Cz En

055917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dana Vojířová, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Annie ze Šanovského parku, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  2. SA3 - 1 běh: 4/5, 62.24 s, 14.24 tr. b., 3.53 m/s

  3. SA3 - 2 běh: 1/5, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  4. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  5. II. zkouška A3 S: 3/13, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  6. I. zkouška A3 S: 2/13, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  8. A3 II S: Diskvalifikován

  9. A3 I S: 2/5, 49.41 s, 9.41 tr. b., 3.66 m/s

  10. Senioři S: Diskvalifikován

  11. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  12. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  13. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  14. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  15. A3 II S: 1/4, 57.62 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  16. A3 I S: 1/4, 48.96 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  17. senioři S: Diskvalifikován

  18. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  19. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  20. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  22. Agility S: Diskvalifikován

  23. Jumping S: Diskvalifikován

  24. Zkouška SA3: 3/8, 47.52 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  25. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  26. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  27. ZkA. SA3 II.: 3/14, 43.38 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  28. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  29. 1. zkouška SA3: 1/4, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  30. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  32. A3 II S: 2/6, 49.51 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  33. A3 I S: 2/6, 47.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  34. Senioři I S: Diskvalifikován

  35. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  36. Agility družstva S: 18/36, 47.18 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  37. Agility jednotlivci S: 19/45, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  38. Jumping družstva S: 20/36, 32.17 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  39. Jumping jednotlivci S: 8/45, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  40. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  41. 1.kvalifikace: 13/22, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  42. 2.kvalifikace: 6/19, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  44. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  45. Agility S: Diskvalifikován

  46. Jumping S: 4/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  47. Zkouška A3 S: 3/7, 45.18 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  48. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  49. SA3 - 1 běh: 2/3, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  50. SA3 - 2 běh: 2/3, 41.4 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  51. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  52. 1. Zka - SA3: 4/13, 35.52 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  53. 2. Zka - SA3: 6/13, 35.24 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  54. Jumping - Small: 13/25, 29.13 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  55. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  56. Ne. - Agility II. S: 25/54, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  57. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  58. So. - Agility I. S: 9/59, 47.36 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  59. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  60. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  61. 1.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. Jumping SA2+SA3: 3/17, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  64. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  65. Ne-Agility: Diskvalifikován

  66. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  67. So-: 9/18, 48.23 s, 10.23 tr. b., 3.59 m/s

  68. So-Agility: 15/38, 49.51 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  69. So-Jumping: 5/38, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  70. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  71. Agility - SA: Diskvalifikován

  72. Jumping - SA: 7/19, 40.64 s, 12.64 tr. b., 3.44 m/s

  73. ZkA - SA3: 5/8, 31.86 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  74. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  75. Agility SA: 15/25, 45.23 s, 6.23 tr. b., 4.07 m/s

  76. Jumping SA: 14/25, 42.01 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  77. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  79. Agility 1: Diskvalifikován

  80. Agility 2: 12/29, 46.48 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  81. Jumping 1: 11/31, 57.76 s, 9.76 tr. b., 3.46 m/s

  82. Jumping 2: Diskvalifikován

  83. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  84. Agility: 8/23, 58.79 s, 9.79 tr. b., 3.67 m/s

  85. Jumping: Diskvalifikován

  86. Zkouška: 6/13, 49.72 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  87. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  88. II.zkouška SA3: 2/13, 43.39 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  89. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  90. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  91. II. zkouška SA3: 1/16, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  92. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  93. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  94. Jumping: 3/17, 30.42 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  95. Zkouška: 3/8, 45.59 s, 0.59 tr. b., 4.12 m/s

  96. Zkouška 2.: 1/8, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  97. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  98. Agility - 1.kolo S: Diskvalifikován

  99. Jumping - 2.kolo S: 6/35, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  100. Jumping hra S: Diskvalifikován

  101. Zkoušky SA3: 5/15, 53.18 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  102. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  103. Druhá zkouška sobota SA3: Diskvalifikován

  104. První zkouška sobota SA3: 3/9, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. SuperG Challenge jumping S: Diskvalifikován

  106. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  107. 1.kvalifikace: 6/25, 31.17 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  108. 2.kvalifikace: 10/25, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  109. 3.kvalifikace: 8/25, 29.26 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  110. Východočeské finále: 8/12, 34.56 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  111. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  112. Agility S: Diskvalifikován

  113. Jumping S: 9/35, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  114. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  115. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  116. II. Zkouška: Diskvalifikován

  117. I. Zkouška: 1/10, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  118. Jumping: 11/21, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  119. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  120. 1. Zka - SA2: 7/9, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  121. 2. Zka - SA2: 5/9, 34.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  122. Jumping - Small: Diskvalifikován

  123. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  124. Tunelovo-barelový běh S: 5/14, 31.98 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  125. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  126. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  127. Ne-: 3/12, 39.17 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  128. Ne-Agility: 12/33, 42.95 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  129. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  130. So-: 1/12, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  131. So-Agility: Diskvalifikován

  132. So-Jumping: 6/34, 37.16 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  133. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  134. Agility - SA: 7/15, 38.5 s, 8.5 tr. b., 3.64 m/s

  135. Jumping SA: 6/15, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  136. ZkA - SA2: 1/4, 43.85 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  137. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  138. Agility_: 4/18, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  139. Jumping_: 2/17, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  140. Zkouška - SA2: 2/4, 47.98 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  141. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  142. Agility_: 11/24, 42.48 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  143. Jumping_: 3/25, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  144. Zkouška - SA2: 4/9, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  145. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  146. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška SA2: 1/13, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  149. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  152. 1. zkouška SA2: 1/15, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  153. 2. zkouška SA2: 2/15, 44.65 s, 1.65 tr. b., 3.81 m/s

  154. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  155. Agilty: 14/33, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  156. Jumping: Diskvalifikován

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  158. 1. zkouška SA2: 3/11, 40.8 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  159. 2. zkouška SA2: 5/11, 40.8 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  161. 1. zkouška SA2: 3/8, 41.36 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  162. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován