Cz En

1.běh se zónami

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 30.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 114.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 20.19 5.65 V V
2 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 21.37 5.33 V V
3 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 21.4 5.33 V V
4 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 21.71 5.25 V V
5 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 21.73 5.25 V V
6 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 0 0 0.0 0.0 21.83 5.22 V V
7 099015 Barbora Halotová Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 21.94 5.2 V V
8 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 22.14 5.15 V V
9 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 22.19 5.14 V V
10 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 22.23 5.13 V V
11 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 23.44 4.86 V V
12 045818 Jitka Ďuricová Elisabetta de Pompadour 0 0 0.0 0.0 23.49 4.85 V V
13 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor 0 0 0.0 0.0 23.51 4.85 V V
14 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 23.59 4.83 V V
15 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 0 0 0.0 0.0 24.13 4.72 V V
16 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 24.19 4.71 V V
17 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 26.51 4.3 V V
18 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 0 0.0 0.0 26.73 4.26 V V
19 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet 0 0 0.0 0.0 28.72 3.97 V V
20 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 0.0 0.0 28.78 3.96 V V
21 010018 Jitka Ďuricová Daila Arinelle 0 0 0.74 0.74 30.74 3.71 V V
22 086518 Martin Kuchta Čert 0 0 4.1 4.1 34.1 3.34 V V
23 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba 0 0 4.11 4.11 34.11 3.34 V V
24 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 1 0 0.0 5.0 20.41 5.59 V V
25 093514 Tereza Loučná Gina 1 0 0.0 5.0 21.38 5.33 V V
26 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 1 0 0.0 5.0 21.42 5.32 V V
27 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady 1 0 0.0 5.0 23.62 4.83 V V
28 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream 0 1 0.0 5.0 25.47 4.48 V V
29 009417 Alžběta Štětková Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír 1 0 0.0 5.0 27.0 4.22 V V
30 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 0 1 0.0 5.0 27.21 4.19 V V
31 066016 Lucie Frčková Lukáš 1 0 0.0 5.0 29.64 3.85 V V
32 056214 Magdalena Rosolová Betty 1 0 0.14 5.14 30.14 3.78 V V
33 047018 Karolína Tourková Abundance Pride of Santee 0 0 6.34 6.34 36.34 3.14 VD VD
34 018011 Jana Blažková Ťapka 1 1 0.0 10.0 28.88 3.95 VD VD
35 046318 Kristýna Ďuricová Edith de Pompadour 0 0 10.11 10.11 40.11 2.84 VD VD
36 064418 Klára Brabcová Ginny 0 0 16.87 16.87 46.87 2.43 D D
DIS 046918 Vojta Tourek Arnold from Cheerydom From Cheerydom DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020719 Milena Vrbová Ansel Bridget Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011219 Kateřina Štefečková Hanneli Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO