Cz En

054713

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Rychlíková, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Amaia Daisy Indigrace, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  2. zkouška SA3 1: 2/7, 53.59 s, 4.59 tr. b., 3.73 m/s

  3. zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  5. TRIAL I.: Diskvalifikován

  6. TRIAL II.: Diskvalifikován

  7. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  8. TRIAL I.: 1/1, 51.24 s, 3.24 tr. b., 3.71 m/s

  9. TRIAL II.: 1/1, 49.11 s, 0.11 tr. b., 3.97 m/s

  10. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  11. 1. Zkouška A3 S: 5/5, 56.33 s, 11.33 tr. b., 3.6 m/s

  12. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  13. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  14. Agility S: Diskvalifikován

  15. Jumping S: 9/28, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  16. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  18. TRIAL I.: 6/10, 51.63 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  19. TRIAL II.: Diskvalifikován

  20. TRIAL III.: 7/10, 53.0 s, 15.0 tr. b., 3.4 m/s

  21. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  22. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  23. Zkouška SA3: 3/11, 48.96 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  24. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  25. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  26. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  27. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  28. Agility open S: Diskvalifikován

  29. Jumping open S: Diskvalifikován

  30. Tuneliáda S: 9/17, 27.38 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  31. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  32. Zkouška SA3 2: 5/9, 50.26 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  33. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  34. Zkouška SA3 1 SA3: 2/11, 54.44 s, 4.44 tr. b., 3.75 m/s

  35. Zkouška SA3 2 SA3: 8/11, 56.39 s, 17.39 tr. b., 3.53 m/s

  36. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  37. Agility I: 41/81, 56.01 s, 15.01 tr. b., 3.8 m/s

  38. Agility II: Diskvalifikován

  39. Jumping I: 46/81, 42.21 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  40. Jumping II: Diskvalifikován

  41. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  42. Agility Trial I: Diskvalifikován

  43. Agility Trial II: Diskvalifikován

  44. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  45. Zkouška č.1 SA3: 1/7, 63.72 s, 18.72 tr. b., 3.14 m/s

  46. Zkouška č.2 SA3: Diskvalifikován

  47. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  48. Trial I: Diskvalifikován

  49. Trial II: 4/7, 53.12 s, 2.12 tr. b., 3.95 m/s

  50. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  51. Agility S S: Diskvalifikován

  52. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  53. Agility Trial I: 6/13, 55.69 s, 12.69 tr. b., 3.25 m/s

  54. Agility Trial II: Diskvalifikován

  55. Jumping 2+3: 11/19, 46.21 s, 11.21 tr. b., 3.42 m/s

  56. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  57. Agility Open: Diskvalifikován

  58. Agility Trial: Diskvalifikován

  59. Jumping Open: 11/28, 38.13 s, 2.13 tr. b., 3.62 m/s

  60. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  61. 1. SA3: 3/9, 49.06 s, 0.06 tr. b., 3.87 m/s

  62. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  63. Agility 1: 1/10, 47.89 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  64. Agility 2: Diskvalifikován

  65. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  66. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška SA3: 3/6, 48.99 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  68. 3. zkouška SA3: 2/6, 43.4 s, 1.4 tr. b., 3.69 m/s

  69. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  70. 1.běh SA2: Diskvalifikován

  71. 2.běh SA2: 1/10, 42.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  72. 3.běh SA2: Diskvalifikován

  73. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  74. Agility SA: 11/20, 54.9 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  75. Jumping SA: Diskvalifikován

  76. Zkouška SA2: 3/7, 60.91 s, 16.91 tr. b., 3.14 m/s

  77. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  78. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  79. 2. zkouška SA2: 2/10, 40.89 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  80. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  81. 1. Zkouška SA2: 2/5, 49.43 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  82. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  83. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  84. Agility Trial I: 5/12, 48.42 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  85. Agility Trial II: Diskvalifikován

  86. Agility Trial III: Diskvalifikován

  87. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  88. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. 3. zkouška SA2: 3/10, 49.77 s, 15.77 tr. b., 2.91 m/s

  91. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  92. Agility 1 S: Diskvalifikován

  93. Agility 2 S: 4/14, 50.86 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  94. Zkoušky SA2: 3/6, 67.83 s, 17.83 tr. b., 2.71 m/s

  95. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  96. Jumping S: Diskvalifikován

  97. Jumping speciál S: 7/19, 46.44 s, 1.44 tr. b., 4.05 m/s

  98. Zkouška SA2: 6/6, 51.43 s, 8.43 tr. b., 3.6 m/s

  99. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  100. Agility: 3/8, 56.39 s, 5.39 tr. b., 3.03 m/s

  101. Agility Open: 5/24, 48.21 s, 0.21 tr. b., 3.53 m/s

  102. Jumping Open: 9/23, 38.25 s, 1.25 tr. b., 3.63 m/s

  103. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  104. 1.zkouška SA2: 5/9, 74.25 s, 33.25 tr. b., 2.29 m/s

  105. 2.zkouška SA2: 4/9, 47.92 s, 4.92 tr. b., 3.26 m/s

  106. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  107. QA5 Agility: Diskvalifikován

  108. QA6 Agility: Diskvalifikován

  109. QJ5 Jumping: 38/96, 45.86 s, 14.86 tr. b., 3.27 m/s

  110. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  111. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  112. QA3 Agility: Diskvalifikován

  113. QA4 Agility: 31/104, 51.97 s, 8.97 tr. b., 3.31 m/s

  114. QJ3 Jumping: 48/101, 42.96 s, 2.96 tr. b., 3.89 m/s

  115. QJ4 Jumping: 31/102, 41.43 s, 1.43 tr. b., 4.1 m/s

  116. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  117. 1. zkouška SA2: 9/11, 49.51 s, 10.51 tr. b., 3.25 m/s

  118. 2. zkouška SA2: 3/11, 42.9 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  119. 3. zkouška SA2: 2/11, 49.2 s, 4.2 tr. b., 3.37 m/s

  120. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  121. 1. zkouška SA2: 7/13, 58.42 s, 7.42 tr. b., 3.29 m/s

  122. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  123. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  124. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  125. SA2-1: 1/11, 44.59 s, 0.59 tr. b., 3.92 m/s

  126. SA2-2: 4/11, 45.5 s, 3.5 tr. b., 3.63 m/s

  127. SA2-3: Diskvalifikován

  128. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  129. Agility: Diskvalifikován

  130. Agility MR KKCHS: 3/9, 45.05 s, 6.05 tr. b., 3.42 m/s

  131. Agility Open: 9/23, 45.05 s, 6.05 tr. b., 3.42 m/s

  132. Jumping MR KKCHS: 3/10, 49.5 s, 11.5 tr. b., 3.09 m/s

  133. Jumping Open: 9/29, 49.5 s, 11.5 tr. b., 3.09 m/s

  134. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  135. Zkoušky SA2 1 SA2: 2/8, 47.53 s, 0.53 tr. b., 3.66 m/s

  136. Zkoušky SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  137. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  138. 1.zkouška SA2: 2/10, 54.34 s, 6.34 tr. b., 3.18 m/s

  139. 2.zkouška SA2: 3/10, 62.32 s, 6.32 tr. b., 3.05 m/s

  140. 3.zkouška SA2: Diskvalifikován

  141. Kozlovice - Trojzkoušky agility, 21. 03. 2015

  142. 1.Zkouška SA2: 1/3, 47.29 s, 0.29 tr. b., 3.83 m/s

  143. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  144. 3.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  145. Mikulov - Podpálavská drkotačka IV., 07. 03. 2015

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Jumping: 6/36, 39.77 s, 4.77 tr. b., 4.02 m/s

  148. Zk SA2: 3/9, 62.14 s, 23.14 tr. b., 2.9 m/s

  149. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  150. Agility I: Diskvalifikován

  151. Agility II: 1/8, 46.65 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  152. Agility III: Diskvalifikován

  153. Trojanovice - FitDog agility závody Trojanovice, 12. 07. 2014 - 13. 07. 2014

  154. Agility II: Diskvalifikován

  155. Agility Open II: Diskvalifikován

  156. Jumping Open II: 7/22, 44.9 s, 6.93 tr. b., 3.74 m/s

  157. Frenštát pod Radhoštěm - Rainbow Race - 2. kolo QZ dospělých, 24. 05. 2014 - 25. 05. 2014

  158. Agility Open I.: 27/56, 65.34 s, 31.34 tr. b., 2.75 m/s

  159. Agility Open II.: Diskvalifikován

  160. Jumping Open I.: 21/56, 50.39 s, 11.39 tr. b., 3.16 m/s

  161. Jumping Open III: Diskvalifikován

  162. Děčín - DogFriends kvalifikačky 2014 - 1. QZ dospělých, 26. 04. 2014 - 27. 04. 2014

  163. Agility 1: 47/71, 56.75 s, 19.75 tr. b., 3.28 m/s

  164. Agility 2: Diskvalifikován

  165. Jumping 1: 17/71, 50.78 s, 3.78 tr. b., 3.66 m/s

  166. Jumping 2: Diskvalifikován

  167. Ostrava - Třebovice - Dvojzkoušky agility, 20. 04. 2014

  168. Zkouška II. SA2 SA2: 6/12, 57.01 s, 7.01 tr. b., 2.95 m/s

  169. Zkouška I. SA2 SA2: Diskvalifikován

  170. Suchdol nad Odrou - Trojzkoušky, 13. 04. 2014

  171. 1.zkouška SA2: 4/11, 45.03 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  172. 2.zkouška SA2: 2/11, 52.49 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  173. 3.zkouška SA2: Diskvalifikován

  174. Mikulov - Podpálavská drkotačka III., 15. 03. 2014

  175. Agility: 21/40, 58.73 s, 26.73 tr. b., 2.67 m/s

  176. Jumping: Diskvalifikován

  177. SA1: 3/8, 36.05 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  178. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty I., 09. 11. 2013

  179. Agility: Diskvalifikován

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Zkoušky: 2/6, 39.38 s, 0.0 tr. b., 3.33 m/s

  182. Hlučín - XII. Podzimní Hopsinky, 19. 10. 2013 - 20. 10. 2013

  183. ne - Agility S: 2/21, 45.29 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  184. ne - Jumping S: Diskvalifikován

  185. ne - zkouška SA1: Diskvalifikován

  186. so - Agility S: Diskvalifikován

  187. so - Jumping S: Diskvalifikován

  188. so - zkouška SA1: Diskvalifikován

  189. Skály u Rýmařova - Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů v agility, 13. 10. 2013

  190. Agility: 7/8, 46.59 s, 15.0 tr. b., 3.43 m/s

  191. Agility Open: Diskvalifikován

  192. Jumping Open: Diskvalifikován

  193. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY PRO MA a SA, 22. 09. 2013

  194. JUMPING S: Diskvalifikován

  195. Zkoušky 1 SA1: 1/7, 31.38 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  196. Zkoušky 2 SA1: 2/7, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  197. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky Agility, 15. 09. 2013

  198. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  199. zkouška 2 SA1: 2/5, 57.39 s, 5.0 tr. b., 2.98 m/s

  200. Suchdol nad Odrou - 2+1 aneb speciál speciálů, 08. 09. 2013

  201. Jumping 1 S: 1/14, 47.87 s, 3.87 tr. b., 3.49 m/s

  202. Jumping 2 S: 6/14, 41.99 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  203. Zkouška SA1: 2/4, 37.92 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s