Cz En

030915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Štefková, KK Šlapanice

    Člen KA

Pes

  1. Jenny, Kříženec

Výsledky

  1. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA3: 4/8, 46.11 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  5. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  6. 1. Zkouška SA3: 3/9, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  7. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. 3. Zkouška SA3: 4/9, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  9. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  10. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  11. 2. Jumping S: 4/20, 40.06 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  12. Agility S: 9/20, 40.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  13. Fin Agility S: 4/12, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  15. Agility I: Diskvalifikován

  16. Agility II: Diskvalifikován

  17. Jumping I: 18/41, 37.06 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  18. Jumping II: 25/39, 54.15 s, 12.15 tr. b., 4.06 m/s

  19. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  20. 1. Zkouška SA3: 5/9, 41.88 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  21. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  23. SA2 - druhá: 1/9, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  24. SA2 - první: 1/9, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  25. SA2 - třetí: 1/9, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  26. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  27. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška SA2: 3/7, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  29. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  30. 1. Jumping S: 1/16, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  31. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  32. 3. Jumping S: Diskvalifikován

  33. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  34. Agility Trial I: Diskvalifikován

  35. Agility Trial II: 4/7, 53.47 s, 17.47 tr. b., 3.74 m/s

  36. Jumping Trial I: 2/7, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  37. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  38. 1. Zkouška SA2: 1/11, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  39. 2. Zkouška SA2: 7/11, 40.63 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  40. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  41. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  42. 2. Jumping S: 6/29, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  43. Agility S: 3/29, 48.04 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  44. Finále - Agi S: 4/12, 48.93 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  45. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  46. Agility S: Diskvalifikován

  47. Jumping S: Diskvalifikován

  48. Zkouška SA2: 2/11, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  49. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  50. Jumping SA2 - I: 1/12, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  51. Jumping SA2 - II: 3/12, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  52. Jumping speciál SA2: 1/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  53. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  54. Agility Open: 3/25, 31.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  55. Agility Trial: Diskvalifikován

  56. Jumping Open: 12/25, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  57. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  58. 1. Zkouška SA2: 2/10, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  59. 2. Zkouška SA2: 1/10, 45.61 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  60. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  61. Agility Small: Diskvalifikován

  62. Jumping Small: 1/27, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  63. Zkouška SA2: 6/16, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  64. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  65. Agility Open: Diskvalifikován

  66. Agility Trial: 5/12, 38.3 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  67. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 5/22, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  68. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  69. SA2: 5/17, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  70. SA2 II: Diskvalifikován

  71. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  72. Zkoušky III - SA2 : 3/8, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  73. Zkoušky II - SA2: Diskvalifikován

  74. Zkoušky I - SA2: 1/8, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  75. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  76. Agility Small: 18/28, 42.57 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  77. Jumping Small: Diskvalifikován

  78. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  79. Agility Small: 14/31, 42.78 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  80. Jumping Small: 2/32, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  81. Zk SA2: Diskvalifikován

  82. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  83. I. Agility S: Diskvalifikován

  84. ll. Agility S: 24/37, 59.44 s, 13.44 tr. b., 3.03 m/s

  85. Zk SA2: 2/15, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  86. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  87. Agility open S: 11/30, 36.66 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  88. Jumping open S: 2/31, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  89. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  90. Zlechov - 8. Zlechovské trojzkoušky, 22. 04. 2017

  91. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  92. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  93. Zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  94. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  95. Agility Trial I: Diskvalifikován

  96. Agility Trial II: 1/8, 35.79 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  97. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  98. 1. zkouška SA2: 2/15, 39.52 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  99. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  100. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  101. Agility S: 13/17, 47.77 s, 19.77 tr. b., 3.41 m/s

  102. Jumping S: 2/18, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  103. Zk SA2: 3/6, 34.12 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  104. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  105. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška SA2: 5/10, 45.27 s, 16.27 tr. b., 3.2 m/s

  107. Zlín - Mladcová - Hawai na Mladcové, 21. 08. 2016

  108. Agility S: 8/16, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  109. Jumping S: Diskvalifikován

  110. Zk SA2: Diskvalifikován

  111. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  112. Agility Small: Diskvalifikován

  113. Jumping Small: 1/31, 27.15 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  114. Zk SA2: Diskvalifikován

  115. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  116. QA5 Agility: Diskvalifikován

  117. QA6 Agility: Diskvalifikován

  118. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  119. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  120. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  121. QA3 Agility: Diskvalifikován

  122. QA4 Agility: Diskvalifikován

  123. QJ3 Jumping: 19/101, 35.8 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  124. QJ4 Jumping: 25/102, 36.91 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  125. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  126. Agility S - neděle S: Diskvalifikován

  127. Jumping S - neděle S: 2/29, 42.23 s, 0.0 tr. b., 47.1 m/s

  128. SA1 - neděle SA1: 5/15, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  129. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  130. Agility S: Diskvalifikován

  131. Jumping S: Diskvalifikován

  132. Zk SA1: Diskvalifikován

  133. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  134. Zkouška III SA1: 4/7, 36.33 s, 10.0 tr. b., 4.02 m/s

  135. Zkouška II SA1: 2/9, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  136. Brno - Brněnský drak, 05. 07. 2015

  137. Agility S: Diskvalifikován

  138. Jumping S: 8/23, 41.57 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  139. Zk SA1: 1/6, 24.13 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s