Cz En

002616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kalafusová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Aglaia Foxy Fox, Border kolie

Výsledky

  1. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  2. Agility Trial I: Diskvalifikován

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Žabčice - 3 x jumping, 03. 10. 2021

  5. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  6. Jumping 2 - ML: 1/13, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  7. Jumping 3 - ML: Diskvalifikován

  8. Rohatec - Podzimní Jumpingy, 19. 09. 2021

  9. GranCann jump ML: 3/9, 31.19 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  10. Jump o Bízovic lahvinku ML: 2/9, 32.12 s, 15.0 tr. b., 5.32 m/s

  11. Jump o Canvit ML: Diskvalifikován

  12. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  13. Agility ML: Diskvalifikován

  14. Jumping ML: 9/21, 33.19 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  15. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  16. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  17. Agility Brut ML: Diskvalifikován

  18. Demi Z MLA2: Diskvalifikován

  19. Jumping Extra Dry ML: 4/22, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  20. Třešť - Ztřeštěnec, 07. 08. 2021

  21. Jumping II ML: Diskvalifikován

  22. Jumping I ML: 1/9, 30.96 s, 5.0 tr. b., 6.1 m/s

  23. Jumping spec. ML: 6/9, 29.09 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  24. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  25. Jumping 1 - A2+A3: 2/2, 34.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  26. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  27. Jumping 3 - A2+A3: Diskvalifikován

  28. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  29. Zk. 1: Diskvalifikován

  30. Zk. 2: Diskvalifikován

  31. Zk. 3: Diskvalifikován

  32. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  33. Jumping I: Diskvalifikován

  34. Jumping II: 1/8, 35.08 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  35. Jumping III: 1/7, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  36. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  37. JUMPING ORIGINAL II ML: Diskvalifikován

  38. JUMPING ORIGINAL I ML: 5/13, 33.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  39. ZKOUŠKA ML A2: Diskvalifikován

  40. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  41. Jumping Final: Diskvalifikován

  42. Jumping Open I: Diskvalifikován

  43. Jumping Open II: 5/11, 29.87 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  44. Jumping Open III: 3/10, 27.83 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  45. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  46. Agility ML: Diskvalifikován

  47. Jumping ML: 2/13, 32.01 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  48. ZkouškaMLA2: Diskvalifikován

  49. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  50. ZkA I: Diskvalifikován

  51. ZkA II: Diskvalifikován

  52. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  53. ZkA I: 3/6, 36.51 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  54. ZkA II: Diskvalifikován

  55. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  56. Agility MLA: 1/6, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  57. Jumping MLA: Diskvalifikován

  58. Zkouška MLA2: 1/3, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  59. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  60. Agility ML: Diskvalifikován

  61. Jumping ML: Diskvalifikován

  62. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  63. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  64. ZkA I: Diskvalifikován

  65. ZkA II: 2/4, 30.02 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  66. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  67. Finále: 1/4, 24.9 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  68. JUMPING I.: 1/13, 28.67 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  69. JUMPING II.: 10/13, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  70. JUMPING III.: 7/13, 26.89 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  71. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  72. Jumping Open: 2/14, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  73. ZkA I: Diskvalifikován

  74. ZkA II: Diskvalifikován

  75. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  76. Agility Open 2+3: Diskvalifikován

  77. ZkA I: Diskvalifikován

  78. ZkA II: Diskvalifikován

  79. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  80. Zkouška II. MLA2: Diskvalifikován

  81. Zkouška I. MLA2: Diskvalifikován

  82. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  83. Jumping I: 3/3, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  84. Jumping II: 2/3, 31.16 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  85. Jumping III: 2/3, 27.03 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  86. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  87. 1. Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška MLA2: 1/4, 38.17 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  89. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  90. Zkouška II. MLA2: Diskvalifikován

  91. Zkouška I. MLA2: Diskvalifikován

  92. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  93. Jumping ML: 4/10, 29.32 s, 5.0 tr. b., 6.14 m/s

  94. Zkouška II. MLA2: Diskvalifikován

  95. Zkouška I. MLA2: 3/3, 35.3 s, 10.0 tr. b., 5.75 m/s

  96. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  97. Agility LA: 18/33, 35.94 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  98. Jumping L: 16/33, 36.1 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  99. LA 2: 4/9, 37.11 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  100. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  101. Agility Open LA: 10/33, 41.17 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  102. Jumping Open LA: Diskvalifikován

  103. LA2: Diskvalifikován

  104. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  105. Zkouška č.1 LA2: 6/14, 38.94 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  106. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  107. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  108. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  109. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  110. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  111. Agility Trial I: Diskvalifikován

  112. Agility Trial II: Diskvalifikován

  113. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  114. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  117. Agility Trial I: Diskvalifikován

  118. Agility Trial II: Diskvalifikován

  119. Jumping Open: Diskvalifikován

  120. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  121. TRIAL II. LA2: 5/12, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  122. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  123. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  124. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  125. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  126. Agility Open: Diskvalifikován

  127. Agility Trial: Diskvalifikován

  128. Jumping Open: Diskvalifikován

  129. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  130. Agility 1 L: Diskvalifikován

  131. Agility 2 L: Diskvalifikován

  132. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  134. Jumping LA L: Diskvalifikován

  135. Jumping special LA L: Diskvalifikován

  136. Zkouška LA2 LA2: Diskvalifikován

  137. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  138. Agility L: Diskvalifikován

  139. Jump L: 10/36, 28.18 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  140. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  142. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  144. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  146. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška LA2: 4/18, 34.17 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  148. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  149. Agility Open: Diskvalifikován

  150. Agility Trial: Diskvalifikován

  151. Jumping Open: Diskvalifikován

  152. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  153. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  155. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  156. 1. zkouška LA2: 4/10, 40.35 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  157. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  158. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  160. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  161. Jumping 2 L: 15/35, 29.55 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  162. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  163. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  164. 1. Agility: Diskvalifikován

  165. 2. Agility: Diskvalifikován

  166. 3. Agility: 4/20, 38.17 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  168. Agility 1: Diskvalifikován

  169. Agility 2: 9/18, 33.6 s, 10.0 tr. b., 5.71 m/s

  170. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  171. FALCO 1. zkouška LA2: 2/18, 30.33 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  172. FALCO 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  174. Agility Trial I: 2/24, 33.23 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  175. Agility Trial II: Diskvalifikován

  176. Agility Trial III: Diskvalifikován

  177. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  178. 1.běh LA2: 1/24, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  179. 2.běh LA2: Diskvalifikován

  180. 3.běh LA2: Diskvalifikován

  181. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  182. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  183. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  185. Jumping I: 9/26, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  186. Jumping II: Diskvalifikován

  187. Jumping III: Diskvalifikován

  188. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  189. Jump 1 L: Diskvalifikován

  190. Jump 2 L: Diskvalifikován

  191. Jump 3 L: Diskvalifikován

  192. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  193. 1. zkouška LA2: 6/22, 37.84 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  194. 2. zkouška LA2: 4/22, 47.18 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  195. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  196. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  197. Agility Trial I: Diskvalifikován

  198. Agility Trial II: Diskvalifikován

  199. Jumping 2+3: 19/34, 36.74 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  200. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  201. Agility Trial I: Diskvalifikován

  202. Agility Trial II: Diskvalifikován

  203. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  204. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  205. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  206. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  207. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  208. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  210. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  211. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  212. Agility 1 L: Diskvalifikován

  213. Agility 2 L: Diskvalifikován

  214. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  215. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  216. Agility: 5/12, 35.77 s, 10.0 tr. b., 3.33 m/s

  217. Agility II: 3/12, 28.19 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  218. Jumping Open: Diskvalifikován

  219. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  220. Agility I: Diskvalifikován

  221. Agility II: 1/16, 27.87 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  222. HCV Jumping: Diskvalifikován

  223. Jumping 1: Diskvalifikován

  224. Jumping 2: Diskvalifikován

  225. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 31/41, 63.17 s, 28.17 tr. b., 2.91 m/s

  226. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  227. Agility L: Diskvalifikován

  228. Jumping L: Diskvalifikován

  229. Zkouška LA1: 1/12, 22.79 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  230. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  231. 1.zkouška LA1: 7/19, 37.61 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  232. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  233. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  234. Agility: 5/10, 31.54 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  235. Nornikovo bludiste: 27/36, 38.51 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  236. Zabakova cesta: 25/37, 28.76 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  237. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  238. Jumping II L: 27/42, 37.3 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  239. Jumping I. L: 28/40, 34.52 s, 25.0 tr. b., 4.29 m/s

  240. Zkouška LA1: 7/20, 26.38 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  241. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  242. 1. Zkouška A1 LA1: 4/11, 36.92 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  243. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován