Cz En

002616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kalafusová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Aglaia Foxy Fox, Border kolie

Výsledky

  1. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  5. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  8. Agility Trial I: Diskvalifikován

  9. Agility Trial II: Diskvalifikován

  10. Jumping Open: Diskvalifikován

  11. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  12. TRIAL II. LA2: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  13. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  14. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  15. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  16. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Agility Trial: Diskvalifikován

  19. Jumping Open: Diskvalifikován

  20. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  21. Agility 1 L: Diskvalifikován

  22. Agility 2 L: Diskvalifikován

  23. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  25. Jumping LA L: Diskvalifikován

  26. Jumping special LA L: Diskvalifikován

  27. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  28. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  29. Agility L: Diskvalifikován

  30. Jump L: 10/36, 28.18 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  31. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  33. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  34. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  35. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  36. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  37. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. 2. zkouška LA2: 4/18, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  39. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  40. Agility Open: Diskvalifikován

  41. Agility Trial: Diskvalifikován

  42. Jumping Open: Diskvalifikován

  43. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  44. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  47. 1. zkouška LA2: 4/10, 40.35 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  48. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  50. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  51. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  52. Jumping 2 L: 15/35, 29.55 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  53. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  54. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  55. 1. Agility: Diskvalifikován

  56. 2. Agility: Diskvalifikován

  57. 3. Agility: 4/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  58. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  59. Agility 1: Diskvalifikován

  60. Agility 2: 9/18, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  61. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  62. FALCO 1. zkouška LA2: 2/18, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  63. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  65. Agility Trial I: 2/24, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  66. Agility Trial II: Diskvalifikován

  67. Agility Trial III: Diskvalifikován

  68. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  69. 1.běh LA2: 1/24, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  70. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  71. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  72. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  73. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  76. Jumping I: 9/26, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  77. Jumping II: Diskvalifikován

  78. Jumping III: Diskvalifikován

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  80. Jump 1 L: Diskvalifikován

  81. Jump 2 L: Diskvalifikován

  82. Jump 3 L: Diskvalifikován

  83. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  84. 1. zkouška LA2: 6/22, 37.84 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  85. 2. zkouška LA2: 4/22, 47.18 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  86. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  88. Agility Trial I: Diskvalifikován

  89. Agility Trial II: Diskvalifikován

  90. Jumping 2+3: 19/34, 36.74 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  91. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  92. Agility Trial I: Diskvalifikován

  93. Agility Trial II: Diskvalifikován

  94. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  95. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  96. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  97. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  98. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  99. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  103. Agility 1 L: Diskvalifikován

  104. Agility 2 L: Diskvalifikován

  105. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  106. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  107. Agility: 5/12, 35.77 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  108. Agility II: 3/12, 28.19 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  109. Jumping Open: Diskvalifikován

  110. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  111. Agility I: Diskvalifikován

  112. Agility II: 1/16, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  113. HCV Jumping: Diskvalifikován

  114. Jumping 1: Diskvalifikován

  115. Jumping 2: Diskvalifikován

  116. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 31/41, 63.17 s, 28.17 tr. b., 2.91 m/s

  117. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  118. Agility L: Diskvalifikován

  119. Jumping L: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA1: 1/12, 22.79 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  121. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  122. 1.zkouška LA1: 7/19, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  123. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  125. Agility: 5/10, 31.54 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  126. Nornikovo bludiste: 27/36, 38.51 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  127. Zabakova cesta: 25/37, 28.76 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  128. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  129. Jumping II L: 27/42, 37.3 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  130. Jumping I. L: 28/40, 34.52 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  131. Zkouška LA1: 7/20, 26.38 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  132. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  133. 1. Zkouška A1 LA1: 4/11, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  134. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován