Cz En

081116

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Natálie Šišovská, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Joyce Moravské srdce, Sheltie

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  2. Agility S: 5/18, 44.62 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  5. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  8. ZkA. SA3 I.: 5/14, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  9. ZkA. SA3 II.: 4/14, 43.88 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  10. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  11. A3 II S: 3/10, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  12. A3 I S: 5/10, 57.9 s, 7.9 tr. b., 3.44 m/s

  13. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  14. 1. zkouška SA3: 3/4, 50.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  15. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  16. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  17. A3 II S: Diskvalifikován

  18. A3 I S: 4/6, 54.46 s, 11.46 tr. b., 3.73 m/s

  19. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  20. Jumping : 4/26, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  21. Zkouška I.: 6/15, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  22. Zkouška II.: 5/15, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  24. SA3 I: 1/2, 50.37 s, 6.37 tr. b., 3.53 m/s

  25. SA3 II: 1/2, 47.79 s, 1.79 tr. b., 3.85 m/s

  26. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  27. Agility SA: 7/20, 48.75 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  28. Jumping SA: 4/20, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  29. Zkouška SA3: 1/11, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  30. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  31. Agility S: 2/14, 40.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  32. Jumping S: 3/14, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  33. Zkouška A3 S: 1/7, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  34. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  35. Agility D: 6/15, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  36. Agility Squads as Individual: 14/51, 48.76 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  37. Jumping D: 4/15, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  38. Jumping Squads as Individual: 22/52, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  39. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  40. A3 Small: 1/5, 50.29 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  41. A3 Small: Diskvalifikován

  42. Agility Open Small: 2/9, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  43. Agility Open Small: 5/11, 42.99 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  44. Jumping Open Small: Diskvalifikován

  45. Jumping Open Small : 2/11, 42.17 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  46. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  47. Soutěž družstev: 6/38, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  48. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  49. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 6/36, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  50. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  51. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 4/38, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  52. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  53. Agility S: 2/18, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  54. Jumping S: 5/18, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  55. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  57. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  58. Ne. - Jumping II. S: 19/56, 46.8 s, 4.8 tr. b., 3.93 m/s

  59. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  60. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  61. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  62. 1. Small - Agi - Děti: 1/16, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  63. 2. Small - Agi - Děti: 2/16, 48.31 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  64. 3. Small - Jum - Děti: 2/16, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  65. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  66. Agility SA: 9/25, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  67. Jumping SA: 13/25, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  68. Zkouška SA3: 4/18, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  70. Agility I.: 17/32, 49.56 s, 7.56 tr. b., 4.34 m/s

  71. Agility II.: 9/31, 46.88 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  72. Agility III.: 14/31, 57.36 s, 15.36 tr. b., 3.82 m/s

  73. Jumping I.: Diskvalifikován

  74. Jumping II.: 5/32, 42.3 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  75. Jumping III.: Diskvalifikován

  76. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  77. D Agility IV: 6/9, 48.27 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  78. D Agility V: 3/9, 51.0 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  79. D Agility VI: 7/9, 44.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  80. D Jumping III: 1/9, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  81. D Jumping IV: 5/9, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  82. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  83. Tuneliáda S: 3/5, 43.87 s, 8.87 tr. b., 3.62 m/s

  84. Zkouška SA3: 1/2, 50.28 s, 2.28 tr. b., 3.72 m/s

  85. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  86. Agility open S: 6/18, 45.82 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  87. Jumping open S: 3/18, 50.5 s, 7.5 tr. b., 3.72 m/s

  88. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  89. D Agility I: 7/12, 43.07 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  90. D Agility II: 5/12, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  91. D Agility III: 5/12, 54.02 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  92. D Jumping I: 3/12, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  93. D Jumping II: 2/12, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  94. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  95. Jumping: Diskvalifikován

  96. Zkouška 1: Diskvalifikován

  97. Zkouška 2: Diskvalifikován

  98. Zkouška 3: 5/13, 49.7 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  99. Zkouška 4: Diskvalifikován

  100. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  101. II. zkouška SA3: 2/13, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  102. I. zkouška SA3: 4/13, 45.58 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  103. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  104. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  105. Finále SA neděle: 4/16, 54.42 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  106. Jumping SA neděle: 6/21, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  107. Jumping SA sobota: 5/21, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  108. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  109. Zkoušky SA3 sobota: 5/9, 54.67 s, 1.67 tr. b., 3.9 m/s

  110. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  111. II. zkouška SA3: 8/13, 45.32 s, 9.32 tr. b., 3.8 m/s

  112. I. zkouška SA3: 3/13, 39.7 s, 2.7 tr. b., 3.98 m/s

  113. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  114. Agility klubů S: 7/20, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  115. Jumping S: 3/23, 37.54 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  116. Zkouška SA3: 6/9, 49.62 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  117. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  118. II.zkouška SA3: 3/13, 43.89 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  119. I. zkouška SA3: 7/13, 54.65 s, 6.65 tr. b., 3.92 m/s

  120. Terezín - Vánoční AGI hraní, 15. 12. 2018

  121. Tuneliada S: 4/11, 38.49 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  122. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  124. jumping J3 2. SA3: Diskvalifikován

  125. jumping J3 SA3: 2/5, 44.76 s, 1.76 tr. b., 4.2 m/s

  126. Jumping Open S: 2/9, 40.75 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  127. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  128. Jumping: 4/17, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  129. Zkouška: 2/8, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  130. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  131. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  132. Jumping: 3/11, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  133. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  134. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  135. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  136. Jumping: 4/16, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  137. Zkouška 1.: 1/8, 46.69 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  138. Zkouška 2.: 4/8, 56.24 s, 15.24 tr. b., 3.13 m/s

  139. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  140. Zkouška III. SA3: 5/11, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  141. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  142. Zkouška I. SA3: 7/12, 45.82 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  143. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  144. Druhá zkouška sobota SA2: 3/8, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  145. První zkouška neděle SA2: Diskvalifikován

  146. První zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  147. SuperG Basic agility S: 1/8, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  148. SuperG Basic jumping S: Diskvalifikován

  149. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  150. Agility S: 2/29, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  151. Jumping S: 11/29, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  152. Zkoušky SA2: 3/12, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  153. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  154. Agility S: 8/33, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  155. Jumping S: 12/35, 32.01 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  156. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  157. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  158. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  159. D Agility: 11/22, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  160. D Hra: 8/21, 43.27 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  161. D Jumping: 10/22, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  162. JUMPING DRUZSTVA: 25/57, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  163. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  164. Agility S: 4/9, 49.71 s, 2.71 tr. b., 3.66 m/s

  165. Jumping S: 6/9, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  166. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  167. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  168. Agility 1: Diskvalifikován

  169. Agility 2: 13/29, 59.92 s, 19.92 tr. b., 3.04 m/s

  170. Agility 3: 5/30, 52.39 s, 10.39 tr. b., 3.19 m/s

  171. Jumping 1: 23/31, 49.45 s, 9.45 tr. b., 3.36 m/s

  172. Jumping 2: 17/31, 44.9 s, 5.9 tr. b., 3.34 m/s

  173. Jumping 3: 22/30, 53.46 s, 15.46 tr. b., 3.25 m/s

  174. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  175. Agility_: 7/24, 47.78 s, 0.78 tr. b., 3.77 m/s

  176. Jumping_: 5/25, 41.4 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  177. Zkouška - SA2: 3/9, 50.76 s, 1.76 tr. b., 3.27 m/s

  178. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  179. D Agility I: 8/15, 40.82 s, 9.4 tr. b., 3.72 m/s

  180. D Agility II: 5/15, 44.26 s, 2.56 tr. b., 3.73 m/s

  181. D Agility III: 2/15, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  182. D Agility IV: 1/13, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  183. D Jumping I: Diskvalifikován

  184. D Jumping II: 3/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  185. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  186. Zkoukša 1 SA2: Diskvalifikován

  187. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  188. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  189. 1. zkouška SA2: 2/13, 49.35 s, 3.35 tr. b., 3.49 m/s

  190. 2. zkouška SA2: 3/13, 45.16 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  191. Junioři S: Diskvalifikován

  192. Řitka - Zkoušky - březen 2018, 09. 03. 2018

  193. 1. zkouška SA2: 2/5, 47.88 s, 3.88 tr. b., 3.15 m/s

  194. 2. zkouška SA2: 3/5, 44.28 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  196. 1. zkouška SA2: 3/6, 45.63 s, 0.63 tr. b., 3.42 m/s

  197. 2. zkouška SA2: 3/6, 58.3 s, 10.3 tr. b., 3.43 m/s

  198. Junioři S: 3/4, 42.08 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  199. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  200. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  201. 2. zkouška SA2: 2/3, 52.43 s, 1.43 tr. b., 3.13 m/s

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  203. 1. zkouška SA2: 5/15, 57.79 s, 21.79 tr. b., 3.1 m/s

  204. 2. zkouška SA2: 10/15, 60.8 s, 17.8 tr. b., 2.8 m/s

  205. Junioři S: 5/7, 55.12 s, 25.12 tr. b., 2.78 m/s

  206. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  207. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška SA2: 2/11, 44.45 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  209. Junioři S: 3/7, 45.73 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  210. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  211. 1. zkouška SA2: 1/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  212. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  213. Junioři S: 3/10, 39.7 s, 0.7 tr. b., 3.78 m/s

  214. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  215. Agility - hra Small: 7/17, 42.85 s, 3.85 tr. b., 3.41 m/s

  216. Agility SuperG - Basic Small: 3/6, 47.33 s, 6.33 tr. b., 3.08 m/s

  217. Jumping - hra Small: Diskvalifikován

  218. Jumping SuperG - Basic Small: 1/6, 50.31 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  219. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  220. 1. zkouška SA2: 10/14, 46.13 s, 11.13 tr. b., 3.34 m/s

  221. 2. zkouška SA2: 9/14, 46.22 s, 6.22 tr. b., 3.14 m/s

  222. Junioři S: Diskvalifikován

  223. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  224. Agility S: 10/33, 57.96 s, 1.96 tr. b., 3.14 m/s

  225. Jumping S: 26/33, 44.61 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  226. Zkouška - SA2: 4/9, 54.98 s, 5.98 tr. b., 3.27 m/s

  227. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  228. Agility D: Diskvalifikován

  229. Agility Squads: 19/59, 50.19 s, 0.19 tr. b., 3.63 m/s

  230. Hra D: 14/23, 45.41 s, 11.41 tr. b., 3.52 m/s

  231. Jumping D: 16/23, 47.19 s, 7.19 tr. b., 3.86 m/s

  232. Jumping Squads: Diskvalifikován

  233. Domanín - Domanínská Raketa, 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  234. Agility Open Small: 3/10, 53.23 s, 4.23 tr. b., 3.29 m/s

  235. Agility Open Small: 4/16, 53.06 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  236. Jumping Open Small: 4/15, 41.64 s, 1.64 tr. b., 3.94 m/s

  237. Jumping Open Small: 4/10, 49.05 s, 0.05 tr. b., 3.81 m/s

  238. Zkouška SA2: 1/3, 58.53 s, 7.53 tr. b., 3.28 m/s

  239. Zkouška SA2: 2/5, 67.34 s, 19.34 tr. b., 2.85 m/s

  240. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  241. 1.Zka - SA1: 1/4, 35.72 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  242. 2. Zka - SA1: 2/4, 30.93 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  243. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  244. AGI Kategorie A0+A1 S: 3/4, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  245. JUMP Kategorie A2+A3 S: 9/11, 50.82 s, 10.82 tr. b., 3.35 m/s

  246. Zkouška SA1: 2/2, 44.55 s, 10.0 tr. b., 3.03 m/s

  247. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  248. Agility 1 D: 8/15, 45.15 s, 8.86 tr. b., 3.57 m/s

  249. Agility 2 D: Diskvalifikován

  250. Agility 3 D: 11/13, 57.49 s, 9.1 tr. b., 3.41 m/s

  251. Agility 4 D: 11/13, 66.49 s, 31.68 tr. b., 2.68 m/s

  252. Jumping 1 D: 10/15, 40.43 s, 8.01 tr. b., 3.69 m/s

  253. Jumping 2 D: 9/13, 45.66 s, 0.91 tr. b., 3.55 m/s

  254. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  255. Agility - Small: 6/32, 47.83 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  256. Jumping - Small: 20/32, 59.38 s, 30.38 tr. b., 2.61 m/s

  257. ZkA - SA1: 1/6, 36.93 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  258. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  259. Agility Trial I: 2/3, 49.69 s, 14.69 tr. b., 3.02 m/s

  260. Jumping Trial I: 2/3, 46.16 s, 6.16 tr. b., 3.62 m/s

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  262. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  263. 2. ZK SA1: 4/8, 36.52 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  264. Junioři - finále S: Diskvalifikován

  265. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  266. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  267. 2. ZK SA1: 4/9, 48.45 s, 13.45 tr. b., 2.93 m/s

  268. Junioři S: 5/9, 47.91 s, 2.91 tr. b., 3.34 m/s

  269. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  270. A0 - AGI SA1: Diskvalifikován

  271. A0 - jump SA1: Diskvalifikován

  272. Junioři S: Diskvalifikován