Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 09. 08. 2015
  2. Závod: Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 32.81 4.66 V V
2 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 34.87 4.39 V V
3 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 35.1 4.36 V V
4 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 0 0.0 0.0 36.28 4.22 V V
5 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 1 0 0.0 5.0 32.7 4.68 V V
6 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 1 0 0.0 5.0 35.01 4.37 V V
7 063513 Eva Haroníková Seth 0 1 0.74 5.74 43.74 3.5 V V
8 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 1 1 0.0 10.0 34.35 4.45 VD VD
9 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace 0 1 6.5 11.5 49.5 3.09 VD VD
10 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 2 1 0.0 15.0 40.1 3.82 VD VD
11 040412 Iveta Slabá Laisy Gold Fraking 0 2 7.78 17.78 50.78 3.01 D D
DIS 061813 Denisa Kunová Bejlies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070714 Vendula Černá Audrey Pages of My Diary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091714 Ludmila Dedková Fortuna z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047714 Anežka Kunová Tereza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054110 Dagmar Bartoňová ARIEL WHINE LI Rainbow Beam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035115 Martina Viktorová Danaa Sophia Rose of Silesia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048914 Kateřina Proroková Energie Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040612 Iveta Slabá Abigail Isabella Darlaimy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063013 Barbora Staufčíková Arnie z Čertova poupěte DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053414 Barbora Staufčíková Hermínek Henry Nikippé DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059514 Tereza Bláhová Angelina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO