Cz En

074914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Tyle, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I: 21/81, 53.68 s, 2.68 tr. b., 3.97 m/s

  3. Jumping I: 48/81, 46.44 s, 2.63 tr. b., 3.96 m/s

  4. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  5. SA3 I.: 10/20, 48.71 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  6. SA3 II.: 8/20, 44.25 s, 1.25 tr. b., 3.84 m/s

  7. SA3 III.: 7/20, 47.32 s, 3.32 tr. b., 3.61 m/s

  8. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  9. SA3 1. SA3: 6/15, 55.22 s, 0.22 tr. b., 3.95 m/s

  10. SA3 2. SA3: Diskvalifikován

  11. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  12. Druhá zkouška SA3: 2/8, 57.29 s, 8.29 tr. b., 3.35 m/s

  13. První zkouška SA3: 2/9, 54.47 s, 11.47 tr. b., 3.51 m/s

  14. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  15. II. zkouška SA3: 3/13, 55.6 s, 8.6 tr. b., 3.51 m/s

  16. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  18. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  19. 2. běh SA3: 3/5, 57.85 s, 15.85 tr. b., 3.13 m/s

  20. 3. běh SA3: 3/5, 53.36 s, 7.36 tr. b., 3.05 m/s

  21. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  22. II. zkouška SA3: 9/13, 51.77 s, 25.77 tr. b., 3.32 m/s

  23. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  25. Agility klubů S: 10/20, 59.76 s, 14.76 tr. b., 3.13 m/s

  26. Jumping S: Diskvalifikován

  27. Zkouška SA3: 7/9, 57.19 s, 13.19 tr. b., 3.78 m/s

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  29. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  30. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  31. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  32. 1. běh SA3: 7/9, 63.89 s, 13.89 tr. b., 3.44 m/s

  33. 2. běh SA3: 6/9, 58.3 s, 11.3 tr. b., 3.57 m/s

  34. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  35. II.zkouška SA3: 4/13, 50.11 s, 2.11 tr. b., 3.73 m/s

  36. I. zkouška SA3: 5/13, 56.41 s, 3.41 tr. b., 3.79 m/s

  37. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  38. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  39. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  41. II. zkouška SA3: 7/16, 58.16 s, 5.16 tr. b., 3.3 m/s

  42. I. zkouška SA3: 2/16, 59.71 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  43. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  44. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  45. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  46. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  47. Agility - 1.kolo S: 24/35, 53.54 s, 14.54 tr. b., 3.25 m/s

  48. Jumping - 2.kolo S: 25/35, 38.71 s, 11.71 tr. b., 3.46 m/s

  49. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  50. 1. Zka - SA3: 2/5, 56.43 s, 2.43 tr. b., 3.76 m/s

  51. 2. Zka - SA3: 2/5, 52.56 s, 2.56 tr. b., 3.73 m/s

  52. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  53. Druhý běh SA3: 4/4, 56.25 s, 11.25 tr. b., 3.56 m/s

  54. První běh SA3: 2/4, 47.79 s, 5.79 tr. b., 3.43 m/s

  55. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  56. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  57. Zkouška 2 SA3: 4/10, 47.6 s, 4.6 tr. b., 3.66 m/s

  58. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  59. A3 - druhá zkouška SA3: 4/8, 49.16 s, 7.16 tr. b., 3.3 m/s

  60. A3 - první zkouška SA3: 4/8, 48.12 s, 7.12 tr. b., 3.22 m/s

  61. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  62. 1. běh SA3: 5/8, 55.52 s, 19.52 tr. b., 3.58 m/s

  63. 2. běh SA3: 4/8, 55.36 s, 3.36 tr. b., 3.56 m/s

  64. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  65. Zkouška II. SA3: 6/8, 54.09 s, 27.09 tr. b., 2.77 m/s

  66. Zkouška I. SA3: 3/8, 55.85 s, 13.85 tr. b., 3.19 m/s

  67. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  68. II. Zkouška: 6/9, 49.76 s, 1.76 tr. b., 3.44 m/s

  69. I. Zkouška: 3/9, 52.25 s, 14.25 tr. b., 3.33 m/s

  70. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  71. 1. Zk SA3: 6/8, 59.13 s, 29.13 tr. b., 3.04 m/s

  72. 2. Zk SA3: 2/8, 55.82 s, 15.82 tr. b., 3.3 m/s

  73. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  74. 1.ZkA - SA3: 3/7, 51.49 s, 4.49 tr. b., 3.57 m/s

  75. 2.ZkA - SA3: 2/7, 50.52 s, 9.52 tr. b., 3.52 m/s

  76. 3.ZkA - SA3: 4/7, 47.88 s, 8.88 tr. b., 3.59 m/s

  77. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  78. Sobota SA3 1: 5/7, 59.15 s, 18.15 tr. b., 3.38 m/s

  79. Sobota SA3 2: 4/7, 58.98 s, 3.98 tr. b., 3.56 m/s

  80. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  81. 1. zkouška SA3: 3/9, 51.15 s, 2.15 tr. b., 3.62 m/s

  82. 2. zkouška SA3: 3/9, 52.54 s, 10.54 tr. b., 3.54 m/s

  83. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  84. Agility I. S: Diskvalifikován

  85. Jumping II. S: 33/57, 47.32 s, 23.32 tr. b., 3.38 m/s

  86. Jumping I. S: 33/58, 46.52 s, 11.52 tr. b., 3.61 m/s

  87. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  88. 1. Zka - SA3: 1/4, 50.32 s, 5.32 tr. b., 3.18 m/s

  89. 2. Zka - SA3: 3/4, 51.22 s, 2.22 tr. b., 3.4 m/s

  90. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  91. Zkouška 1 - SA3: 3/7, 52.39 s, 5.39 tr. b., 3.49 m/s

  92. Zkouška 2 - SA3: 4/6, 51.56 s, 6.56 tr. b., 3.51 m/s

  93. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  94. 1.zkouška SA3: 6/12, 48.68 s, 6.68 tr. b., 3.7 m/s

  95. 2.zkouška SA3: 8/12, 51.66 s, 8.66 tr. b., 3.35 m/s

  96. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  97. SA3-Zk1 SA3: 5/7, 52.09 s, 7.09 tr. b., 3.09 m/s

  98. SA3-Zk2 SA3: 4/7, 62.6 s, 28.6 tr. b., 2.88 m/s

  99. SA3-Zk3 SA3: 2/7, 50.46 s, 9.46 tr. b., 3.19 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  101. I Agility Open: 36/75, 46.42 s, 8.42 tr. b., 3.71 m/s

  102. I Jumping Open: 48/75, 56.89 s, 19.89 tr. b., 3.09 m/s

  103. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  104. Zkoukša 1 SA3: 2/10, 50.32 s, 2.32 tr. b., 3.72 m/s

  105. Zkouška 2 SA3: 4/10, 54.98 s, 8.98 tr. b., 3.62 m/s

  106. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  107. AGILITY: 8/20, 59.3 s, 6.3 tr. b., 3.31 m/s

  108. JUMPING: Diskvalifikován

  109. SA3: 6/11, 58.79 s, 20.79 tr. b., 3.32 m/s

  110. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  111. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  112. ZkA. I. SA3: 3/11, 49.17 s, 7.17 tr. b., 3.76 m/s

  113. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  114. 1. BĚH SA3: Diskvalifikován

  115. 2. BĚH SA3: Diskvalifikován

  116. 3. BĚH SA3: Diskvalifikován

  117. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  118. Zk.A II. SA3: 5/7, 44.62 s, 6.62 tr. b., 3.45 m/s

  119. ZkA. I. SA3: 2/7, 45.69 s, 3.69 tr. b., 3.72 m/s

  120. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  121. 1 SA3: 9/15, 46.01 s, 2.01 tr. b., 3.69 m/s

  122. 2 SA3: 3/15, 50.66 s, 2.66 tr. b., 3.55 m/s

  123. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  124. II. Packa SA3: 3/14, 50.06 s, 7.06 tr. b., 3.6 m/s

  125. I. Packa SA3: 5/14, 53.63 s, 21.63 tr. b., 3.43 m/s

  126. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  127. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  128. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  129. 3. běh SA3: 3/7, 47.77 s, 6.77 tr. b., 3.31 m/s

  130. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  131. Agility SA sobota: 3/21, 53.68 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  132. Jumping SA neděle: 10/20, 47.87 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  133. Jumping SA sobota: 10/21, 63.71 s, 27.71 tr. b., 2.83 m/s

  134. Velké finále SA neděle: 8/13, 61.04 s, 6.04 tr. b., 3.28 m/s

  135. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  136. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  137. II. zkouška SA3: 8/11, 56.19 s, 15.19 tr. b., 3.17 m/s

  138. I. zkouška SA3: 10/12, 57.15 s, 17.15 tr. b., 3.1 m/s

  139. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  140. ZkA II. SA3: 3/13, 47.04 s, 4.04 tr. b., 3.66 m/s

  141. ZkA I. SA3: 7/13, 46.3 s, 4.3 tr. b., 3.67 m/s

  142. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  143. II. Zkouška SA3: 6/10, 65.68 s, 18.68 tr. b., 3.01 m/s

  144. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  146. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  149. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  150. I. zkouška SA3: 1/7, 55.8 s, 7.8 tr. b., 3.58 m/s

  151. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  152. 1.zkouška SA3: 1/4, 42.4 s, 2.4 tr. b., 3.66 m/s

  153. 2.zkouška SA3: 2/4, 46.54 s, 5.54 tr. b., 3.46 m/s

  154. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  155. Okrouhlice, 1. běh: 4/10, 47.22 s, 8.22 tr. b., 3.68 m/s

  156. Okrouhlice, 2. běh: 5/10, 41.93 s, 5.93 tr. b., 3.58 m/s

  157. Okrouhlice, 3. běh: 6/10, 54.99 s, 7.99 tr. b., 3.46 m/s

  158. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  159. II. zkouška SA3: 3/10, 57.56 s, 5.56 tr. b., 3.47 m/s

  160. I. zkouška SA3: 2/10, 54.52 s, 8.52 tr. b., 3.6 m/s

  161. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  162. 1.běh SA3: 8/9, 51.19 s, 10.19 tr. b., 3.59 m/s

  163. 2.běh SA3: Diskvalifikován

  164. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  165. Jumping 2 Neděle S: 8/33, 39.92 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  166. Jumping Neděle S: 6/34, 46.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  167. Zkoušky neděle SA3: Diskvalifikován

  168. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  169. Horní Počernice, 1. běh: 6/9, 57.99 s, 13.99 tr. b., 3.21 m/s

  170. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  171. Horní Počernice, 3. běh: 4/9, 55.26 s, 5.26 tr. b., 3.4 m/s

  172. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  173. A3 1. běh SA3: 3/5, 55.93 s, 7.93 tr. b., 3.45 m/s

  174. A3 2. běh SA3: 4/5, 54.79 s, 8.79 tr. b., 3.38 m/s

  175. A3 3. běh SA3: 2/5, 61.2 s, 20.2 tr. b., 3.06 m/s

  176. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  177. 1. zkouška SA3: 4/11, 61.6 s, 13.6 tr. b., 3.23 m/s

  178. 2. zkouška SA3: 6/11, 47.35 s, 11.35 tr. b., 3.32 m/s

  179. 3. zkouška SA3: 5/11, 51.53 s, 8.53 tr. b., 3.22 m/s

  180. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  181. Agility open S: 22/23, 44.65 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  182. JUMPING: 22/23, 36.69 s, 5.69 tr. b., 3.82 m/s

  183. Zkouška S A3: Diskvalifikován

  184. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  185. 1. Zka - SA3: 6/7, 59.42 s, 17.42 tr. b., 3.03 m/s

  186. 2. Zka - SA3: 5/7, 58.27 s, 16.27 tr. b., 3.09 m/s

  187. 3. Zka - SA3: 4/7, 63.54 s, 25.54 tr. b., 2.88 m/s

  188. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  189. ZkA. I. SA3: 6/14, 59.17 s, 5.17 tr. b., 3.36 m/s

  190. ZkA. ll. SA3: 8/14, 60.36 s, 13.36 tr. b., 3.26 m/s

  191. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  192. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  193. II. zkouška SA3: 2/8, 52.94 s, 6.94 tr. b., 3.44 m/s

  194. I. zkouška SA3: 3/8, 52.63 s, 12.63 tr. b., 3.34 m/s

  195. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  196. 1. zkouska A3 SA3: 6/9, 50.66 s, 8.66 tr. b., 3.38 m/s

  197. 2. zkouska A3 SA3: 3/9, 54.34 s, 1.34 tr. b., 0.0 m/s

  198. 3. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  199. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  200. Zkouska 1 SA3: Diskvalifikován

  201. Zkouska 2 SA3: Diskvalifikován

  202. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  203. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  204. První zkouška SA3: 6/20, 52.7 s, 13.7 tr. b., 3.19 m/s

  205. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  206. 1. běh SA3: 4/10, 56.0 s, 14.0 tr. b., 3.2 m/s

  207. 2. běh SA3: 2/10, 52.04 s, 6.04 tr. b., 3.34 m/s

  208. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  209. 1.zkouška SA2: 3/14, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  210. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  211. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  212. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  213. První běh SA2: 1/6, 41.43 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  214. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  215. Druhý běh SA2: 1/11, 43.16 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  216. První běh SA2: 1/11, 37.65 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  217. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  218. Horní Počernice, 1. běh: 2/13, 45.02 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  219. Horní Počernice, 2. běh: 1/13, 46.46 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  220. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  221. Agility 1: Diskvalifikován

  222. Agility 2: Diskvalifikován

  223. Jumping 1: 42/77, 47.86 s, 6.86 tr. b., 3.61 m/s

  224. Jumping 2: Diskvalifikován

  225. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  226. AGILITY: 19/26, 51.55 s, 11.55 tr. b., 3.36 m/s

  227. SA2: 4/8, 51.47 s, 12.47 tr. b., 3.34 m/s

  228. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  229. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  230. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  231. Heroutice, 3. běh: 9/16, 54.09 s, 19.09 tr. b., 2.72 m/s

  232. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  233. Zkouška 1 SA2: 9/19, 47.77 s, 5.77 tr. b., 3.54 m/s

  234. Zkouška 2 SA2: 3/19, 46.02 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  235. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  236. Agility: Diskvalifikován

  237. Zka - SA2: Diskvalifikován

  238. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  239. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  240. 2. zkouška SA2: 7/16, 49.45 s, 14.45 tr. b., 3.07 m/s

  241. 3. zkouška SA2: 9/16, 59.86 s, 14.86 tr. b., 2.97 m/s

  242. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  243. 13.prorubská: 1/4, 53.65 s, 12.65 tr. b., 3.21 m/s

  244. 14.prorubská: 1/4, 58.27 s, 23.27 tr. b., 2.97 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  246. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  247. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  248. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  249. 11.prorubská: Diskvalifikován

  250. 12.prorubská: 2/8, 42.71 s, 7.71 tr. b., 3.09 m/s

  251. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  252. JUMPING_SA2 SA2: 5/16, 42.69 s, 7.69 tr. b., 3.61 m/s

  253. SA2_1 SA2: 8/16, 50.63 s, 5.63 tr. b., 3.44 m/s

  254. SA2_2 SA2: 1/16, 49.1 s, 1.1 tr. b., 3.42 m/s

  255. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  256. 1. zkouška SA2: 2/7, 43.27 s, 3.27 tr. b., 3.47 m/s

  257. 2. zkouška SA2: 6/7, 51.9 s, 15.9 tr. b., 2.95 m/s

  258. 3. zkouška SA2: 3/7, 52.87 s, 5.87 tr. b., 3.29 m/s

  259. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  260. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  261. 2. ZK SA2: 6/20, 41.44 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  262. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  263. Horní Počernice, 1. běh: 3/17, 50.78 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  264. Horní Počernice, 2. běh: 8/17, 55.51 s, 11.51 tr. b., 3.42 m/s

  265. Horní Počernice, 3. běh: 1/17, 56.93 s, 1.93 tr. b., 3.37 m/s

  266. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  267. agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  268. agility zkouška 2 SA2: 5/12, 46.24 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  269. jumping S: 5/26, 41.57 s, 2.57 tr. b., 3.39 m/s

  270. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  271. Agility S: 12/32, 59.69 s, 18.69 tr. b., 3.23 m/s

  272. Jumping S: 18/30, 46.49 s, 12.49 tr. b., 3.36 m/s

  273. Zkoušky SA2: 2/11, 50.55 s, 6.55 tr. b., 3.13 m/s

  274. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  275. Agility: 21/25, 45.84 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  276. Jumping: Diskvalifikován

  277. Zka - SA2: Diskvalifikován

  278. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  279. 1. Zkouška agility SA2: 2/6, 49.73 s, 1.73 tr. b., 3.44 m/s

  280. 2. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  281. 3. Zkouška agility SA2: 1/6, 53.86 s, 11.86 tr. b., 3.06 m/s

  282. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  283. Horní Počernice, 1. běh: 2/8, 51.91 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  284. Horní Počernice, 2. běh: 3/8, 57.5 s, 5.5 tr. b., 3.41 m/s

  285. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  286. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  287. 1. zkouška SA2: 7/12, 47.19 s, 5.19 tr. b., 3.5 m/s

  288. 2. zkouška SA2: 5/12, 49.62 s, 12.62 tr. b., 3.31 m/s

  289. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  290. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  291. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  292. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  293. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  294. Agility S: Diskvalifikován

  295. Jumping S: 13/26, 45.19 s, 8.19 tr. b., 3.25 m/s

  296. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  297. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  298. Zk A II. SA2: 3/10, 50.99 s, 2.99 tr. b., 3.57 m/s

  299. Zk.A I. SA2: Diskvalifikován

  300. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  301. Jumping 1 S: 11/20, 50.32 s, 10.32 tr. b., 3.32 m/s

  302. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  303. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  304. 1.zkouška: Diskvalifikován

  305. 2.zkouška: 8/9, 51.33 s, 15.33 tr. b., 2.88 m/s

  306. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  307. Zka 1: 5/8, 56.14 s, 10.14 tr. b., 3.3 m/s

  308. Zka 2: 3/8, 57.19 s, 15.19 tr. b., 3.04 m/s

  309. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  310. Druhá zkouška SA2: 2/10, 52.6 s, 12.6 tr. b., 2.98 m/s

  311. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  312. Třetí zkouška SA2: 3/8, 55.24 s, 17.24 tr. b., 2.93 m/s

  313. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  314. I Agility: 7/13, 62.82 s, 12.82 tr. b., 3.18 m/s

  315. II Agility: 2/13, 56.95 s, 1.95 tr. b., 3.16 m/s

  316. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  317. Agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  318. Agility zkouška 2 SA2: 3/9, 46.27 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  319. jumping S: 6/25, 38.56 s, 3.56 tr. b., 3.53 m/s

  320. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  321. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 13/28, 52.69 s, 13.69 tr. b., 3.11 m/s

  322. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 9/27, 47.25 s, 9.25 tr. b., 3.24 m/s

  323. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 1/9, 53.5 s, 9.5 tr. b., 3.12 m/s

  324. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  325. 1. zkouška SA2: 3/14, 42.76 s, 0.76 tr. b., 3.44 m/s

  326. 2. zkouška SA2: 6/13, 50.1 s, 14.1 tr. b., 3.13 m/s

  327. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  328. 1.zkouška SA2: 4/13, 44.54 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  329. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  330. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  331. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 4/25, 56.83 s, 3.83 tr. b., 3.13 m/s

  332. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 8/25, 46.57 s, 5.57 tr. b., 3.16 m/s

  333. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/7, 48.63 s, 1.63 tr. b., 3.37 m/s

  334. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  335. ZkA. II. SA2: 2/14, 57.78 s, 12.78 tr. b., 2.99 m/s

  336. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  337. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  338. Horní Počernice, 1. běh: 3/16, 48.66 s, 0.66 tr. b., 3.62 m/s

  339. Horní Počernice, 2. běh: 6/16, 49.97 s, 6.97 tr. b., 3.2 m/s

  340. Horní Počernice, 3. běh: 9/16, 53.38 s, 10.38 tr. b., 0.37 m/s

  341. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  342. Zkouska SA2 1: Diskvalifikován

  343. Zkouska SA2 2: 7/23, 56.24 s, 0.24 tr. b., 3.38 m/s

  344. Zkouska SA2 3: 13/21, 47.02 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  345. Zkouska SA2 4: 15/21, 66.18 s, 26.18 tr. b., 2.72 m/s

  346. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  347. 1. ZK SA2: 4/11, 71.11 s, 28.11 tr. b., 2.62 m/s

  348. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  349. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  350. 3.prorubská: Diskvalifikován

  351. 4.prorubská: 5/12, 61.11 s, 21.11 tr. b., 2.91 m/s

  352. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  353. 1.prorubská: 4/14, 54.44 s, 16.44 tr. b., 2.9 m/s

  354. 2.prorubská: Diskvalifikován

  355. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  356. Heroutice, 1. běh: 7/13, 53.72 s, 13.72 tr. b., 2.94 m/s

  357. Heroutice, 2. běh: 8/13, 54.75 s, 18.75 tr. b., 2.59 m/s

  358. Heroutice, 3. běh: 6/13, 52.64 s, 24.64 tr. b., 2.51 m/s

  359. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  360. Czech Imp Jump Small: 20/37, 30.34 s, 10.34 tr. b., 3.23 m/s

  361. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  362. Jumping 2 Small: 13/37, 50.95 s, 7.95 tr. b., 3.36 m/s

  363. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  364. Jumping S: 10/25, 51.05 s, 8.55 tr. b., 3.33 m/s

  365. Zkouška agility SA2: 7/14, 50.3 s, 10.0 tr. b., 3.38 m/s

  366. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  367. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  368. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  369. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  370. Horní Počernice, 1. běh: 6/17, 54.55 s, 10.55 tr. b., 3.08 m/s

  371. Horní Počernice, 2. běh: 5/17, 51.26 s, 0.0 tr. b., 3.22 m/s

  372. Horní Počernice, 3. běh: 2/17, 49.83 s, 0.0 tr. b., 3.35 m/s

  373. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  374. Agility: 9/26, 54.52 s, 15.52 tr. b., 3.23 m/s

  375. Jumping: Diskvalifikován

  376. ZkA: 2/12, 43.32 s, 2.32 tr. b., 3.35 m/s

  377. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  378. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 17/23, 57.26 s, 16.26 tr. b., 2.81 m/s

  379. Jumping S: 20/25, 47.67 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  380. Zkouška Agility SA2: 5/9, 46.66 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  381. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  382. 1. běh SA2: 8/12, 65.43 s, 22.43 tr. b., 2.78 m/s

  383. 2. běh SA2: 1/12, 52.05 s, 5.05 tr. b., 3.13 m/s

  384. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  385. Agility S: 9/27, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  386. Jumping S: 9/25, 41.16 s, 3.16 tr. b., 3.4 m/s

  387. ZkA SA2: Diskvalifikován

  388. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  389. Horní Počernice, 1. běh: 5/16, 45.64 s, 9.64 tr. b., 3.29 m/s

  390. Horní Počernice, 2. běh: 6/16, 50.32 s, 15.32 tr. b., 2.92 m/s

  391. Horní Počernice, 3. běh: 10/16, 56.95 s, 18.95 tr. b., 2.93 m/s

  392. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  393. Agility open S: 11/29, 59.47 s, 16.47 tr. b., 3.19 m/s

  394. JUMPING S: Diskvalifikován

  395. zkouška S A2: 5/11, 49.8 s, 16.8 tr. b., 3.31 m/s

  396. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  397. Agility: 3/9, 59.23 s, 18.23 tr. b., 2.74 m/s

  398. Agility MR KKCHS: 4/9, 45.34 s, 6.34 tr. b., 3.4 m/s

  399. Agility Open: 10/23, 45.34 s, 6.34 tr. b., 3.4 m/s

  400. Jumping MR KKCHS: Diskvalifikován

  401. Jumping Open: Diskvalifikován

  402. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  403. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  404. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  405. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  406. Druhý běh SA2: 2/10, 43.5 s, 3.5 tr. b., 3.45 m/s

  407. První běh SA2: Diskvalifikován

  408. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  409. (1) zkouška: Diskvalifikován

  410. (2) zkouška: 6/15, 52.13 s, 10.13 tr. b., 3.11 m/s

  411. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  412. druhý běh SA2: 4/8, 46.19 s, 1.19 tr. b., 3.25 m/s

  413. první běh SA2: 1/8, 52.47 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  414. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  415. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  416. První běh SA2: 6/9, 58.56 s, 15.56 tr. b., 2.82 m/s

  417. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  418. Jumping SA neděle: 16/28, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.51 m/s

  419. Velké finále SA neděle: 11/20, 59.38 s, 9.38 tr. b., 3.03 m/s

  420. Zkoušky SA1 neděle: 2/10, 51.13 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  421. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  422. Agility I: 9/15, 41.1 s, 10.0 tr. b., 3.31 m/s

  423. Agility II: 4/15, 46.34 s, 7.34 tr. b., 3.09 m/s

  424. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  425. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  426. Jumping - So: Diskvalifikován

  427. ZkA - Ne: 7/13, 43.8 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  428. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  429. 1.zkouška SA1: 4/8, 32.62 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  430. 2.zkouška SA1: 3/8, 46.19 s, 10.0 tr. b., 3.16 m/s

  431. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  432. agility open S: 24/43, 50.32 s, 13.32 tr. b., 3.02 m/s

  433. jumping S: 14/43, 43.47 s, 2.47 tr. b., 3.8 m/s

  434. zkouška SA1: Diskvalifikován

  435. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  436. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 14/33, 66.78 s, 24.78 tr. b., 2.83 m/s

  437. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 20/30, 57.29 s, 18.29 tr. b., 3.11 m/s

  438. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 2/11, 42.65 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  439. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  440. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 14/29, 87.62 s, 39.62 tr. b., 2.11 m/s

  441. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  442. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  443. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  444. Finále: 7/10, 56.52 s, 6.52 tr. b., 3.1 m/s

  445. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  446. Zkouška 1: 1/12, 37.67 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  447. Zkouška 2: 3/12, 35.51 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  448. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  449. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  450. Horní Počernice, 2. běh: 5/14, 38.12 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  451. Horní Počernice, 3. běh: 4/14, 53.46 s, 0.0 tr. b., 3.27 m/s

  452. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  453. SA1 II SA1: 11/17, 47.4 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  454. SA1 II SA1: 14/22, 47.66 s, 12.66 tr. b., 2.83 m/s

  455. SA1 I SA1: 9/17, 51.35 s, 21.35 tr. b., 2.69 m/s

  456. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  457. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  458. Jumping SA1: 1/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  459. Zkouška 1 SA1: 2/6, 37.07 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  460. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  461. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  462. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  463. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  464. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  465. SA1 druhý běh SA1: 3/8, 45.03 s, 6.03 tr. b., 2.93 m/s

  466. SA1 první běh SA1: 4/8, 38.42 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  467. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  468. SMALL - Czech Imp Jump: 11/26, 32.86 s, 8.86 tr. b., 2.92 m/s

  469. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  470. SMALL - JUMPING 2: 10/26, 60.14 s, 28.14 tr. b., 2.44 m/s

  471. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  472. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  473. 2.ZK SA1: 1/6, 49.32 s, 17.32 tr. b., 2.64 m/s

  474. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  475. SA1 druhý běh SA1: 3/12, 40.89 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  476. SA1 první běh SA1: 5/12, 46.69 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  477. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  478. SA1 I : 5/23, 36.31 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  479. SA1 II : 12/23, 67.26 s, 13.26 tr. b., 2.63 m/s

  480. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  481. 1 SA1: 5/14, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  482. 2 SA1: Diskvalifikován

  483. Jump_S S: 8/25, 66.84 s, 24.84 tr. b., 2.69 m/s

  484. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  485. Horní Počernice, 1. běh: 9/17, 49.55 s, 5.0 tr. b., 3.57 m/s

  486. Horní Počernice, 2. běh: 5/17, 55.73 s, 5.73 tr. b., 3.09 m/s

  487. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  488. Agility S: Diskvalifikován

  489. Jumping S: Diskvalifikován

  490. Zkouška SA1: Diskvalifikován