Cz En

003518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zdeňka Kyšová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Lejdy, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  2. Agility Trial I: 6/9, 49.2 s, 7.2 tr. b., 3.82 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  5. Jumping I: Diskvalifikován

  6. Jumping II: Diskvalifikován

  7. Jumping III: 4/11, 49.93 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  8. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  9. JUMPING ORIGINAL II S: 6/11, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  10. JUMPING ORIGINAL I S: Diskvalifikován

  11. ZKOUŠKA SA2: 1/3, 56.53 s, 5.53 tr. b., 3.89 m/s

  12. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  13. Agility Open: Diskvalifikován

  14. Agility Trial: 4/10, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  15. Jumping Open: 11/20, 75.83 s, 20.83 tr. b., 2.77 m/s

  16. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Loučení s létem, 13. 09. 2020

  17. 1. Zkouška SA2: 2/7, 49.55 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  18. 2. Zkouška SA2: 3/7, 53.61 s, 12.61 tr. b., 3.53 m/s

  19. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  20. II. Zkouška A2 S: 2/5, 44.56 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  21. I. Zkouška A2 S: 1/5, 49.63 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  22. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 05. 09. 2020

  23. zkouška SA2 1: Diskvalifikován

  24. zkouška SA2 2: Diskvalifikován

  25. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  26. Agility Open: Diskvalifikován

  27. Agility Trial: 5/9, 51.3 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  28. Jumping Open: 7/21, 45.59 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  29. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  30. ZkA I: 2/8, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  31. ZkA II: Diskvalifikován

  32. ZkA III: 1/8, 46.77 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  33. Ostrava - dvojzkoušky The North Face + MR KCHK v agility, 27. 06. 2020

  34. Agility Trial I: 2/7, 45.94 s, 6.94 tr. b., 3.66 m/s

  35. Agility Trial II: 1/7, 45.53 s, 3.53 tr. b., 3.56 m/s

  36. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  37. 1. zkouška SA2: 1/4, 52.93 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  38. 2. zkouška SA2: 1/4, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  39. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  40. II zkouška A2 S: Diskvalifikován

  41. I zkouška A2 S: 1/5, 48.8 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  42. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  43. ZkA I: 3/11, 50.0 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  44. ZkA II: Diskvalifikován

  45. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  46. Zk Agility I: 1/4, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  47. Zk Agility II: Diskvalifikován

  48. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  49. JUMPING I.: 7/18, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  50. JUMPING II.: 8/18, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  51. JUMPING III.: 8/18, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  52. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  53. TRIAL I.: 3/8, 46.1 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  54. TRIAL II.: 3/8, 44.3 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  55. TRIAL III.: 2/8, 46.35 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  56. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  57. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  58. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  59. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  60. ZkA I: Diskvalifikován

  61. ZkA II: 2/4, 51.11 s, 3.11 tr. b., 3.68 m/s

  62. ZkA III: Diskvalifikován

  63. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  64. Jumping I: 4/6, 48.23 s, 11.23 tr. b., 3.17 m/s

  65. Jumping II: 5/6, 39.81 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  66. Jumping III: 4/6, 36.93 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  67. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  68. Agility Zk I: 3/6, 50.31 s, 5.31 tr. b., 3.88 m/s

  69. Agility Zk II: Diskvalifikován

  70. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  71. Agility Open: 15/30, 47.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  72. Agility Zk: 4/9, 47.91 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  73. Jumping Open: Diskvalifikován

  74. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  75. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  76. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  77. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  78. Jumping open SA: Diskvalifikován

  79. Jumping tunel SA: 5/14, 30.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  80. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  82. Jumping S: 2/19, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  83. Zkouška II. SA2: 1/5, 45.48 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  84. Zkouška I. SA2: 3/5, 50.45 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  86. Agility Open: 13/28, 51.58 s, 17.58 tr. b., 3.84 m/s

  87. Agility Zk: 4/9, 59.82 s, 14.82 tr. b., 3.49 m/s

  88. Jumping Open: Diskvalifikován

  89. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  90. Jumping 1: 8/14, 49.59 s, 8.59 tr. b., 3.99 m/s

  91. Jumping 2: Diskvalifikován

  92. Zkoušky: 3/5, 53.47 s, 8.47 tr. b., 3.72 m/s

  93. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  94. Agility Trial I: 8/11, 47.02 s, 20.02 tr. b., 3.66 m/s

  95. Agility Trial II: 3/11, 50.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  96. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  97. Agility Trial: 3/8, 46.22 s, 6.22 tr. b., 3.68 m/s

  98. Open Jumping - Zabakova cesta: 1/22, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  99. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 1/22, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  100. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  101. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  102. Zkouška SA2 2 SA2: 6/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  103. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  104. Zkouška SA2 1 SA2: 1/14, 50.36 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  105. Zkouška SA2 2 SA2: 9/14, 50.98 s, 15.98 tr. b., 3.22 m/s

  106. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  107. Agility Trial I: 5/11, 45.6 s, 0.6 tr. b., 3.36 m/s

  108. Agility Trial II: Diskvalifikován

  109. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  110. Trial I: 1/5, 51.85 s, 1.85 tr. b., 3.68 m/s

  111. Trial II: 3/5, 49.96 s, 12.96 tr. b., 3.56 m/s

  112. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  113. Agility Trial I: 2/3, 60.09 s, 15.09 tr. b., 2.81 m/s

  114. Agility Trial II: 1/3, 60.98 s, 25.98 tr. b., 2.64 m/s

  115. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  116. Agility Trial I: 2/15, 44.64 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  117. Agility Trial II: 8/15, 52.11 s, 23.11 tr. b., 3.03 m/s

  118. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  119. Agility Open: Diskvalifikován

  120. Agility Trial I: 1/7, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  121. Agility Trial II: 1/7, 44.01 s, 0.01 tr. b., 3.29 m/s

  122. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  123. 1.zkouška SA1: 3/6, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  124. 2.zkouška SA1: 2/6, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  125. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  126. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška SA1: 1/4, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  128. 3. Zkouška SA1: 1/4, 43.2 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  129. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  130. Jumping II S: Diskvalifikován

  131. Jumping I. S: 14/25, 51.44 s, 15.44 tr. b., 3.6 m/s

  132. Zkouška SA1: 2/7, 41.64 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  133. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  134. Agility Trial: Diskvalifikován

  135. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 23/25, 51.32 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  136. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  137. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  138. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  139. Zkouška SA1 2 SA1: Diskvalifikován

  140. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  141. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  142. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  143. 3. zkouška SA1: 6/8, 55.91 s, 16.91 tr. b., 3.09 m/s