Cz En

056517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Seyfriedová, Agikoo

    Člen KA

Pes

  1. Affinity Cassy de Diamond Koomet, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  2. 1 Zkouška SA3: 5/11, 53.43 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  3. 2 Zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  5. III. Zk SA3: Diskvalifikován

  6. II. Zk SA3: 3/3, 56.67 s, 6.67 tr. b., 3.67 m/s

  7. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  8. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  9. Jumping II S A3: 5/5, 50.08 s, 13.08 tr. b., 3.49 m/s

  10. Jumping I S A3: 4/5, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  11. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  12. Agility Open S: Diskvalifikován

  13. Jumping Open S: 5/6, 48.39 s, 1.39 tr. b., 4.03 m/s

  14. ZkA. SA3: 5/6, 59.34 s, 9.34 tr. b., 3.71 m/s

  15. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  16. II. Zk SA3: 2/5, 58.2 s, 9.2 tr. b., 3.25 m/s

  17. I. Zk SA3: 2/5, 57.2 s, 3.2 tr. b., 3.6 m/s

  18. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  19. agility open S: 5/11, 80.92 s, 25.92 tr. b., 2.6 m/s

  20. Jumping open S: 5/11, 53.67 s, 4.67 tr. b., 3.48 m/s

  21. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  22. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  23. 1. zkouška: 3/3, 58.26 s, 11.26 tr. b., 3.26 m/s

  24. 2. zkouška: 1/3, 63.19 s, 16.19 tr. b., 3.01 m/s

  25. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  26. agility open S: 4/14, 64.71 s, 22.71 tr. b., 2.74 m/s

  27. Jumping open S: 4/14, 64.29 s, 24.29 tr. b., 2.85 m/s

  28. Zkouška A3 S: 7/7, 70.12 s, 21.12 tr. b., 2.71 m/s

  29. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  30. Open AGI S: Diskvalifikován

  31. Open JUMP S: Diskvalifikován

  32. Zkouška A3 S: 2/5, 73.01 s, 27.01 tr. b., 2.81 m/s

  33. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  34. I. agility S: 20/65, 53.42 s, 6.42 tr. b., 3.86 m/s

  35. II. agility S: 23/65, 56.89 s, 6.89 tr. b., 3.45 m/s

  36. II. jumping S: 36/63, 50.14 s, 8.14 tr. b., 3.51 m/s

  37. I. jumping S: 37/64, 51.36 s, 5.36 tr. b., 3.68 m/s

  38. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  39. SA3 - I.: 4/7, 60.97 s, 11.97 tr. b., 3.48 m/s

  40. SA3 - II.: Diskvalifikován

  41. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  42. SA3 - 1 běh: 2/5, 59.9 s, 6.9 tr. b., 3.67 m/s

  43. SA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  45. Agility 1 S: Diskvalifikován

  46. Agility 2 S: 10/18, 53.65 s, 8.65 tr. b., 3.26 m/s

  47. Finále S: Diskvalifikován

  48. Jumping 1 S: 6/18, 46.2 s, 3.2 tr. b., 3.9 m/s

  49. Jumping 2 S: 10/18, 47.03 s, 4.03 tr. b., 3.72 m/s

  50. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  52. 1.běh bez zón: 22/40, 26.83 s, 0.83 tr. b., 3.95 m/s

  53. 1.běh se zónami: 19/41, 28.72 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  54. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  55. 2.běh se zónami: 12/41, 32.4 s, 4.4 tr. b., 3.3 m/s

  56. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  57. Agility S: 3/12, 45.43 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  58. Jumping S: 4/12, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  59. Zkouška SA3: 3/7, 55.08 s, 3.08 tr. b., 3.63 m/s

  60. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  61. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška A3 S: 10/15, 64.42 s, 11.42 tr. b., 3.32 m/s

  63. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  64. Zkouška SA3 I: 4/5, 61.85 s, 9.85 tr. b., 3.54 m/s

  65. Zkouška SA3 II: 3/5, 55.85 s, 12.85 tr. b., 3.29 m/s

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  67. SA3 - I.: 1/1, 49.72 s, 5.72 tr. b., 3.52 m/s

  68. SA3 - II.: 1/1, 60.31 s, 21.31 tr. b., 2.92 m/s

  69. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  70. Agility S: 9/18, 44.72 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  71. Jumping S: 4/18, 41.05 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  72. Zkouška SA3: 5/8, 53.87 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  73. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  74. III. jumping S: 17/31, 39.19 s, 8.19 tr. b., 3.7 m/s

  75. II. jumping S: 14/31, 41.16 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  76. I. jumping S: Diskvalifikován

  77. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  78. A2 II S: 1/7, 54.26 s, 0.26 tr. b., 3.37 m/s

  79. A2 I S: 2/7, 54.09 s, 1.09 tr. b., 3.44 m/s

  80. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  81. III. jumping S: 5/12, 48.15 s, 9.15 tr. b., 3.32 m/s

  82. III. zkouška SA2: 2/5, 43.52 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  83. II. jumping S: 8/12, 38.06 s, 2.06 tr. b., 3.63 m/s

  84. II. zkouška SA2: 1/5, 48.87 s, 2.87 tr. b., 3.36 m/s

  85. I. jumping S: 5/12, 37.73 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  86. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  87. 1. Zkouška SA2: 4/8, 45.15 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  88. 2. Zkouška SA2: 1/8, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  89. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  90. 1. Zkouška SA2: 1/3, 53.04 s, 6.04 tr. b., 3.34 m/s

  91. 2. Zkouška SA2: 2/3, 45.74 s, 1.74 tr. b., 3.56 m/s

  92. 3. Jumping SA2: 3/3, 41.89 s, 0.89 tr. b., 3.7 m/s

  93. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  94. SA2 - I.: 2/7, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  95. SA2 - II.: 3/7, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  96. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  97. Zkouška SA2 1: 2/6, 41.4 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  98. Zkouška SA2 2: 1/6, 48.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  99. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  100. Batmanova zkouška SA1: 2/4, 47.75 s, 0.75 tr. b., 3.48 m/s

  101. Supermanova zkouška SA1: 1/4, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  102. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  103. Zkouška II SA1: 1/2, 43.11 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  104. Zkouška I SA1: 1/2, 39.74 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  105. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  106. Agility S: 7/13, 43.09 s, 1.09 tr. b., 3.67 m/s

  107. Jumping S: 2/13, 47.33 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  108. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  109. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  110. Jumping 1 - S: 6/13, 45.05 s, 10.05 tr. b., 3.62 m/s

  111. Jumping 2 - S: 6/13, 40.12 s, 9.12 tr. b., 3.64 m/s

  112. Jumping 3 - S: 7/13, 35.85 s, 0.85 tr. b., 3.93 m/s

  113. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  114. Jumping II. small: Diskvalifikován

  115. Jumping I. small: 6/19, 44.3 s, 0.0 tr. b., 2.98 m/s

  116. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  117. III. jumping S: Diskvalifikován

  118. II.jumping S: 8/26, 47.07 s, 4.07 tr. b., 3.82 m/s

  119. I. jumping S: 6/27, 45.05 s, 4.05 tr. b., 3.86 m/s

  120. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  121. Jumping: 7/17, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  122. Jumping DUO: 3/9, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  123. Zkouška: 3/3, 34.3 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  124. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  125. Jumping: 6/11, 43.0 s, 8.0 tr. b., 3.42 m/s

  126. Jumping DUO: 1/5, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  127. Zkouška 1.: 2/3, 31.66 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  128. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  129. 1.SJ1: 2/8, 35.94 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  130. 2SJ1: 1/8, 37.96 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  132. Czech Imp Jump Small : 18/36, 27.36 s, 2.36 tr. b., 3.65 m/s

  133. Jumping 1 Small: 15/36, 45.16 s, 2.16 tr. b., 4.03 m/s

  134. Jumping 2 Small: 22/36, 48.23 s, 5.23 tr. b., 3.73 m/s