Cz En

055917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Vojířová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Annie ze Šanovského parku, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  2. 1. Zkouška SA3: 3/3, 46.45 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: 3/3, 49.91 s, 5.91 tr. b., 4.21 m/s

  4. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  5. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  6. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška SA3: 5/9, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  8. 3. Zkouška SA3: 5/9, 60.13 s, 15.13 tr. b., 3.64 m/s

  9. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  10. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška SA3: 2/8, 47.8 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  12. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  13. II. zkouška: 3/8, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  14. I. zkouška: 2/8, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  15. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  16. 1.kvalifikace: 2/15, 44.29 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  17. 2.kvalifikace: 3/15, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  18. Finále: 4/10, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  19. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  20. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: Diskvalifikován

  21. Jumping FirstAnimal S: 4/22, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  22. Zkouška A3 Josera S: 9/13, 49.09 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  23. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  24. 1. Zkouška SA3: 4/12, 56.56 s, 3.56 tr. b., 3.89 m/s

  25. 2. Zkouška SA3: 7/12, 53.9 s, 7.9 tr. b., 3.93 m/s

  26. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  27. 1. Zkouška SA3: 4/7, 51.24 s, 10.24 tr. b., 3.61 m/s

  28. 2. Zkouška SA3: 5/7, 49.5 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  29. 3. Zkouška SA3: 4/5, 46.93 s, 10.93 tr. b., 3.98 m/s

  30. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  31. 1. Zkouška SA3: 3/8, 54.14 s, 4.14 tr. b., 3.69 m/s

  32. 2. Zkouška SA3: 4/8, 50.88 s, 1.88 tr. b., 3.87 m/s

  33. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  35. 1.zkouška SA3: 10/14, 47.92 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  36. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  38. 1. Zkouška SA3: 5/6, 59.5 s, 9.5 tr. b., 3.36 m/s

  39. 2. zkouška SA3: 4/6, 52.31 s, 15.31 tr. b., 3.63 m/s

  40. Jumping I S: Diskvalifikován

  41. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  42. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška SA3: 2/6, 49.31 s, 2.31 tr. b., 3.93 m/s

  44. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  45. 1. Zkouška SA3: 5/8, 52.54 s, 7.54 tr. b., 4.0 m/s

  46. 2. Jumping S: 4/11, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  47. 2. Zkouška SA3: 5/8, 47.71 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  48. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  49. SA3 - 1 běh: 4/5, 62.24 s, 14.24 tr. b., 3.53 m/s

  50. SA3 - 2 běh: 1/5, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  51. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  52. II. zkouška A3 S: 3/13, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  53. I. zkouška A3 S: 2/13, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  55. A3 II S: Diskvalifikován

  56. A3 I S: 2/5, 49.41 s, 9.41 tr. b., 3.66 m/s

  57. Senioři S: Diskvalifikován

  58. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  59. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  60. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  62. A3 II S: 1/4, 57.62 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  63. A3 I S: 1/4, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  64. senioři S: Diskvalifikován

  65. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  66. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  67. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  68. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  69. Agility S: Diskvalifikován

  70. Jumping S: Diskvalifikován

  71. Zkouška SA3: 3/8, 47.52 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  72. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  73. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  74. ZkA. SA3 II.: 3/14, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  75. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  76. 1. zkouška SA3: 1/4, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  77. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  79. A3 II S: 2/6, 49.51 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  80. A3 I S: 2/6, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  81. Senioři I S: Diskvalifikován

  82. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  83. Agility družstva S: 18/36, 47.18 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  84. Agility jednotlivci S: 19/45, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  85. Jumping družstva S: 20/36, 32.17 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  86. Jumping jednotlivci S: 8/45, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  87. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  88. 1.kvalifikace: 13/22, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  89. 2.kvalifikace: 6/19, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  90. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  91. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  92. Agility S: Diskvalifikován

  93. Jumping S: 4/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  94. Zkouška A3 S: 3/7, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  95. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  96. SA3 - 1 běh: 2/3, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  97. SA3 - 2 běh: 2/3, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  98. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  99. 1. Zka - SA3: 4/13, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  100. 2. Zka - SA3: 6/13, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  101. Jumping - Small: 13/25, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  102. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  103. Ne. - Agility II. S: 25/54, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  104. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  105. So. - Agility I. S: 9/59, 47.36 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  106. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  107. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  108. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  109. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. Jumping SA2+SA3: 3/17, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  111. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  112. Ne-Agility: Diskvalifikován

  113. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  114. So-: 9/18, 48.23 s, 10.23 tr. b., 3.59 m/s

  115. So-Agility: 15/38, 49.51 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  116. So-Jumping: 5/38, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  117. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  118. Agility - SA: Diskvalifikován

  119. Jumping - SA: 7/19, 40.64 s, 12.64 tr. b., 3.44 m/s

  120. ZkA - SA3: 5/8, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  121. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  122. Agility SA: 15/25, 45.23 s, 6.23 tr. b., 4.07 m/s

  123. Jumping SA: 14/25, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  124. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  126. Agility 1: Diskvalifikován

  127. Agility 2: 12/29, 46.48 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  128. Jumping 1: 11/31, 57.76 s, 9.76 tr. b., 3.46 m/s

  129. Jumping 2: Diskvalifikován

  130. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  131. Agility: 8/23, 58.79 s, 9.79 tr. b., 3.67 m/s

  132. Jumping: Diskvalifikován

  133. Zkouška: 6/13, 49.72 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  134. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  135. II.zkouška SA3: 2/13, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  136. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  137. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  138. II. zkouška SA3: 1/16, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  139. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  140. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  141. Jumping: 3/17, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  142. Zkouška: 3/8, 45.59 s, 0.59 tr. b., 4.12 m/s

  143. Zkouška 2.: 1/8, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  144. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  145. Agility - 1.kolo S: Diskvalifikován

  146. Jumping - 2.kolo S: 6/35, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  147. Jumping hra S: Diskvalifikován

  148. Zkoušky SA3: 5/15, 53.18 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  149. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  150. Druhá zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  151. První zkouška sobota SA3: 3/9, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  152. SuperG Challenge jumping S: Diskvalifikován

  153. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  154. 1.kvalifikace: 6/25, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  155. 2.kvalifikace: 10/25, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  156. 3.kvalifikace: 8/25, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  157. Východočeské finále: 8/12, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  158. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  159. Agility S: Diskvalifikován

  160. Jumping S: 9/35, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  161. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  162. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  163. II. Zkouška: Diskvalifikován

  164. I. Zkouška: 1/10, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  165. Jumping: 11/21, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  166. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  167. 1. Zka - SA2: 7/9, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  168. 2. Zka - SA2: 5/9, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  169. Jumping - Small: Diskvalifikován

  170. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  171. Tunelovo-barelový běh S: 5/14, 31.98 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  172. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  173. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  174. Ne-: 3/12, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  175. Ne-Agility: 12/33, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  176. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  177. So-: 1/12, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  178. So-Agility: Diskvalifikován

  179. So-Jumping: 6/34, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  180. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  181. Agility - SA: 7/15, 38.5 s, 8.5 tr. b., 3.64 m/s

  182. Jumping SA: 6/15, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  183. ZkA - SA2: 1/4, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  184. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  185. Agility_: 4/18, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  186. Jumping_: 2/17, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  187. Zkouška - SA2: 2/4, 47.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  188. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  189. Agility_: 11/24, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  190. Jumping_: 3/25, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  191. Zkouška - SA2: 4/9, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  192. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  193. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  194. 2. zkouška SA2: 1/13, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  195. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  196. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  197. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  199. 1. zkouška SA2: 1/15, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  200. 2. zkouška SA2: 2/15, 44.65 s, 1.65 tr. b., 3.81 m/s

  201. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  202. Agilty: 14/33, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  203. Jumping: Diskvalifikován

  204. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  205. 1. zkouška SA2: 3/11, 40.8 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  206. 2. zkouška SA2: 5/11, 40.8 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  208. 1. zkouška SA2: 3/8, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  209. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován