Cz En

Andrea Dvořáková

  1. Číslo: 003223
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ano
  4. Členem KA od: 16. 05. 2012
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 033911 (S), A3Ch Samuel

  2. 093615 (S), A3Ch Filomenne Bellis Minor

Výsledky

  1. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  2. Jumping A2,3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/11, 29.46 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  3. Zkoušky Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  4. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  5. 1.běh bez zón, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  6. 1.běh se zónami, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/41, 23.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  7. 2.běh bez zón, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  8. 2.běh se zónami, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  9. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  10. III. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  11. II. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 12/31, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  12. I. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  13. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  14. Agility SA, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  15. Agility Vet.SA, A3Ch Samuel: 1/4, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  16. Jumping SA, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/20, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  17. Jumping Vet.SA, A3Ch Samuel: 2/4, 43.51 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  18. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  19. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  20. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/24, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  21. Agility S, A3Ch Samuel: 13/24, 59.88 s, 20.88 tr. b., 3.34 m/s

  22. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/23, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  23. Jumping S, A3Ch Samuel: 12/23, 46.36 s, 16.36 tr. b., 3.54 m/s

  24. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 8/15, 59.3 s, 11.3 tr. b., 3.58 m/s

  25. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  26. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  27. agility S neděle, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/21, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  28. agility S neděle, A3Ch Samuel: 13/21, 50.85 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  29. Jump S neděle, A3Ch Samuel: 17/21, 42.74 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  30. Jump S neděle, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  31. ZKOUŠKA S A3, A3Ch Samuel: 11/15, 56.23 s, 6.23 tr. b., 3.82 m/s

  32. ZKOUŠKA S A3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  33. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  34. III. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/13, 40.27 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  35. III. jumping S, A3Ch Samuel: 7/13, 48.27 s, 15.27 tr. b., 3.92 m/s

  36. II. jumping S, A3Ch Samuel: 6/13, 39.03 s, 12.03 tr. b., 3.77 m/s

  37. II. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  38. I. jumping S, A3Ch Samuel: 7/13, 47.22 s, 20.22 tr. b., 3.47 m/s

  39. I. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  41. Jumping 1 - S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  42. Jumping 2 - S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  43. Jumping 3 - S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 29.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  44. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  45. Jumping Open S I., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/11, 28.75 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  46. Jumping Open S II., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  47. ZkA. SA3 I., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 45.38 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  48. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  49. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/18, 41.19 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  50. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/18, 35.68 s, 7.68 tr. b., 3.87 m/s

  51. Veteráni S - 1. běh, A3Ch Samuel: 2/4, 31.18 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  52. Veteráni S - 2. běh, A3Ch Samuel: 1/4, 24.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  53. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  54. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  55. Ne. - Agility II. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  56. Ne. - Jumping II. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  57. So. - Agility I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  58. So. - Jumping I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  59. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  60. Agility finale small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/9, 43.71 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  61. Mistrovske agility small, A3Ch Samuel: 8/15, 52.84 s, 6.84 tr. b., 3.5 m/s

  62. Nedele Jumping small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/23, 44.18 s, 7.18 tr. b., 4.07 m/s

  63. Nedele Jumping small, A3Ch Samuel: 9/23, 47.91 s, 10.91 tr. b., 3.76 m/s

  64. Sobota Agility small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  65. Sobota Jumping small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/17, 35.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  66. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  67. zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 4/13, 53.18 s, 4.18 tr. b., 3.72 m/s

  68. zkouška 1 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  69. zkouška 2 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/13, 48.1 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  70. zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  71. zkouška 3 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  72. zkouška 3 SA3, A3Ch Samuel: 11/13, 49.64 s, 6.64 tr. b., 3.59 m/s

  73. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  74. Agility neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/22, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  75. Agility neděle S, A3Ch Samuel: 13/22, 49.96 s, 10.0 tr. b., 3.52 m/s

  76. Agility sobota S, A3Ch Samuel: 21/28, 48.49 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  77. Agility sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  78. Jumping neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/22, 35.69 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  79. Jumping neděle S, A3Ch Samuel: 17/22, 46.44 s, 6.44 tr. b., 3.73 m/s

  80. Jumping sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/28, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  81. Jumping sobota S, A3Ch Samuel: 23/28, 44.56 s, 21.56 tr. b., 3.75 m/s

  82. Zkouška neděle SA3, A3Ch Samuel: 8/13, 60.97 s, 22.97 tr. b., 3.36 m/s

  83. Zkouška neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  84. Zkouška sobota SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  85. Zkouška sobota SA3, A3Ch Samuel: 8/13, 54.26 s, 11.26 tr. b., 3.5 m/s

  86. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  87. SA3 I., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/12, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  88. SA3 II., A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  89. SA3 III., A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/12, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  90. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  91. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/13, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  92. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 41.28 s, 9.28 tr. b., 3.83 m/s

  93. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  94. 1. běh SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/9, 51.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  95. 2. běh SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  96. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  97. III. jumping S, A3Ch Samuel: 9/27, 49.21 s, 13.21 tr. b., 3.5 m/s

  98. III. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  99. II.jumping S, A3Ch Samuel: 6/26, 45.1 s, 2.1 tr. b., 3.99 m/s

  100. II.jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 11/26, 40.29 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  101. I. jumping S, A3Ch Samuel: 1/27, 41.22 s, 0.22 tr. b., 4.22 m/s

  102. I. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  103. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  104. Tuneliada S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/11, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  105. Tuneliada S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  106. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 50.55 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  107. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 2/5, 58.95 s, 10.95 tr. b., 3.58 m/s

  108. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  109. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 10/16, 56.79 s, 13.79 tr. b., 3.38 m/s

  110. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/16, 49.35 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  111. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  112. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  113. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/12, 49.45 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  114. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  115. Agility S, A3Ch Samuel: 9/34, 44.46 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  116. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 12/34, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  117. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/33, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  118. Jumping S, A3Ch Samuel: 7/33, 31.92 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  119. Zkouška_neděle SA3, A3Ch Samuel: 10/16, 51.63 s, 9.63 tr. b., 3.66 m/s

  120. Zkouška_neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  121. Zkouška_sobota_01 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/14, 40.86 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  122. Zkouška_sobota_02 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  123. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  124. Agility open S, A3Ch Samuel: 2/14, 46.8 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  125. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  126. Agility Special kříženci S, A3Ch Samuel: 5/10, 55.8 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  127. Jumping open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/14, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  128. Jumping open S, A3Ch Samuel: 5/14, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  129. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  130. II. Zkouška, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/9, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  131. II. Zkouška, A3Ch Samuel: 8/9, 45.86 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  132. I. Zkouška, A3Ch Samuel: 1/9, 55.72 s, 12.72 tr. b., 3.12 m/s

  133. I. Zkouška, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  134. Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/21, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  135. Jumping, A3Ch Samuel: 13/21, 36.08 s, 5.08 tr. b., 4.05 m/s

  136. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  137. 1.ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  138. 2.ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  139. 3.ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/7, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  140. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  141. AGILITY S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/25, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  142. AGILITY S, A3Ch Samuel: 15/25, 48.38 s, 16.38 tr. b., 3.76 m/s

  143. JUMPING S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/23, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  144. JUMPING S, A3Ch Samuel: 12/23, 36.29 s, 9.29 tr. b., 3.8 m/s

  145. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/11, 44.28 s, 5.28 tr. b., 4.11 m/s

  146. ZKOUŠKA SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  147. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  148. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/29, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  149. Agility S, A3Ch Samuel: 12/29, 50.21 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  150. Jump neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/21, 30.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  151. Jump neděle S, A3Ch Samuel: 7/21, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  152. Jump sobota S, A3Ch Samuel: 10/29, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  153. Jump sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  154. Zkouška nedělle SA3, A3Ch Samuel: 1/10, 47.51 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  155. Zkouška nedělle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  156. Zkouška sobota SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 7/13, 51.51 s, 11.51 tr. b., 3.88 m/s

  157. Zkouška sobota SA3, A3Ch Samuel: 8/13, 54.21 s, 14.21 tr. b., 3.69 m/s

  158. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  159. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/31, 32.69 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  160. Jumping S, A3Ch Samuel: 3/31, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  161. Zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 6/13, 39.88 s, 10.88 tr. b., 3.91 m/s

  162. Zkouška 1 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  163. Zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 2/13, 44.6 s, 0.6 tr. b., 3.88 m/s

  164. Zkouška 2 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  165. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  166. Barelový a tunelový běh S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/23, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  167. Zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/10, 43.93 s, 6.93 tr. b., 3.51 m/s

  168. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  169. II. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  170. I. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/8, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  171. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  172. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 39.9 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  173. Agility open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  174. Jumping open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/25, 26.91 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  175. Jumping open S, A3Ch Samuel: 4/25, 29.74 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  176. Zkoušky_neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  177. Zkoušky_neděle SA3, A3Ch Samuel: 5/9, 51.48 s, 4.48 tr. b., 3.69 m/s

  178. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  179. Agility Open S, A3Ch Samuel: 8/27, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  180. Agility Open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  181. Jumping Open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/25, 31.45 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  182. Jumping Open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  183. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Samuel: 6/14, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  184. Zkouška SA3 SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  185. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  186. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/33, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  187. Agility S, A3Ch Samuel: 8/33, 40.78 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  188. Jumping 2 Neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/33, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  189. Jumping 2 Neděle S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  190. Jumping Neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/34, 36.73 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  191. Jumping Neděle S, A3Ch Samuel: 9/34, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  192. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/34, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  193. Jumping S, A3Ch Samuel: 11/34, 37.81 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  194. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/14, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  195. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Samuel: 5/14, 41.39 s, 2.39 tr. b., 3.6 m/s

  196. Zkoušky SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  197. Zkoušky SA3, A3Ch Samuel: 8/12, 45.81 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  198. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  199. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/32, 44.49 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  200. Agility open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  201. Jump III. S, A3Ch Samuel: 9/20, 39.85 s, 2.85 tr. b., 3.69 m/s

  202. Jump III. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/20, 42.26 s, 15.26 tr. b., 3.48 m/s

  203. Jump II. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/22, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  204. Jump II. S, A3Ch Samuel: 8/22, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  205. Jump I. S, A3Ch Samuel: 14/32, 34.29 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  206. Jump I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  207. Tunel I. S, A3Ch Samuel: 17/25, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  208. Tunel I. S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 18/25, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  209. ZkA. Ne SA3, A3Ch Samuel: 5/12, 48.1 s, 7.1 tr. b., 3.64 m/s

  210. ZkA. Ne SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  211. ZkA. So SA3, A3Ch Samuel: 1/16, 48.55 s, 4.55 tr. b., 3.23 m/s

  212. ZkA. So SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  213. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  214. Agility - Ne, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 33/64, 46.52 s, 11.52 tr. b., 3.42 m/s

  215. Agility - Ne, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  216. Agility - So, A3Ch Samuel: 11/71, 42.82 s, 1.82 tr. b., 3.81 m/s

  217. Agility - So, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  218. Jumping - Ne, A3Ch Samuel: 36/69, 40.65 s, 7.65 tr. b., 3.91 m/s

  219. Jumping - Ne, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  220. Jumping - So, A3Ch Samuel: 31/72, 35.31 s, 4.31 tr. b., 3.65 m/s

  221. Jumping - So, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  222. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  223. Agility - Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/24, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  224. Agility - Small, A3Ch Samuel: 6/24, 40.99 s, 6.99 tr. b., 3.73 m/s

  225. Jumping - Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/24, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  226. Jumping - Small, A3Ch Samuel: 12/24, 36.93 s, 6.93 tr. b., 4.01 m/s

  227. ZkA - SA3, A3Ch Samuel: 3/13, 41.7 s, 3.7 tr. b., 3.41 m/s

  228. ZkA - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/13, 39.22 s, 6.22 tr. b., 3.62 m/s

  229. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  230. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Samuel: 4/28, 47.93 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  231. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  232. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  233. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping, A3Ch Samuel: 4/27, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  234. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/13, 43.44 s, 0.44 tr. b., 3.89 m/s

  235. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  236. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2017, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  237. Agility NE S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/28, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  238. Agility NE S, A3Ch Samuel: 12/28, 48.26 s, 10.26 tr. b., 3.81 m/s

  239. Agility SO S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  240. Agility SO S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  241. Jump NE S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  242. Jump NE S, A3Ch Samuel: 7/27, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  243. Jump SO S, A3Ch Samuel: 4/27, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  244. Jump SO S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 12/27, 42.77 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  245. Zkouška NE SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/12, 39.44 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  246. Zkouška NE SA3, A3Ch Samuel: 3/12, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  247. Zkouška SO SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/11, 49.89 s, 6.89 tr. b., 3.79 m/s

  248. Zkouška SO SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  249. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  250. Agility 1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 10/78, 47.01 s, 0.01 tr. b., 4.25 m/s

  251. Agility 1, A3Ch Samuel: 11/78, 49.49 s, 2.49 tr. b., 4.04 m/s

  252. Agility 2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 19/78, 46.68 s, 1.68 tr. b., 4.05 m/s

  253. Agility 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  254. Jumping 1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 14/77, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  255. Jumping 1, A3Ch Samuel: 28/77, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  256. Jumping 2, A3Ch Samuel: 20/78, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  257. Jumping 2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  258. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  259. Agility open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/19, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  260. Agility open S, A3Ch Samuel: 8/19, 38.75 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  261. Jumping open S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/19, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  262. Jumping open S, A3Ch Samuel: 3/19, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  263. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  264. Heroutice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/10, 42.73 s, 0.73 tr. b., 3.65 m/s

  265. Heroutice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/10, 43.87 s, 0.87 tr. b., 3.69 m/s

  266. Heroutice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/10, 41.49 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  267. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  268. Agility, A3Ch Samuel: 4/41, 52.44 s, 0.44 tr. b., 3.6 m/s

  269. Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/41, 53.29 s, 1.29 tr. b., 3.55 m/s

  270. Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  271. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  272. Zka - SA3, A3Ch Samuel: 4/17, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  273. Zka - SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/17, 43.76 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  274. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  275. Zkouška pro Aimee SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/10, 37.08 s, 0.08 tr. b., 4.13 m/s

  276. Zkouška pro Daju SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  277. Zkouška pro Eterku SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/10, 44.13 s, 4.13 tr. b., 3.83 m/s

  278. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  279. 1. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/12, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  281. 3. zkouška SA3, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/11, 45.3 s, 0.3 tr. b., 4.04 m/s

  282. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  283. Czech Imp Jump Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 11/31, 21.02 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  284. Czech Imp Jump Small, A3Ch Samuel: 12/31, 21.71 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  285. Jumping 1 Small, A3Ch Samuel: 6/30, 36.78 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  286. Jumping 1 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/30, 41.26 s, 7.26 tr. b., 3.71 m/s

  287. Jumping 2 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 11/31, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  288. Jumping 2 Small, A3Ch Samuel: 16/31, 36.3 s, 0.3 tr. b., 3.97 m/s

  289. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  290. Heroutice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  291. Heroutice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  292. Heroutice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/7, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  293. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  294. Czech Imp Jump Small, A3Ch Samuel: 11/32, 21.95 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  295. Czech Imp Jump Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  296. Jumping 1 Small, A3Ch Samuel: 9/32, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  297. Jumping 1 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 20/32, 36.94 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  298. Jumping 2 Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 15/32, 42.74 s, 15.74 tr. b., 3.46 m/s

  299. Jumping 2 Small, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  300. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  301. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/13, 44.42 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  302. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  303. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/12, 40.56 s, 8.56 tr. b., 3.57 m/s

  304. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  305. agility zkouška 1 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/12, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  306. agility zkouška 2 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  307. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 9/26, 35.47 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  308. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  309. Agility S, A3Ch Samuel: 2/21, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  310. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  311. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/21, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  312. Jumping S, A3Ch Samuel: 6/21, 33.03 s, 0.03 tr. b., 4.06 m/s

  313. Zkoušky A1 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/8, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  314. Zkoušky A1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  315. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  316. Agility_ne S, A3Ch Samuel: 10/29, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  317. Agility_ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 13/29, 45.91 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  318. Jumping_ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/28, 28.34 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  319. Jumping_ne S, A3Ch Samuel: 6/28, 29.93 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  320. Jumping_so S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/32, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  321. Jumping_so S, A3Ch Samuel: 4/32, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  322. Zkouška_ne SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/8, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  323. Zkouška_ne SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  324. Zkouška_so_1 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 41.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  325. Zkouška_so_1 SA3, A3Ch Samuel: 8/12, 44.01 s, 6.01 tr. b., 3.89 m/s

  326. Zkouška_so_2 SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  327. Zkouška_so_2 SA3, A3Ch Samuel: 5/12, 55.83 s, 15.83 tr. b., 3.13 m/s

  328. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  329. druhý běh SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  330. první běh SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  331. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  332. Agility S, A3Ch Samuel: 12/33, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  333. Agility S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  334. Jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/34, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  335. Jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  336. Zkoušky SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/10, 45.54 s, 8.54 tr. b., 3.34 m/s

  337. Zkoušky SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  338. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  339. Zkouška II. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  340. Zkouška I. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/13, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  341. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  342. Agility OPEN S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/15, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  343. Agility OPEN S, A3Ch Samuel: 3/15, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  344. Jumping OPEN S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/15, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  345. Jumping OPEN S, A3Ch Samuel: 4/15, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  346. Zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  347. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  348. 1. zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/12, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  349. 2. zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  350. 3. zkouška SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  351. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  352. ZkA. II. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/10, 48.57 s, 1.57 tr. b., 3.69 m/s

  353. ZkA. I. SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  354. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  355. QA5 Agility, A3Ch Samuel: 21/96, 50.92 s, 5.92 tr. b., 3.55 m/s

  356. QA5 Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  357. QA6 Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  358. QA6 Agility, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  359. QJ5 Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  360. QJ5 Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  361. QJ6 Jumping, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  362. QJ6 Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  363. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  364. Agility zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  365. Agility zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 1/6, 49.22 s, 0.22 tr. b., 3.86 m/s

  366. jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  367. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  368. Agility Ne S, A3Ch Samuel: 8/29, 42.53 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  369. Agility Ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  370. Agility So S, A3Ch Samuel: 2/27, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  371. Agility So S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/27, 34.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  372. Jumping Ne S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/29, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  373. Jumping Ne S, A3Ch Samuel: 4/29, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  374. Jumping So S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  375. Jumping So S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  376. Zkouška Ne SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  377. Zkouška Ne SA3, A3Ch Samuel: 6/11, 45.28 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  378. Zkouška So SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  379. Zkouška So SA3, A3Ch Samuel: 4/12, 44.42 s, 5.42 tr. b., 3.67 m/s

  380. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  381. Jumping Neděle S, A3Ch Samuel: 2/30, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  382. Jumping Neděle S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  383. Jumping Sobota S, A3Ch Samuel: 4/31, 29.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  384. Jumping Sobota S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 6/31, 29.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  385. Zkoušk 1 Neděle SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  386. Zkoušk 1 Neděle SA3, A3Ch Samuel: 4/10, 45.51 s, 5.51 tr. b., 4.22 m/s

  387. Zkouška 1 Sobota SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/13, 45.97 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  388. Zkouška 1 Sobota SA3, A3Ch Samuel: 1/10, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  389. Zkouška 2 Neděle SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  390. Zkouška 2 Neděle SA3, A3Ch Samuel: 4/10, 52.7 s, 3.7 tr. b., 3.66 m/s

  391. Zkouška 2 Sobota SA2, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 3/13, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  392. Zkouška 2 Sobota SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  393. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  394. Agility II Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 33/50, 48.19 s, 17.19 tr. b., 3.32 m/s

  395. Agility I Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  396. Jumping III Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 18/51, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  397. Jumping II Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 25/53, 46.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  398. Jumping I Small, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 27/52, 34.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  399. MR pudlů (small) - 2.kolo, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  400. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  401. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Samuel: 1/9, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  402. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  403. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/16, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  404. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Samuel: 4/9, 48.19 s, 20.19 tr. b., 3.15 m/s

  405. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Samuel: 5/9, 39.81 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  406. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 8/16, 44.6 s, 10.0 tr. b., 0.45 m/s

  407. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 04. 2016

  408. agility zkouška 1 SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 4/9, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  409. agility zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 6/14, 46.64 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  410. agility zkouška 2 SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/9, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  411. agility zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 2/12, 49.61 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  412. jumping S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 5/36, 34.58 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  413. jumping S, A3Ch Samuel: 14/36, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  414. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  415. Tunelový běh S, A3Ch Samuel: 5/21, 27.98 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  416. Tunelový běh S, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 16/21, 32.2 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  417. Zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 2/5, 38.4 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  418. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  419. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  420. 1. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: Diskvalifikován

  421. 2. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 36.6 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  422. 3. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  423. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  424. 1. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 31.03 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  425. 2. zkouška SA1, A3Ch Filomenne Bellis Minor: 1/5, 25.97 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  426. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  427. 1. zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  428. 2. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/5, 45.03 s, 0.03 tr. b., 3.55 m/s

  429. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  430. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  431. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  432. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 24/35, 47.79 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  433. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: 11/15, 48.72 s, 15.72 tr. b., 3.51 m/s

  434. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  435. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  436. Agility, A3Ch Samuel: 6/36, 58.94 s, 8.94 tr. b., 3.39 m/s

  437. Jumping, A3Ch Samuel: 16/36, 41.78 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  438. ZkA, A3Ch Samuel: 5/17, 47.61 s, 1.61 tr. b., 3.38 m/s

  439. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  440. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Samuel: 11/24, 49.54 s, 10.0 tr. b., 3.57 m/s

  441. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Samuel: 9/24, 39.89 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  442. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  443. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  444. Agility SuperG Challenge Small, A3Ch Samuel: 4/8, 57.84 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  445. Jumping SuperG Challenge Small, A3Ch Samuel: 5/8, 59.22 s, 15.0 tr. b., 3.93 m/s

  446. Dolní Jirčany - Na první pokus, 24. 10. 2015

  447. Agility S, A3Ch Samuel: 2/24, 38.31 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  448. Jumping S, A3Ch Samuel: 2/24, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  449. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 2/4, 45.9 s, 5.9 tr. b., 3.4 m/s

  450. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  451. A3 (Top Cup) Small, A3Ch Samuel: 2/11, 44.68 s, 0.68 tr. b., 3.87 m/s

  452. Agility Open (TopCup) Small, A3Ch Samuel: 6/24, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  453. TOP CUP Finále Small, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  454. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 10/11, 56.29 s, 16.29 tr. b., 3.55 m/s

  455. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  456. Agility S, A3Ch Samuel: 9/24, 38.93 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  457. Jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  458. Zkouška_ne SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  459. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  460. Agility NE S, A3Ch Samuel: 6/35, 46.31 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  461. Agility S, A3Ch Samuel: 8/34, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  462. Jumping NE S, A3Ch Samuel: 4/31, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  463. Jumping S, A3Ch Samuel: 15/33, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  464. Zkouška NE SA3, A3Ch Samuel: 8/16, 51.28 s, 6.28 tr. b., 3.78 m/s

  465. Zouška SA3, A3Ch Samuel: 2/15, 45.7 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  466. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  467. Druhý běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 44.12 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  468. První běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 43.41 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  469. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  470. druhý běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 50.03 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  471. první běh SA3, A3Ch Samuel: 1/3, 54.0 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  472. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  473. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: 15/30, 44.91 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  474. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: 8/28, 42.29 s, 0.29 tr. b., 3.9 m/s

  475. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 12/32, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  476. Velké finále SA neděle, A3Ch Samuel: 7/20, 50.59 s, 5.59 tr. b., 3.56 m/s

  477. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: 5/11, 49.13 s, 8.13 tr. b., 3.83 m/s

  478. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  479. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  480. Agility II Open, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  481. Agility I Open, A3Ch Samuel: 28/90, 43.72 s, 9.72 tr. b., 3.75 m/s

  482. Jumping II Open, A3Ch Samuel: 27/86, 36.7 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  483. Jumping I Open, A3Ch Samuel: 44/90, 41.7 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  484. Kácov - „Kácovský tuplák“ 1, 16. 05. 2015

  485. JUMPING, A3Ch Samuel: 12/30, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  486. SA3, A3Ch Samuel: 3/9, 50.94 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  487. ŒTAFETA SMALL, A3Ch Samuel: 2/28, 50.26 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  488. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  489. Májová cena, Horní Počernice, Agility, A3Ch Samuel: 2/33, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  490. Májová cena, Horní Počernice Jumping, A3Ch Samuel: 5/30, 41.61 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  491. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky, A3Ch Samuel: 5/7, 54.14 s, 6.14 tr. b., 3.66 m/s

  492. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  493. Agility 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  494. Agility 2, A3Ch Samuel: 28/96, 47.25 s, 6.25 tr. b., 3.41 m/s

  495. Jumping 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  496. Jumping 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  497. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  498. AGILITY, A3Ch Samuel: 4/26, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  499. JUMPING, A3Ch Samuel: 8/26, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  500. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  501. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2015, 20. 02. 2015

  502. Zkouska1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  503. zkouska2 SA3, A3Ch Samuel: 2/4, 39.75 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  504. Řitka - Zkoušky - leden 2015, 02. 01. 2015

  505. zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: 2/5, 42.81 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  506. zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  507. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  508. 1. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/16, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  509. 2. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 3/16, 39.5 s, 1.5 tr. b., 3.42 m/s

  510. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  511. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: 10/53, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  512. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: 14/48, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  513. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 12/49, 39.08 s, 3.08 tr. b., 4.15 m/s

  514. Velké finále SA neděle, A3Ch Samuel: 8/20, 44.99 s, 10.99 tr. b., 3.76 m/s

  515. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  516. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: 11/26, 44.9 s, 6.9 tr. b., 4.08 m/s

