Cz En

003518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zdeňka Kyšová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Lejdy, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  2. Zk Agility I: 1/4, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  3. Zk Agility II: Diskvalifikován

  4. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  5. JUMPING I.: 7/18, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  6. JUMPING II.: 8/18, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  7. JUMPING III.: 8/18, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  8. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  9. TRIAL I.: 3/8, 46.1 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  10. TRIAL II.: 3/8, 44.3 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  11. TRIAL III.: 2/8, 46.35 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  12. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  13. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  14. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  15. Hradčany-Kobeřice - Tři oříšky pro Popelku I., 06. 10. 2019

  16. ZkA I: Diskvalifikován

  17. ZkA II: 2/4, 51.11 s, 3.11 tr. b., 3.68 m/s

  18. ZkA III: Diskvalifikován

  19. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  20. Jumping I: 4/6, 48.23 s, 11.23 tr. b., 3.17 m/s

  21. Jumping II: 5/6, 39.81 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  22. Jumping III: 4/6, 36.93 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  23. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  24. Agility Zk I: 3/6, 50.31 s, 5.31 tr. b., 3.88 m/s

  25. Agility Zk II: Diskvalifikován

  26. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  27. Agility Open: 15/30, 47.59 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  28. Agility Zk: 4/9, 47.91 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  31. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  33. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 07. 09. 2019

  34. Jumping open SA: Diskvalifikován

  35. Jumping tunel SA: 5/14, 30.96 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  36. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  38. Jumping S: 2/19, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  39. Zkouška II. SA2: 1/5, 45.48 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  40. Zkouška I. SA2: 3/5, 50.45 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  41. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  42. Agility Open: 13/28, 51.58 s, 17.58 tr. b., 3.84 m/s

  43. Agility Zk: 4/9, 59.82 s, 14.82 tr. b., 3.49 m/s

  44. Jumping Open: Diskvalifikován

  45. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  46. Jumping 1: 8/14, 49.59 s, 8.59 tr. b., 3.99 m/s

  47. Jumping 2: Diskvalifikován

  48. Zkoušky: 3/5, 53.47 s, 8.47 tr. b., 3.72 m/s

  49. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  50. Agility Trial I: 8/11, 47.02 s, 20.02 tr. b., 3.66 m/s

  51. Agility Trial II: 3/11, 50.21 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  52. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  53. Agility Trial: 3/8, 46.22 s, 6.22 tr. b., 3.68 m/s

  54. Open Jumping - Zabakova cesta: 1/22, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  55. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 1/22, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  56. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  57. Zkouška SA2 1 SA2: Diskvalifikován

  58. Zkouška SA2 2 SA2: 6/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  59. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  60. Zkouška SA2 1 SA2: 1/14, 50.36 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  61. Zkouška SA2 2 SA2: 9/14, 50.98 s, 15.98 tr. b., 3.22 m/s

  62. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  63. Agility Trial I: 5/11, 45.6 s, 0.6 tr. b., 3.36 m/s

  64. Agility Trial II: Diskvalifikován

  65. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  66. Trial I: 1/5, 51.85 s, 1.85 tr. b., 3.68 m/s

  67. Trial II: 3/5, 49.96 s, 12.96 tr. b., 3.56 m/s

  68. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  69. Agility Trial I: 2/3, 60.09 s, 15.09 tr. b., 2.81 m/s

  70. Agility Trial II: 1/3, 60.98 s, 25.98 tr. b., 2.64 m/s

  71. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  72. Agility Trial I: 2/15, 44.64 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  73. Agility Trial II: 8/15, 52.11 s, 23.11 tr. b., 3.03 m/s

  74. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  75. Agility Open: Diskvalifikován

  76. Agility Trial I: 1/7, 38.47 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  77. Agility Trial II: 1/7, 44.01 s, 0.01 tr. b., 3.29 m/s

  78. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  79. 1.zkouška SA1: 3/6, 43.45 s, 5.0 tr. b., 3.27 m/s

  80. 2.zkouška SA1: 2/6, 40.29 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  81. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  82. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  83. 2. Zkouška SA1: 1/4, 44.68 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  84. 3. Zkouška SA1: 1/4, 43.2 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  85. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  86. Jumping II S: Diskvalifikován

  87. Jumping I. S: 14/25, 51.44 s, 15.44 tr. b., 3.6 m/s

  88. Zkouška SA1: 2/7, 41.64 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  89. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  90. Agility Trial: Diskvalifikován

  91. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 23/25, 51.32 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  92. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  93. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  94. Zkouška SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  95. Zkouška SA1 2 SA1: Diskvalifikován

  96. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  97. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  99. 3. zkouška SA1: 6/8, 55.91 s, 16.91 tr. b., 3.09 m/s