Cz En

000518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. František Dušek, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Connie Cher Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  2. Czech Imp Jump: 25/30, 33.86 s, 21.86 tr. b., 2.89 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  6. Agility S: Diskvalifikován

  7. Jumping S: Diskvalifikován

  8. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  10. Czech Imp Jump: 10/31, 22.81 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  11. Jumping 1: Diskvalifikován

  12. Jumping 2: Diskvalifikován

  13. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  14. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  15. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  16. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  17. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  18. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  19. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  20. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  21. Agility S: Diskvalifikován

  22. Jumping S: Diskvalifikován

  23. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  25. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  26. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  27. Zk.A SA2: Diskvalifikován

  28. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  29. Agility open S: Diskvalifikován

  30. Jumping open S: Diskvalifikován

  31. Zkouška SA2: 3/7, 53.45 s, 15.45 tr. b., 3.14 m/s

  32. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  33. Agility 1 S: Diskvalifikován

  34. Finále S: Diskvalifikován

  35. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  37. Zkouška 1 SA2: 2/6, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  38. Zkouška 2 SA2: 1/7, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  39. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  40. Agility S: Diskvalifikován

  41. Jumping S: Diskvalifikován

  42. ZKOUŠKY SA2: Diskvalifikován

  43. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  44. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. 3. zkouška SA2: 4/10, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  47. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  48. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  49. JUMPING 2 S: 1/17, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  50. Zkouška 2 SA1: 3/8, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  51. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  53. III. jumping S: Diskvalifikován

  54. II. jumping S: Diskvalifikován

  55. I. jumping S: 8/20, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  56. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  57. AGILITY: Diskvalifikován

  58. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  59. SA1: 4/9, 35.44 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  60. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  61. Jumping III S: 8/19, 34.74 s, 5.74 tr. b., 3.97 m/s

  62. Jumping II S: Diskvalifikován

  63. Jumping I S: Diskvalifikován

  64. Tuneliáda S: 3/16, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  65. ZkA III. SA1: 1/7, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  66. ZkA. II. SA1: 1/7, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  67. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  69. 1.zkouška: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška: 3/5, 37.32 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  71. Jumping Standard: Diskvalifikován

  72. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  73. 1.zkouška SA1: 5/10, 44.25 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  74. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  75. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  76. zkouška 1 SA1: 1/5, 41.35 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  77. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  78. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  79. Ne-: Diskvalifikován

  80. Ne-Agility: Diskvalifikován

  81. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  82. So-: Diskvalifikován

  83. So-Agility: Diskvalifikován

  84. So-Jumping: Diskvalifikován

  85. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  86. 1.zkouška SA1: 2/7, 35.82 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  87. 2.zkouška SA1: 3/7, 49.16 s, 16.16 tr. b., 3.03 m/s

  88. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  89. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  90. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  91. I. zkouška SA1: 2/7, 48.75 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  92. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  93. agility open S: Diskvalifikován

  94. Jumping open S: Diskvalifikován

  95. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  96. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  97. Agility S: Diskvalifikován

  98. JUMPING S: Diskvalifikován

  99. Zkouška agility SA1: 6/9, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  100. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  101. 1. Zkouška A1 SA1: 1/5, 35.93 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  102. 2. Zkouška A1 SA1: 2/5, 32.07 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  103. Hra - tuneliáda pro A1 S: 2/5, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  104. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  105. II. zkouška SA1: 2/2, 50.3 s, 23.3 tr. b., 2.7 m/s

  106. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  107. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  108. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  109. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován