Cz En

000518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. František Dušek, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Connie Cher Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  2. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  3. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  4. Jumping OPEN II. S: Diskvalifikován

  5. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  6. Zkouška SA3: 5/10, 57.41 s, 7.41 tr. b., 3.83 m/s

  7. Zkouška SA3 Neděle: 3/9, 50.79 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  9. Agility 1 S: 19/48, 48.06 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  10. Agility 2 S: Diskvalifikován

  11. Jumping 1 S: 9/48, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  12. Jumping 2 S: 3/44, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  13. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  14. 1. Zkouška SA3: 2/10, 42.9 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  15. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  16. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  18. Agility open: 1/7, 41.22 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  19. Jumping light: 1/8, 28.54 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  20. Jumping open: Diskvalifikován

  21. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  22. Zkouška 1: 1/3, 48.68 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  23. Zkouška 2: Diskvalifikován

  24. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  25. 1.kvalifikace: 3/11, 34.01 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  26. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  27. 3.kvalifikace: 1/11, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  28. Finále: 2/7, 42.42 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  29. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  30. Agility S: 6/18, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  31. Jumping S: Diskvalifikován

  32. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  33. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  34. Agility Individual: Diskvalifikován

  35. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  36. Jumping Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  38. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  39. Agility 1: Diskvalifikován

  40. Finále: Diskvalifikován

  41. Jumping 1: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 3/19, 29.17 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  43. Zkouška 1: 3/7, 63.5 s, 8.5 tr. b., 3.46 m/s

  44. Zkouška 2: Diskvalifikován

  45. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  46. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška SA3: 3/7, 52.85 s, 7.85 tr. b., 3.69 m/s

  48. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  49. Agility S: 12/21, 52.95 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  50. Jumping S: 2/21, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  51. Tuneliáda S : 6/21, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  52. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  53. Agility S: 2/13, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  54. Jumping S: Diskvalifikován

  55. Zkouška SA3 : Diskvalifikován

  56. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  57. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  58. ZkA. SA3 II.: 1/8, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  59. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  60. Agility: Diskvalifikován

  61. Jumping S3: 1/7, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  62. Zkouška S3: Diskvalifikován

  63. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  64. 1. Jumping A2/A3: 5/9, 27.47 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  65. 2. Jumping A2/A3: 2/9, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  66. 3. jumping A2/A3: Diskvalifikován

  67. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  68. 1.zkouška: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška: 1/5, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  70. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  71. I. agility S: 8/65, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. II. agility S: Diskvalifikován

  73. II. jumping S: Diskvalifikován

  74. I. jumping S: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  76. ZkA. SA3 I.: 5/10, 58.93 s, 16.93 tr. b., 3.48 m/s

  77. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  78. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  79. II. zkouška: Diskvalifikován

  80. I. zkouška: 2/7, 48.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  82. 7.studenecká: Diskvalifikován

  83. 8.studenecká: 6/10, 46.73 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  84. 9.studenecká: Diskvalifikován

  85. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  86. ZkA. SA3 I.: 6/10, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  87. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  89. Czech Imp Jump: 16/24, 28.94 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  90. Jumping 1: 17/24, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  91. Jumping 2: 9/24, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  92. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  93. ZkA. SA3 I.: 1/10, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  94. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  96. Czech Imp Jump: 4/18, 20.5 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  97. Jumping 1: Diskvalifikován

  98. Jumping 2: Diskvalifikován

  99. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  100. ZkA. SA3 I.: 4/14, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  101. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  103. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  104. Jumping 1: 2/20, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  105. Jumping 2 : Diskvalifikován

  106. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  107. III. jumping S: Diskvalifikován

  108. II. jumping S: 1/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  109. I. jumping S: 10/12, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  110. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  111. 1.studenecká: Diskvalifikován

  112. 2.studenecká: Diskvalifikován

  113. 3.studenecká: 3/7, 42.92 s, 5.92 tr. b., 3.87 m/s

  114. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  115. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  116. ZkA. SA3 II.: 4/7, 54.41 s, 11.41 tr. b., 3.31 m/s

  117. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  118. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  119. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  120. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  121. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  122. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  123. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  124. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  125. II. zkouška: Diskvalifikován

  126. I. zkouška: Diskvalifikován

  127. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  128. Agility S: 8/21, 44.08 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  129. Jumping S: 1/22, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  130. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  131. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  132. 1.kvalifikace: 3/22, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  133. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  134. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  135. Východočeské finále: Diskvalifikován

  136. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  137. 1.Zkouška SA3: 3/10, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  138. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  139. 3.Zkouška SA3: 4/9, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  140. Jumping S: 1/18, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  141. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  142. Agility 1: 7/17, 49.73 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  143. Finále : 2/11, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  144. Jumping 1: 7/17, 34.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  145. Jumping 2: 1/16, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  146. Zkouška 1: Diskvalifikován

  147. Zkouška 2: Diskvalifikován

  148. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  149. Agility: 2/11, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  150. Jumping: Diskvalifikován

  151. Zkouška: 2/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  152. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  153. Agility Open S: 2/24, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  154. Jumping Open S: 2/24, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  155. ZkA. SA2: 3/9, 46.95 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  156. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  157. AGILITY: 3/28, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  158. JUMPING: Diskvalifikován

  159. SA2: Diskvalifikován

  160. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  161. Agility Open S: Diskvalifikován

  162. Jumping Open S: Diskvalifikován

  163. Jumping Open S I.: 5/11, 27.91 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  164. Jumping Open S II.: Diskvalifikován

  165. ZkA. SA2: 1/4, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  166. ZkA. SA2 I.: 1/3, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  167. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  168. 1.zkouška: 2/8, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  169. 2.zkouška: 4/8, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  170. Jumping Standard: 5/16, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  171. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  172. Ne. - Agility II. S: 36/54, 55.82 s, 10.82 tr. b., 3.67 m/s

  173. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  174. So. - Agility I. S: 21/59, 53.88 s, 6.88 tr. b., 3.77 m/s

  175. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  176. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  177. II. zkouška SA2: 1/5, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  178. I. zkouška SA2: 2/5, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  179. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  180. Ne-: Diskvalifikován

  181. Ne-Agility: Diskvalifikován

  182. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  183. So-: Diskvalifikován

  184. So-Agility: 25/38, 55.18 s, 5.18 tr. b., 3.52 m/s

  185. So-Jumping: 11/38, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  186. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  187. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  188. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  189. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  190. zkouška 1 SA2: 2/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  191. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  192. zkouška 3 SA2: 1/12, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  193. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  194. Zkouška 1 SA2: 5/13, 53.47 s, 10.47 tr. b., 3.55 m/s

  195. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  196. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  197. Agility: Diskvalifikován

  198. Jumping: Diskvalifikován

  199. Tuneliáda: Diskvalifikován

  200. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  201. AGILITY S: 5/32, 50.55 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  202. JUMPING S: Diskvalifikován

  203. ZKOUŠKA SA2: Diskvalifikován

  204. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  205. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  206. 2. Zkouška SA2: 2/5, 44.21 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  207. Jumping open S: 5/17, 40.28 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  208. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  209. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  211. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 2/12, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  212. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  213. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  214. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  215. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  216. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  217. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  218. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  219. Jumping III S: Diskvalifikován

  220. Jumping II S: 6/14, 39.86 s, 5.86 tr. b., 4.11 m/s

  221. Jumping I S: Diskvalifikován

  222. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  223. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  224. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  225. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  226. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  227. Jumping 1: Diskvalifikován

  228. Jumping 2: Diskvalifikován

  229. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  230. Jumping S 1: 9/23, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  231. Jumping S 2: Diskvalifikován

  232. Jumping S 3: Diskvalifikován

  233. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  234. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  235. Jumping 1: Diskvalifikován

  236. Jumping 2: Diskvalifikován

  237. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  238. Czech Imp Jump: 25/30, 33.86 s, 21.86 tr. b., 2.89 m/s

  239. Jumping 1: Diskvalifikován

  240. Jumping 2: Diskvalifikován

  241. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  242. Agility S: Diskvalifikován

  243. Jumping S: Diskvalifikován

  244. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  245. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  246. Czech Imp Jump: 10/31, 22.81 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  247. Jumping 1: Diskvalifikován

  248. Jumping 2: Diskvalifikován

  249. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  250. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  251. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  252. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  253. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  254. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  255. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  256. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  257. Agility S: Diskvalifikován

  258. Jumping S: Diskvalifikován

  259. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  260. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  261. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  262. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  263. Zk.A SA2: Diskvalifikován

  264. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  265. Agility open S: Diskvalifikován

  266. Jumping open S: Diskvalifikován

  267. Zkouška SA2: 3/7, 53.45 s, 15.45 tr. b., 3.14 m/s

  268. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  269. Agility 1 S: Diskvalifikován

  270. Finále S: Diskvalifikován

  271. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  272. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  273. Zkouška 1 SA2: 2/6, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  274. Zkouška 2 SA2: 1/7, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  275. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  276. Agility S: Diskvalifikován

  277. Jumping S: Diskvalifikován

  278. ZKOUŠKY SA2: Diskvalifikován

  279. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  280. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  281. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  282. 3. zkouška SA2: 4/10, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  283. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  284. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  285. JUMPING 2 S: 1/17, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  286. Zkouška 2 SA1: 3/8, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  287. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  288. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  289. III. jumping S: Diskvalifikován

  290. II. jumping S: Diskvalifikován

  291. I. jumping S: 8/20, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  292. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  293. AGILITY: Diskvalifikován

  294. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  295. SA1: 4/9, 35.44 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  296. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  297. Jumping III S: 8/19, 34.74 s, 5.74 tr. b., 3.97 m/s

  298. Jumping II S: Diskvalifikován

  299. Jumping I S: Diskvalifikován

  300. Tuneliáda S: 3/16, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  301. ZkA III. SA1: 1/7, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  302. ZkA. II. SA1: 1/7, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  303. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  304. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  305. 1.zkouška: Diskvalifikován

  306. 2.zkouška: 3/5, 37.32 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  307. Jumping Standard: Diskvalifikován

  308. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  309. 1.zkouška SA1: 5/10, 44.25 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  310. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  311. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  312. zkouška 1 SA1: 1/5, 41.35 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  313. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  314. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  315. Ne-: Diskvalifikován

  316. Ne-Agility: Diskvalifikován

  317. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  318. So-: Diskvalifikován

  319. So-Agility: Diskvalifikován

  320. So-Jumping: Diskvalifikován

  321. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  322. 1.zkouška SA1: 2/7, 35.82 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  323. 2.zkouška SA1: 3/7, 49.16 s, 16.16 tr. b., 3.03 m/s

  324. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  325. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  326. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  327. I. zkouška SA1: 2/7, 48.75 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  328. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  329. agility open S: Diskvalifikován

  330. Jumping open S: Diskvalifikován

  331. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  332. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  333. Agility S: Diskvalifikován

  334. JUMPING S: Diskvalifikován

  335. Zkouška agility SA1: 6/9, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  336. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  337. 1. Zkouška A1 SA1: 1/5, 35.93 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  338. 2. Zkouška A1 SA1: 2/5, 32.07 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  339. Hra - tuneliáda pro A1 S: 2/5, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  340. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  341. II. zkouška SA1: 2/2, 50.3 s, 23.3 tr. b., 2.7 m/s

  342. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  343. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  344. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  345. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován