Cz En

003117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vendula Čepelková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Andy Číše bavorská, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  2. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  3. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  4. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  5. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  6. Zkouška 1 SA2: 6/13, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  7. Zkouška 2 SA2: 8/13, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  9. AGILITY S: Diskvalifikován

  10. JUMPING S: 2/33, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  11. ZKOUŠKA SA2: 5/11, 34.28 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  12. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  13. 1. zkouška A2 SA2: 2/5, 37.98 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  14. 2. zkouška A2 SA2: 1/5, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  15. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 3/12, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  16. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  17. Agility I: 35/81, 42.8 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. Agility II: Diskvalifikován

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  22. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  23. ZkA. I. SA2: 2/8, 40.43 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  24. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  25. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  28. Jumping III S: Diskvalifikován

  29. Jumping II S: Diskvalifikován

  30. Jumping I S: 1/14, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  31. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  32. Czech Imp Jump: 3/21, 21.18 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  33. Jumping 1: 4/21, 29.22 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  34. Jumping 2: 8/21, 31.57 s, 10.0 tr. b., 5.54 m/s

  35. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  36. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  37. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  38. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  39. Východočeské finále: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  41. Agility 1 S: 5/15, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  42. Finále S: 4/13, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  43. Jumping 1 S: 7/15, 34.19 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  44. Jumping 2 S: 5/17, 31.15 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  45. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  46. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  47. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  48. Agility S: Diskvalifikován

  49. Jumping S: 14/19, 34.74 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  50. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  51. 1.zkouška: 3/5, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. 2.zkouška: Diskvalifikován

  53. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  54. Agility II. S: 27/54, 40.98 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  55. Agility I. S: 19/58, 41.92 s, 25.0 tr. b., 4.06 m/s

  56. Jumping II. S: 19/57, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  57. Jumping I. S: 28/58, 41.46 s, 6.46 tr. b., 4.05 m/s

  58. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  59. Agility S: Diskvalifikován

  60. JUMPING S: 1/23, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  61. Zkouška agility SA1: 8/9, 34.14 s, 15.0 tr. b., 4.63 m/s

  62. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  63. 1. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška A1 SA1: 3/5, 34.25 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  65. Hra - tuneliáda pro A1 S: 1/5, 23.35 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  66. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  67. I Agility Open: Diskvalifikován

  68. II Agility Open: 28/69, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  69. II Jumping Open: Diskvalifikován

  70. I Jumping Open: Diskvalifikován

  71. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  72. III. jumping S: 9/27, 39.21 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  73. II. jumping S: Diskvalifikován

  74. I. jumping S: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  76. ZkA. II. SA1: 2/8, 28.81 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  77. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  78. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  79. 1. zkouška SA1: 2/5, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  80. 2. zkouška SA1: 3/5, 44.19 s, 25.0 tr. b., 3.01 m/s

  81. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  82. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  83. I. zkouška SA1: 2/3, 30.45 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  84. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  85. 1. jumping: Diskvalifikován

  86. 2.jumping: Diskvalifikován

  87. 3.jumping: 8/20, 22.24 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  88. Východočeské finále: Diskvalifikován

  89. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  90. Agility 1 S: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 S: 13/28, 40.66 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  92. Jumping 2 S: 10/20, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  93. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  94. Zkouška 2 SA1: 3/4, 33.95 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  95. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  96. Agility S: Diskvalifikován

  97. Jumping S: Diskvalifikován

  98. Zkouška - SA1: 7/11, 49.9 s, 16.9 tr. b., 2.77 m/s

  99. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  100. Jumping: Diskvalifikován

  101. Jumping A1: Diskvalifikován

  102. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  103. Jumping: 2/16, 29.2 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  104. Jumping A1: 2/9, 18.27 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  105. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  106. Jumping_1: Diskvalifikován

  107. Jumping_2: 3/27, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  108. Jumping_3: Diskvalifikován

  109. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  110. Hra - tuneliáda pro A1 S: 1/7, 31.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  111. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  112. A1 Jump II. S: 2/9, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  113. A1 Jump I. S: 1/9, 26.67 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s