Cz En

Agility M

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043720 Zdenek Smrček Glory Day ze Smrčkova dvora 0 0 0.0 0.0 41.67 5.28 V V
2 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 45.56 4.83 V V
3 000319 Ludmila Bartošíková Flirt Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 47.56 4.63 V V
4 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 48.18 4.57 V V
5 085613 Zuzana Jelínková A3Ch Nicolas Perla z Polabí 0 0 2.53 2.53 53.53 4.11 V V
6 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 42.92 5.13 V V
7 Dana Čunderlíková Grippen von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 46.43 4.74 V V
8 063219 Vít Chovanec Tinsel z Ďáblovy studánky 0 0 8.23 8.23 59.23 3.71 VD VD
9 048017 Aleš Fuks A3Ch Fidorka z Pravého břehu 1 1 0.0 10.0 46.95 4.69 VD VD
10 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 1 1 0.18 10.18 51.18 4.3 VD VD
11 088715 Martina Podzimková A3Ch Charlotta Otvovická skála 0 2 6.18 16.18 57.18 3.85 D D
12 Monika Parnahajová Lisa ze Sedlmajerovy vily 1 1 12.54 22.54 63.54 3.46 D D
13 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 1 2 13.06 28.06 64.06 3.43 BO BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051017 Michala Malá Wonder Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009921 Tereza Škrobánková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017320 Eliška Kaletová X-White Night Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066717 Veronika Humpolcová Ammon Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080918 Magda Zajacová Use Your Heart Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071919 Martina Šimčíková Ferey Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074420 Margit Horáčková Ghost Buster ze Smrčkova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025818 Karolína Bílková Energy Efree ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041621 Lucie Dušková Klark z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012121 Hana Kubíčková Havana from Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027321 Michaela Berková Glorious Black ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019720 Lenka Bernardová Chiyoko Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček A3Ch Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001517 Ludmila Bartošíková A3Ch Baron Lexus z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028119 Klára Muchová Heidi Chřibské polesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová A3Ch Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková A3Ch Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Viktória Vanerková Jannie Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO