 3.82 D D
41 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel 2 0 16.94 26.94 58.94 3.09 BO BO
42 034517 Lucie Rabčanová Jessica 1 2 15.65 30.65 57.65 3.16 BO BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016715 Šárka Puldová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO