Cz En

047714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anežka Kunová

Pes

  1. Tereza, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  2. Agility Trial I: 7/12, 51.73 s, 11.73 tr. b., 3.29 m/s

  3. Agility Trial II: 6/12, 55.29 s, 19.29 tr. b., 3.24 m/s

  4. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  5. Jumping SA S: Diskvalifikován

  6. Jumping special SA S: Diskvalifikován

  7. Zkouška SA2 SA2: 5/10, 57.81 s, 28.81 tr. b., 2.85 m/s

  8. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  9. Jumping II S: 12/25, 53.9 s, 5.9 tr. b., 3.62 m/s

  10. Jumping I. S: 5/25, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  11. Zkouška SA2: 7/8, 63.88 s, 15.88 tr. b., 2.97 m/s

  12. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  13. Jumping S: Diskvalifikován

  14. Speciál Jumping S: Diskvalifikován

  15. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Agility Trial: 9/10, 60.31 s, 26.31 tr. b., 2.62 m/s

  19. Jumping Open: Diskvalifikován

  20. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  21. 1. SA2: 3/12, 54.88 s, 2.88 tr. b., 3.52 m/s

  22. 2. SA2: 6/12, 59.55 s, 16.55 tr. b., 3.16 m/s

  23. 3. SA2: 6/12, 68.93 s, 24.93 tr. b., 2.74 m/s

  24. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  25. zkouška 1 SA2: 3/10, 55.82 s, 6.82 tr. b., 3.48 m/s

  26. zkouška 2 SA2: 7/10, 60.37 s, 19.37 tr. b., 3.01 m/s

  27. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  28. FALCO 1. zkouška SA1: 3/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  29. FALCO 2. zkouška SA1: 4/6, 52.36 s, 13.36 tr. b., 3.06 m/s

  30. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  31. 1. zkouška SA1: 1/7, 43.92 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  32. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  33. 3. zkouška SA1: 3/7, 59.05 s, 12.05 tr. b., 2.68 m/s

  34. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 10. 09. 2016

  35. Jumping S: Diskvalifikován

  36. Jumping speciál S: Diskvalifikován

  37. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  38. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  39. Agility: Diskvalifikován

  40. Agility Open: Diskvalifikován

  41. Jumping Open: Diskvalifikován

  42. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  43. Jumping II S: 8/19, 65.57 s, 20.57 tr. b., 2.67 m/s

  44. Jumping I. S: 15/20, 53.73 s, 21.73 tr. b., 2.75 m/s

  45. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  46. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  47. 1. zkouška SA1: 2/7, 53.94 s, 8.94 tr. b., 3.08 m/s

  48. 2. zkouška SA1: 3/7, 61.07 s, 23.07 tr. b., 2.62 m/s

  49. 3. zkouška SA1: 2/7, 42.88 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  50. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  51. Jump 1 S: Diskvalifikován

  52. Jump 2 S: 13/24, 48.94 s, 17.94 tr. b., 2.57 m/s

  53. Jump U Lesa S: Diskvalifikován

  54. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  55. Agility NE S: 7/11, 55.13 s, 15.13 tr. b., 3.01 m/s

  56. Agility SO S: 16/19, 63.75 s, 17.75 tr. b., 2.96 m/s

  57. Jumping NE S: 5/11, 35.73 s, 0.73 tr. b., 3.81 m/s

  58. Jumping SO S: Diskvalifikován

  59. Zkoušky NE SA1: Diskvalifikován

  60. Zkoušky SO SA1: 4/4, 53.27 s, 14.27 tr. b., 2.78 m/s

  61. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  62. Agility: Diskvalifikován

  63. Agility Open: Diskvalifikován

  64. Jumping Open: Diskvalifikován

  65. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  66. Agility S: Diskvalifikován

  67. Jumping S: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA1: 4/4, 73.52 s, 43.52 tr. b., 2.14 m/s

  69. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  70. Zkoušky SA1 1 SA1: Diskvalifikován

  71. Zkoušky SA1 2 SA1: Diskvalifikován