  517. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  518. SA3 I , A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  519. SA3 II , A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  520. Plzeň-Doubravka - Memoriál Jolany Troppové, 04. 10. 2014 - 05. 10. 2014

  521. Agility S, A3Ch Samuel: 5/26, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  522. Jumping S, A3Ch Samuel: 1/26, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  523. Zkouska_nedele SA3, A3Ch Samuel: 2/11, 51.21 s, 8.21 tr. b., 3.75 m/s

  524. Zkouska_sobota_01 SA3, A3Ch Samuel: 5/10, 56.48 s, 19.48 tr. b., 3.35 m/s

  525. Zkouska_sobota_02 SA3, A3Ch Samuel: 1/10, 54.42 s, 10.42 tr. b., 3.64 m/s

  526. Liberec - Mistrovství České republiky v agility, 27. 09. 2014 - 28. 09. 2014

  527. Agility Individual, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  528. Agility Squads, A3Ch Samuel: 35/60, 45.11 s, 12.11 tr. b., 3.79 m/s

  529. Jumping Individual, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  530. Jumping Squads, A3Ch Samuel: 32/61, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  531. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  532. A3 sobota SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  533. Agility sobota S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  534. Jumping sobota S, A3Ch Samuel: 5/22, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  535. Mrtník - Mrtnické dvojzkoušky, 06. 09. 2014

  536. SA3/1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  537. SA3/2 SA3, A3Ch Samuel: 6/10, 46.44 s, 6.44 tr. b., 3.77 m/s

  538. Prostějov - Skok za skokem VII., 16. 08. 2014 - 17. 08. 2014

  539. Agility Open, A3Ch Samuel: 2/16, 44.72 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  540. Ctvrte Agility, A3Ch Samuel: 3/8, 48.8 s, 0.8 tr. b., 3.69 m/s

  541. Druhe Agility, A3Ch Samuel: 3/8, 47.36 s, 1.36 tr. b., 3.72 m/s

  542. Jumping Open, A3Ch Samuel: 3/18, 38.56 s, 0.56 tr. b., 3.89 m/s

  543. Prvni Agility, A3Ch Samuel: 5/8, 50.26 s, 10.26 tr. b., 3.38 m/s

  544. Treti Agility, A3Ch Samuel: 3/8, 45.3 s, 3.3 tr. b., 3.86 m/s

  545. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  546. Dobříš, A3Ch Samuel: 2/10, 49.64 s, 2.64 tr. b., 3.77 m/s

  547. Dobříš, A3Ch Samuel: 4/31, 34.04 s, 1.04 tr. b., 4.05 m/s

  548. Dobříš, A3Ch Samuel: 5/33, 47.94 s, 1.94 tr. b., 4.11 m/s

  549. Dobříš, A3Ch Samuel: 5/31, 44.83 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  550. Dobříš, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  551. Dobříš - ROYAL CANIN CUP 2014, 21. 06. 2014 - 22. 06. 2014

  552. I. Agility, A3Ch Samuel: 22/56, 53.72 s, 17.72 tr. b., 3.69 m/s

  553. II. Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  554. III. Agility, A3Ch Samuel: 27/56, 54.35 s, 14.35 tr. b., 3.31 m/s

  555. II. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  556. I. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  557. Nymburk - NymburkCup, 08. 06. 2014

  558. agility open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  559. jumping S, A3Ch Samuel: 9/30, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  560. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 3/10, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  561. Plzeň Doubravka - O plzeňského agiliťáka, 10. 05. 2014 - 11. 05. 2014

  562. Agility neděle S, A3Ch Samuel: 3/19, 44.17 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  563. Agility - sobota S, A3Ch Samuel: 8/22, 40.9 s, 6.9 tr. b., 3.86 m/s

  564. Jumping - neděle S, A3Ch Samuel: 5/19, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  565. Jumping - sobota S, A3Ch Samuel: 7/22, 40.07 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  566. Zkoušky neděle SA3, A3Ch Samuel: 5/9, 51.56 s, 11.56 tr. b., 3.49 m/s

  567. Zkoušky SA3, A3Ch Samuel: 1/8, 45.86 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  568. Praha - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 03. 05. 2014 - 04. 05. 2014

  569. Agility Open S, A3Ch Samuel: 4/26, 44.84 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  570. Agility Open S, A3Ch Samuel: 7/13, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  571. Jumping Open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  572. Jumping Open S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  573. MR Agility kříženců a psů bez PP S, A3Ch Samuel: 12/17, 49.44 s, 15.0 tr. b., 3.48 m/s

  574. Zkoušky Agility SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  575. Zkoušky Agility SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  576. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  577. Agility OPEN S, A3Ch Samuel: 10/29, 46.2 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  578. Jumping OPEN S, A3Ch Samuel: 3/32, 39.67 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  579. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 4/8, 54.3 s, 7.3 tr. b., 3.66 m/s

  580. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6, 06. 04. 2014

  581. FINÁLE SMALL, A3Ch Samuel: 5/11, 27.97 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  582. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 3/24, 35.05 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  583. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 7/24, 37.3 s, 0.3 tr. b., 3.81 m/s

  584. SA3, A3Ch Samuel: 4/11, 49.03 s, 1.03 tr. b., 3.59 m/s

  585. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 5, 02. 03. 2014

  586. FINÁLE SMALL, A3Ch Samuel: 6/11, 18.04 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  587. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 8/23, 38.48 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  588. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 6/23, 28.08 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  589. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  590. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 4, 01. 02. 2014

  591. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 8/22, 37.73 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  592. JUMPING 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  593. SA3, A3Ch Samuel: 2/13, 48.85 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  594. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM/VET., 25. 01. 2014 - 26. 01. 2014

  595. Agility SA sobota, A3Ch Samuel: 5/46, 45.67 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  596. Finále SA neděle, A3Ch Samuel: 8/21, 49.51 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  597. Jumping SA neděle, A3Ch Samuel: 11/45, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  598. Jumping SA sobota, A3Ch Samuel: 19/46, 42.36 s, 12.36 tr. b., 3.38 m/s

  599. Zkoušky SA3 neděle, A3Ch Samuel: 3/20, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  600. Zkoušky SA3 sobota, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  601. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3, 04. 01. 2014

  602. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 14/34, 38.7 s, 7.7 tr. b., 3.64 m/s

  603. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 7/34, 37.09 s, 0.09 tr. b., 3.99 m/s

  604. SA3, A3Ch Samuel: 1/14, 50.68 s, 3.68 tr. b., 3.63 m/s

  605. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 2, 08. 12. 2013

  606. FINÁLE SMALL, A3Ch Samuel: 5/6, 23.93 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  607. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 3/28, 36.43 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  608. JUMPING 2, A3Ch Samuel: 4/28, 29.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  609. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  610. Nučice u Rudné - "Zimní pohár" 1, 02. 11. 2013

  611. JUMPING 1, A3Ch Samuel: 9/30, 38.21 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  612. JUMPING 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  613. SA3, A3Ch Samuel: 3/10, 43.61 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  614. Sázava - Mistrovství České republiky v agility 2013, 05. 10. 2013 - 06. 10. 2013

  615. Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  616. Agility družstev, A3Ch Samuel: 57/96, 53.42 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  617. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  618. Jumping družstev, A3Ch Samuel: 34/96, 39.44 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  619. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2013 - 29. 09. 2013

  620. Agility, A3Ch Samuel: 6/12, 42.07 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  621. Agility, A3Ch Samuel: 6/15, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  622. Jumping, A3Ch Samuel: 4/12, 30.87 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  623. Jumping, A3Ch Samuel: 4/15, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  624. SA3, A3Ch Samuel: 2/7, 49.24 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  625. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  626. Plzeň Doubravka - MEMORIÁL JOLANY TROPPOVÉ, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  627. Ne agility S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  628. Ne jumping S, A3Ch Samuel: 4/17, 41.04 s, 3.4 tr. b., 3.61 m/s

  629. Ne zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  630. So jumping S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  631. So zkouška 1 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  632. So zkouška 2 SA3, A3Ch Samuel: 2/5, 46.69 s, 2.69 tr. b., 3.49 m/s

  633. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 31. 08. 2013

  634. Agility S, A3Ch Samuel: 6/19, 43.65 s, 2.65 tr. b., 3.57 m/s

  635. Jumping S, A3Ch Samuel: 7/19, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  636. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/7, 46.7 s, 2.7 tr. b., 3.75 m/s

  637. Soběslav - PRÁZDNINOVÝ SOBĚSKOK, 10. 08. 2013 - 11. 08. 2013

  638. jump neděle S, A3Ch Samuel: 6/19, 42.16 s, 2.16 tr. b., 3.51 m/s

  639. zkouška neděle 1 SA3, A3Ch Samuel: 2/9, 43.93 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  640. zkouška neděle 2 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  641. Mrtník, Plzeň-Sever - Mrtnické Dvojzkoušky, 27. 07. 2013

  642. A3_1_S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  643. A3_2_S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  644. Horní Počernice - 2. dvojzkoušky Zviratanakupuji.cz, 14. 07. 2013

  645. 1. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 5/8, 53.69 s, 16.69 tr. b., 3.28 m/s

  646. 2. zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  647. 3. zkouška SA3, A3Ch Samuel: 1/6, 49.01 s, 3.01 tr. b., 3.73 m/s

  648. Praha - Horní Počernice - Dvouzkoušky agility pro kategorie A1, A2, A3, 29. 06. 2013

  649. 1.běh SA3, A3Ch Samuel: 2/10, 61.19 s, 8.19 tr. b., 3.24 m/s

  650. 2.běh SA3, A3Ch Samuel: 2/10, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  651. Kladno - Jahodový pohár 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  652. AGILITY-S, A3Ch Samuel: 8/28, 49.74 s, 9.74 tr. b., 3.34 m/s

  653. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 1/28, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  654. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 3/25, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  655. SA3, A3Ch Samuel: 5/11, 49.61 s, 5.61 tr. b., 3.63 m/s

  656. SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  657. Velké finále SA neděle, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  658. Praha - Kyje - Velká jarní cena, Mistrovství republiky toyů, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2013 - 02. 06. 2013

  659. agility Small S, A3Ch Samuel: 24/50, 51.12 s, 11.12 tr. b., 3.87 m/s

  660. jumping Small S, A3Ch Samuel: 6/14, 27.09 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  661. jumping Small S, A3Ch Samuel: 33/49, 36.01 s, 10.01 tr. b., 3.97 m/s

  662. Mistrovské agility kříženců S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  663. SA3 SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  664. Mrtník, Plzeň - sever - TOP OUTDOOR CUP 2013, 25. 05. 2013

  665. Agility FINÁLE S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  666. Agility Open S, A3Ch Samuel: 13/19, 49.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  667. Jumping Open S, A3Ch Samuel: 4/19, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  668. Zkouška SA3, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  669. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2013 - 19. 05. 2013

  670. Jumping S, A3Ch Samuel: 1/23, 37.5 s, 1.5 tr. b., 3.87 m/s

  671. Jumping S S, A3Ch Samuel: 4/26, 36.15 s, 0.15 tr. b., 3.93 m/s

  672. SA2 B SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  673. SA2 SA2, A3Ch Samuel: 2/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  674. Zkoušky 2 SA2, A3Ch Samuel: 1/7, 35.9 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  675. Zkoušky SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  676. Plzeň Doubravka - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA, 20. 04. 2013 - 21. 04. 2013

  677. neděle_agility S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  678. neděle_jump S, A3Ch Samuel: 4/24, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  679. neděle_zkouška_SA2 SA2, A3Ch Samuel: 5/11, 58.06 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  680. sobota_agility_S S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  681. sobota_jump_S S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  682. sobota_Zkouška_SA2 SA2, A3Ch Samuel: 2/11, 52.15 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  683. Svojetice - 26. Dvojzkoušky, 16. 03. 2013

  684. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  685. 26. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  686. Řitka - ZKOUŠKY - únor 2013, 08. 02. 2013

  687. Zkouška1 SA2, A3Ch Samuel: 2/6, 33.65 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  688. Zkouška2 SA2, A3Ch Samuel: 1/6, 38.44 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  689. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET., 26. 01. 2013 - 27. 01. 2013

  690. AGILITY-S, A3Ch Samuel: 10/50, 50.83 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  691. Finále SA neděle, A3Ch Samuel: 6/23, 41.46 s, 4.46 tr. b., 3.62 m/s

  692. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 16/50, 48.21 s, 13.21 tr. b., 3.42 m/s

  693. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 23/51, 48.08 s, 9.07 tr. b., 3.45 m/s

  694. SA2, A3Ch Samuel: 5/26, 50.07 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  695. SA2, A3Ch Samuel: 7/26, 36.86 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  696. Řitka - ZKOUŠKY - leden 2013, 11. 01. 2013

  697. Zkouška1 SA2, A3Ch Samuel: 3/9, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  698. Zkouška2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  699. Ratenice - Trojzkoušky "O Ratenickou Beranici", 29. 12. 2012

  700. 1.zkouška A2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  701. 2.zkouška A2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  702. 3.zkouška A2 SA2, A3Ch Samuel: 4/10, 38.06 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  703. Řitka - ZKOUŠKY - prosinec 2012, 14. 12. 2012

  704. Zkouška1 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  705. Zkouška2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  706. SVOJETICE - 24. Dvojzkoušky, 17. 11. 2012

  707. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  708. 24. dvojzkousky, Svojetice, beh 2, A3Ch Samuel: 3/15, 50.0 s, 7.0 tr. b., 3.32 m/s

  709. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 27. 10. 2012

  710. Zkouška SA2 - II SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  711. Zkouška SA2 - I SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  712. Měchenice - 11. Grant Prix Bohemia Alké 2012, 13. 10. 2012 - 14. 10. 2012

  713. Agility, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  714. Jumping, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  715. Jumping Ne, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  716. Zkoušky Ne, A3Ch Samuel: 2/7, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  717. Zkoušky So, A3Ch Samuel: 4/9, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  718. Rašovice (u Klášterce nad Ohří) - Dvojzkoušky + jumping, 08. 09. 2012

  719. JUMPING S, A3Ch Samuel: 7/17, 39.02 s, 9.02 tr. b., 3.61 m/s

  720. ZKOUŠKA 1 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  721. ZKOUŠKA 2 SA2, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  722. Chýnov u Tábora - 4. ročník „Táborský hopík“ - 2x DVOJZKOUŠKY, 11. 08. 2012 - 12. 08. 2012

  723. 1.běh, A3Ch Samuel: 4/15, 36.4 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  724. 1.běh, A3Ch Samuel: 9/18, 52.4 s, 26.4 tr. b., 2.92 m/s

  725. 2.běh, A3Ch Samuel: 2/18, 43.14 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  726. 2.běh, A3Ch Samuel: 5/12, 53.54 s, 8.54 tr. b., 2.88 m/s

  727. Praha Klánovice - BADAFA, 30. 06. 2012

  728. SA1-1.běh SA1, A3Ch Samuel: 1/21, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  729. SA1-2.běh SA1, A3Ch Samuel: 11/21, 43.96 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  730. Kladno - Jahodový pohár, 16. 06. 2012 - 17. 06. 2012

  731. AGILITY-S, A3Ch Samuel: 11/18, 69.49 s, 36.49 tr. b., 2.45 m/s

  732. AGILITY-S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  733. JUMPING-S, A3Ch Samuel: 9/30, 37.69 s, 0.69 tr. b., 3.82 m/s

  734. JUMPING-S, A3Ch Samuel: Diskvalifikován

  735. SA1, A3Ch Samuel: 1/9, 38.94 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  736. SA1, A3Ch Samuel: Diskvalifikován