1.běh bez zón

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 26.0 s
  6. Maximální čas: 52.0 s
  7. Délka: 106.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 18.5 5.73 V
2 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 19.55 5.42 V
3 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 19.58 5.41 V
4 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 19.75 5.37 V
5 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 0 0 0.0 0.0 20.28 5.23 V
6 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 20.36 5.21 V
7 063817 Ingrid Šefčíková A3Ch Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 20.39 5.2 V
8 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 20.47 5.18 V
9 029519 Tereza Sobotková A3Ch Juliette Motýlek z Nevady 0 0 0.0 0.0 20.9 5.07 V
10 099015 Barbora Halotová A3Ch Olivia Jessie Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 21.04 5.04 V
11 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 21.42 4.95 V
12 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 21.44 4.94 V
13 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 21.6 4.91 V
14 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream 0 0 0.0 0.0 22.43 4.73 V
15 090217 Veronika Seyfriedová A3Ch Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 22.54 4.7 V
16 005818 Jitka Zachová Lucius Verus Nový krystal 0 0 0.0 0.0 22.89 4.63 V
17 071315 Lucie Suchanová Dior Kenneth Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 23.34 4.54 V
18 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 23.88 4.44 V
19 009417 Alžběta Štětková Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír 0 0 0.0 0.0 24.61 4.31 V
20 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 25.27 4.19 V
21 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 0 0.74 0.74 26.74 3.96 V
22 056517 Pavlína Seyfriedová Affinity Cassy de Diamond Koomet 0 0 0.83 0.83 26.83 3.95 V
23 066016 Lucie Frčková Lukáš 0 0 1.21 1.21 27.21 3.9 V
24 047018 Karolína Tourková Abundance Pride of Santee 0 0 2.0 2.0 28.0 3.79 V
25 003217 Daniela Borůvková Joan d´Arc Drofa 0 0 3.07 3.07 29.07 3.65 V
26 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 1 0 0.6 5.6 26.6 3.98 V
27 086518 Martin Kuchta Čert 0 0 6.37 6.37 32.37 3.27 VD
28 064418 Klára Brabcová Ginny 0 0 10.16 10.16 36.16 2.93 VD
29 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold 1 1 3.67 13.67 29.67 3.57 VD
30 001118 Jana Mikulecká Fancy Fuchsia Kuburumba 1 0 14.73 19.73 40.73 2.6 D
DIS 056214 Magdalena Rosolová Betty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045818 Jitka Ďuricová A3Ch Elisabetta de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020719 Milena Vrbová Ansel Bridget Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046918 Vojta Tourek Arnold from Cheerydom From Cheerydom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011219 Kateřina Štefečková Hanneli Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046318 Kristýna Ďuricová Edith de Pompadour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO