Cz En

002715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Cattie Alsior, Papillon

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  2. II. Zk XSA3: 1/2, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  3. I. Zk XSA3: 2/2, 45.61 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  5. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  6. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  7. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  8. Agility D Individual: 1/3, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  9. Agility Squads: 2/17, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  10. Jumping D Individual: 1/3, 38.42 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  11. Jumping Squads: 1/17, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  12. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  13. I. agility XS: Diskvalifikován

  14. II. agility XS: Diskvalifikován

  15. II. jumping XS: Diskvalifikován

  16. I. jumping XS: Diskvalifikován

  17. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  18. II. zkouška A3 XS: 2/3, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  19. I. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  20. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  21. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  22. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  23. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  24. Agility XS: Diskvalifikován

  25. Jumping XS: 6/10, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  26. ZkouškaXSA3: Diskvalifikován

  27. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  28. ZkA. SA3 I.: 6/7, 46.33 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  29. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  30. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  31. Agility XS: Diskvalifikován

  32. Jumping XS: 5/8, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  33. Zkouška XS3: 1/5, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  34. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  35. Zk XSA3 I.: Diskvalifikován

  36. Zk XSA3 II.: 1/1, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  37. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  38. Agility Open XS: 1/5, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  40. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  41. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  42. Zkouška II XSA3: Diskvalifikován

  43. Zkouška I XSA3: 1/1, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  44. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  45. Zk XSA3 I.: 1/2, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  46. Zk XSA3 II.: 1/2, 56.32 s, 19.32 tr. b., 3.44 m/s

  47. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Zk: Diskvalifikován

  50. Jumping Open: 23/30, 42.51 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  52. Agility D: 14/15, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. Agility Squads as Individual: 35/51, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  54. Jumping D: 13/15, 41.33 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. Jumping Squads as Individual: 26/52, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  56. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  57. Agility: 1/4, 45.96 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  58. Jumping: Diskvalifikován

  59. Zkouška: Diskvalifikován

  60. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  61. Zk XSA3 I.: 2/2, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  62. Zk XSA3 II.: Diskvalifikován

  63. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  64. Jelenův Jumping XS: Diskvalifikován

  65. PhysioDOG Agility XS: 1/5, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  66. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  67. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  68. XSA3 - I.: 1/1, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  69. XSA3 - II.: Diskvalifikován

  70. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  71. AGILITY: Diskvalifikován

  72. JUMPING: Diskvalifikován

  73. SA3: Diskvalifikován

  74. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  75. Zkouška: Diskvalifikován

  76. Zkouška II: 1/10, 52.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  77. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  78. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  79. Zkouška SA3 II: 3/6, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  80. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  81. Ne. - Agility II. S: 10/54, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  82. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  83. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  84. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  85. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  86. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. I.zkouška SA3: 1/7, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  88. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  89. Děti agility SA: 2/8, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  90. Děti jumping SA: 4/8, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  91. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  92. Zk SA3 I.: 5/5, 48.74 s, 16.74 tr. b., 3.78 m/s

  93. ZK SA3 II.: 3/5, 51.32 s, 26.32 tr. b., 3.41 m/s

  94. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  95. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2019, 25. 05. 2019

  98. Agility Open děti S: 2/3, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  99. Jumping Open děti S: 1/3, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  100. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  101. zkouška 1 SA3: 8/13, 52.02 s, 13.02 tr. b., 3.81 m/s

  102. zkouška 2 SA3: 6/13, 50.94 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  103. zkouška 3 SA3: 1/13, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  104. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  105. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  106. Zkouška I. SA3: 4/12, 48.66 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  107. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  108. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  109. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  110. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  111. D Agility IV: 2/9, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  112. D Agility V: 4/9, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  113. D Agility VI: Diskvalifikován

  114. D Jumping III: Diskvalifikován

  115. D Jumping IV: 9/9, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  116. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  117. TRIAL II. SA3: Diskvalifikován

  118. TRIAL I. SA3: 1/5, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  119. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  120. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  121. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  122. Jumping open S: Diskvalifikován

  123. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  124. Jumping S: 20/34, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  125. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  126. Zkouška SA3 II: 5/17, 52.98 s, 9.98 tr. b., 3.81 m/s

  127. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  128. SA3 1. SA3: Diskvalifikován

  129. SA3 2. SA3: 5/5, 43.92 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  130. SA3 3. SA3: Diskvalifikován

  131. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  132. D Agility I: 9/12, 46.44 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  133. D Agility II: Diskvalifikován

  134. D Agility III: Diskvalifikován

  135. D Jumping I: Diskvalifikován

  136. D Jumping II: 9/12, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  137. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  138. Horní Počernice, 1. běh: 1/5, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  139. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  140. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  141. 1. Zka - SA3: 2/9, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  142. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  143. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  144. 1.Zka - Sa3: Diskvalifikován

  145. 2. Zka - SA3: 1/3, 38.98 s, 8.98 tr. b., 3.54 m/s

  146. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  147. Jumping S 1: Diskvalifikován

  148. Jumping S 2: 3/23, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  149. Jumping S 3: Diskvalifikován

  150. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  151. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. 2. zkouška SA3: 2/7, 54.31 s, 18.31 tr. b., 3.57 m/s

  153. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  154. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  155. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  156. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  157. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  158. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  159. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  160. 1. Zkouška SA3: 5/5, 47.56 s, 17.56 tr. b., 3.81 m/s

  161. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  162. Junioři jump S: Diskvalifikován

  163. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  164. 1SJ3: Diskvalifikován

  165. 2SJ3: Diskvalifikován

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  167. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  168. 2.ZK SA3: Diskvalifikován

  169. Junioři S: Diskvalifikován

  170. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  171. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  172. Zkouška I SA3: 1/3, 45.84 s, 6.84 tr. b., 3.88 m/s

  173. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  174. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  175. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  176. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  177. SA3 - druhá: Diskvalifikován

  178. SA3 - první: Diskvalifikován

  179. SA3 - třetí: Diskvalifikován

  180. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  181. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  182. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  183. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  184. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  185. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  186. 2. Zka - SA3: 2/6, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  187. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  188. AGILITY DRUZSTVA: 7/57, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  189. D Agility: 1/22, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  190. D Hra: 4/21, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  191. D Jumping: 17/22, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  192. JUMPING DRUZSTVA: 3/57, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  193. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  194. Agility S: 3/20, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  195. Jumping S: Diskvalifikován

  196. ZKOUŠKY SA3: 7/11, 53.36 s, 17.36 tr. b., 3.8 m/s

  197. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  198. AGILITY: 6/19, 42.17 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  199. JUMPING SA3: 4/5, 32.08 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  200. SA3: 3/5, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  201. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  202. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  204. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  205. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  206. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  207. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  208. 1. Agility S: Diskvalifikován

  209. 1. Jumping S: 14/23, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  210. 2. Agility S: 4/23, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  211. 2. Jumping S: 19/23, 60.55 s, 16.55 tr. b., 2.86 m/s

  212. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2018, 02. 06. 2018

  213. JOPKO Agility - děti S S: 1/1, 33.87 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  214. JOPKO Jumping - děti S S: Diskvalifikován

  215. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  216. SA3-Zk1 SA3: Diskvalifikován

  217. SA3-Zk2 SA3: Diskvalifikován

  218. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  219. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  220. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  221. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  222. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  223. Agility_: Diskvalifikován

  224. Jumping_: 9/18, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  225. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  226. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  227. D Agility I: 1/15, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  228. D Agility II: 1/15, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  229. D Agility III: 11/15, 48.07 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  230. D Agility IV: 7/13, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  231. D Jumping I: Diskvalifikován

  232. D Jumping II: 6/15, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  233. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  234. Nedele SA3 1: Diskvalifikován

  235. Nedele SA3 2: Diskvalifikován

  236. Sobota SA3 1: Diskvalifikován

  237. Sobota SA3 2: Diskvalifikován

  238. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  239. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  240. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  241. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  242. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  243. 1. Zka - SA3: 2/3, 51.11 s, 10.11 tr. b., 3.78 m/s

  244. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  245. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  246. I Agility Open: Diskvalifikován

  247. II Agility Open: 36/69, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  248. II Jumping Open: Diskvalifikován

  249. I Jumping Open: Diskvalifikován

  250. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  251. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  252. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  253. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  254. Agility D: 5/23, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  255. Agility Squads: Diskvalifikován

  256. Hra D: 1/23, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  257. Jumping D: 10/23, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  258. Jumping Squads: Diskvalifikován

  259. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  260. Zkouška 1 - SA2: Diskvalifikován

  261. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  262. Zkouška 2 - SA2: 2/4, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  263. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  264. Zkouška 3 - SA2: 2/4, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  265. Zkouška 3 - SA3: Diskvalifikován

  266. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  267. SA2 - 1. SA2: Diskvalifikován

  268. SA2 - 2. SA2: Diskvalifikován

  269. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  270. Agility S: Diskvalifikován

  271. Jumping S: Diskvalifikován

  272. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  273. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  274. Agility Open: 7/17, 45.71 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  275. Agility Trial: Diskvalifikován

  276. Jumping Open: 5/17, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  277. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  278. Zkouška II SA2: 1/11, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  279. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  280. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  281. 1. zkouška SA2: 1/13, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  282. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  283. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  284. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  285. AGILITY: Diskvalifikován

  286. JUMPING SA2: 4/8, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  287. SA2: Diskvalifikován

  288. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  289. Zkouška: 1/7, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  290. Zkouška II: Diskvalifikován

  291. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  292. Agility - děti S: 2/2, 35.47 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  293. Jumping - děti S: 1/2, 25.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  294. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  295. Agility : Diskvalifikován

  296. Jumping : Diskvalifikován

  297. Zlouška A2: 4/8, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  298. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  299. Agility open S: Diskvalifikován

  300. Jumping open S: Diskvalifikován

  301. ZkA. SA2: 1/6, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  302. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  303. 1. Zka - SA2: 1/3, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  304. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  305. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  306. Agility 1 D: Diskvalifikován

  307. Agility 2 D: 3/13, 49.35 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  308. Agility 3 D: 9/13, 56.78 s, 8.39 tr. b., 3.45 m/s

  309. Agility 4 D: 6/13, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  310. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  311. Jumping 2 D: 10/13, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  312. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  313. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  314. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  315. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  316. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  317. 2. Zka - SA2: 1/3, 50.29 s, 8.29 tr. b., 3.42 m/s

  318. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  319. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  320. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  321. Heroutice, 3. běh: 1/8, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  322. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  323. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  324. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  325. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  326. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  327. Jumping III. S: Diskvalifikován

  328. Jumping II. S: Diskvalifikován

  329. Jumping I. S: Diskvalifikován

  330. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  331. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  332. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  333. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 4/10, 37.61 s, 5.0 tr. b., 3.03 m/s

  334. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  335. ZkA II. SA1: 6/9, 39.07 s, 10.07 tr. b., 3.12 m/s

  336. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  337. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  338. JUMPING_SA1 SA1: Diskvalifikován

  339. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  340. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  341. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  342. 1. ZK SA1: 1/9, 34.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  343. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  344. Juniorský běh S: Diskvalifikován

  345. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  346. Agility - děti: Diskvalifikován

  347. Agility družstva: Diskvalifikován

  348. Hra - děti: Diskvalifikován

  349. Jumping - děti: 2/18, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  350. Jumping družstva: Diskvalifikován

  351. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  352. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  353. 2. ZK SA1: 2/10, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  354. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  355. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  356. 2. Zka - SA1: 1/7, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  357. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  358. II.zkouska SA1: Diskvalifikován

  359. I. zkouška SA1: 2/4, 37.99 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  360. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  361. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: Diskvalifikován

  362. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  363. SA1 - 1. zkouška SA1: 4/9, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  364. SA1 - 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  365. SA1 - 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  366. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  367. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  368. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  369. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  370. druhý běh SA1: Diskvalifikován

  371. první běh SA1: Diskvalifikován

  372. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  373. druhý běh SA1: 1/4, 39.65 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  374. první běh SA1: Diskvalifikován

  375. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  376. AGILITY děti S: 2/3, 55.0 s, 52.0 tr. b., 2.62 m/s

  377. JUMPING děti S: 2/3, 45.0 s, 55.0 tr. b., 3.2 m/s

  378. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  379. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  380. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  381. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  382. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  383. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  384. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  385. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  386. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  387. 2. A0 SA1: 1/4, 28.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  388. A0 SA1: Diskvalifikován