Cz En

Ne. - Jumping II. S

  1. Datum: 23. 06. 2019
  2. Závod: Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Bařinková, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Malá Ziggy 0 0 0.0 0.0 35.22 5.22 V V
2 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 37.24 4.94 V V
3 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 37.37 4.92 V V
4 063817 Ingrid Šefčíková A3Ch Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 38.83 4.74 V V
5 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 39.02 4.72 V V
6 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 0 0 0.0 0.0 39.79 4.62 V V
7 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 40.79 4.51 V V
8 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 40.85 4.5 V V
9 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.28 0.28 42.28 4.35 V V
10 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss 0 0 0.31 0.31 42.31 4.35 V V
11 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 0 0.46 0.46 42.46 4.33 V V
12 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 1.29 1.29 43.29 4.25 V V
13 029519 Tereza Sobotková Juliette Motýlek z Nevady 0 0 1.58 1.58 43.58 4.22 V V
14 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 1.72 1.72 43.72 4.21 V V
15 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 2.19 2.19 44.19 4.16 V V
16 010817 Veronika Česká A3Ch Feabee Cavalier of Paradise 0 0 3.24 3.24 45.24 4.07 V V
17 073815 Dita Hamouzová A3Ch Isabel 0 0 3.26 3.26 45.26 4.07 V V
18 053715 Lucie Melounková Delfi White Sir Olešnická hvězdička 0 0 4.3 4.3 46.3 3.97 V V
19 081116 Natálie Šišovská A3Ch Joyce Moravské srdce 0 0 4.8 4.8 46.8 3.93 V V
20 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 0 0.0 5.0 38.19 4.82 V V
21 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 1 0 0.0 5.0 38.84 4.74 V V
22 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 5.38 5.38 47.38 3.88 V V
23 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra 0 1 0.41 5.41 42.41 4.34 V V
24 031717 Eva Trtková A3Ch Fantastica Lararony 0 0 6.8 6.8 48.8 3.77 VD VD
25 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 1 0 1.81 6.81 43.81 4.2 VD VD
26 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal 1 0 3.96 8.96 45.96 4.0 VD VD
27 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 4.11 9.11 46.11 3.99 VD VD
28 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod 1 1 0.0 10.0 41.11 4.48 VD VD
29 003415 Kateřina Drnková A3Ch Boggi Life Victory 1 1 3.39 13.39 45.39 4.05 VD VD
30 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 2 0 3.59 13.59 45.59 4.04 VD VD
31 034216 Adéla Goldmannová Foka 1 0 9.1 14.1 51.1 3.6 VD VD
32 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace 0 2 6.54 16.54 48.54 3.79 D D
33 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 2 7.13 17.13 49.13 3.75 D D
34 035715 Ilona Švagrová Eddie Diamond Kaplanka 1 0 16.79 21.79 58.79 3.13 D D
DIS 000419 Lenka Cíglerová Ivory Kutcher Chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090217 Veronika Seyfriedová A3Ch Maserati Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002715 Anna Maroušková A3Ch Cattie Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055917 Dana Vojířová A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035615 Ilona Švagrová Calm Chendler Kaplanka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021515 Zdeňka Váchová A3Ch Sammy White King z Anacapri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová A3Ch Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018516 Andrea Knížková Niki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034012 Hana Hrdličková ISBEL SILESIAN CRAMER DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek A3Ch Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO