Cz En

011219

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Štefečková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Hanneli Dai Muratori, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 01. 10. 2022

  2. Agility Open S: Diskvalifikován

  3. Jumping Open S: Diskvalifikován

  4. Zkouška SA2: 1/6, 47.08 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  5. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  6. Zkouška S A2 - I.: Diskvalifikován

  7. Zkouška S A2 - II.: 3/5, 58.76 s, 15.76 tr. b., 3.01 m/s

  8. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  9. II. Zk SA2: 1/3, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  10. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  11. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 09. 04. 2022

  12. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  14. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  15. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  16. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  17. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  18. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  19. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  21. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  22. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  23. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  24. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  25. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  26. 1. Zkouška SA2: 4/7, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  27. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  29. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  30. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  31. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  32. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  33. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška SA2: 3/7, 35.77 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  35. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  36. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. 2. Zkouška SA2: 3/11, 48.09 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  38. Tis u Havlíčkova Brodu - Říjnová AgiRevoluce, 02. 10. 2021

  39. Agility Open S: Diskvalifikován

  40. Jumping Open S: Diskvalifikován

  41. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  43. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  46. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. 2.zkouška SA2: 5/6, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  48. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  49. 1. Agility S: Diskvalifikován

  50. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  51. 2. Agility S: Diskvalifikován

  52. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  53. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  54. III. Zk SA2: Diskvalifikován

  55. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  56. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  57. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  58. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  59. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  61. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  62. II. Zk SA1: Diskvalifikován

  63. I. Zk SA1: 1/1, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  64. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  65. II. Zk SA1: Diskvalifikován

  66. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  68. Jumping: 10/22, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  69. Zkouška 1: Diskvalifikován

  70. Zkouška 2: 1/4, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  71. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  72. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  73. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  74. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  75. Zkouška 1: 1/13, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  76. Zkouška 2: Diskvalifikován

  77. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  78. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  79. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  80. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  81. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  82. II. Zk SA1: 1/5, 39.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  83. I. Zk SA1: 1/5, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  84. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  85. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  86. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  87. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  88. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  89. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  90. II. zkouška SA1: 4/8, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  91. I. zkouška SA1: 4/8, 45.73 s, 15.73 tr. b., 3.04 m/s

  92. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  93. Jump Zk SA1 I.: Diskvalifikován

  94. Jump Zk SA1 II.: Diskvalifikován

  95. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  96. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  97. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  98. Jumping - Small: Diskvalifikován