Cz En

Jumping Sm Ne

  1. Datum: 16. 04. 2017
  2. Závod: Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.93 5.21
2 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 30.62 5.09
3 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 32.21 4.84
4 079314 Kateřina Plichtová A3Ch Xsara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 33.85 4.61
5 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 34.0 4.59
6 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura 0 0 0.0 0.0 35.09 4.45
7 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 0.0 0.0 35.17 4.44
8 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 35.28 4.42
9 082014 Monika Němcová A3Ch Beatrise 0 0 0.0 0.0 37.25 4.19
10 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 0.0 0.0 37.29 4.18
11 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 1 0.0 5.0 32.37 4.82
12 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 35.2 4.43
13 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 1 0.0 5.0 37.36 4.18
14 083214 Eva Knapková Pippa Middleton 0 1 1.1 6.1 39.1 3.99
15 053414 Barbora Staufčíková Hermínek Henry Nikippé 0 1 1.16 6.16 39.16 3.98
16 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 1 0 2.97 7.97 40.97 3.81
17 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 1 0.0 10.0 32.21 4.84
18 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 1 0.0 10.0 36.19 4.31
19 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 1 0.0 10.0 37.13 4.2
20 056916 Michal Horáček Xsony z Agova dvora 2 0 1.16 11.16 39.16 3.98
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080516 Jaroslav Frančík Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069716 Jesika Jurečková Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007616 Kateřina Kubíčková Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028616 Jana Šedivá Beautiful Melody Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014817 Lenka Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069814 Klára Cholastová Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001715 Petr Smrček Status Quo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061813 Denisa Kunová Bejlies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS