Cz En

075014

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Tyle, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Fergie Bezzábran, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  2. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. První zkouška SA3: 3/7, 49.72 s, 12.72 tr. b., 3.26 m/s

  4. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  5. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  6. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  7. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 22. 09. 2019

  8. 1. zkouška SA3: 7/12, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  9. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  11. Zk SA3 I.: Diskvalifikován

  12. Zk SA3 II.: 2/4, 46.37 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  13. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  14. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  15. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  16. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  17. SA3 I: 2/7, 49.15 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  18. SA3 II: Diskvalifikován

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  20. Zk SA3 I.: 1/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  21. ZK SA3 II.: Diskvalifikován

  22. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  23. SA3: Diskvalifikován

  24. SA3-2: Diskvalifikován

  25. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  26. SA3 I.: 4/5, 58.5 s, 9.5 tr. b., 3.54 m/s

  27. SA3 II.: Diskvalifikován

  28. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  29. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  30. 2. běh SA3: 4/6, 44.65 s, 5.65 tr. b., 3.96 m/s

  31. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  32. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  34. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  35. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  36. Zkouška I. SA3: 2/12, 52.12 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  37. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  38. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  39. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  41. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  42. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  43. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  44. Agility I: Diskvalifikován

  45. Jumping I: Diskvalifikován

  46. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  47. SA3 I.: Diskvalifikován

  48. SA3 II.: Diskvalifikován

  49. SA3 III.: Diskvalifikován

  50. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  51. SA3 1. SA3: Diskvalifikován

  52. SA3 2. SA3: Diskvalifikován

  53. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  54. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  56. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  58. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  59. 1. běh SA3: 1/5, 45.65 s, 6.65 tr. b., 3.72 m/s

  60. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  61. 3. běh SA3: Diskvalifikován

  62. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  63. II. zkouška SA3: 7/13, 44.02 s, 8.02 tr. b., 3.91 m/s

  64. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  65. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  66. Agility klubů S: 2/20, 47.45 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  67. Jumping S: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  69. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  70. 1. běh SA3: 1/9, 51.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  71. 2. běh SA3: 2/9, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  72. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  73. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  74. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  76. 1. zkouška SA3: 2/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  77. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  79. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  80. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  81. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  82. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  84. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  85. 1. Zka - SA3: 1/5, 50.53 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  86. 2. Zka - SA3: 4/5, 48.63 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  87. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  88. Druhý běh SA3: 1/4, 48.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  89. První běh SA3: Diskvalifikován

  90. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  91. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  92. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  93. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  94. A3 - druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. A3 - první zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  97. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  98. 2. běh SA3: 5/8, 46.32 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  99. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  100. Zkouška II. SA3: 3/8, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  101. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  102. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  103. II. Zkouška: Diskvalifikován

  104. I. Zkouška: Diskvalifikován

  105. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  106. 1. Zk SA3: Diskvalifikován

  107. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  108. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  109. 3.ZkA - SA3: 6/7, 57.12 s, 23.12 tr. b., 3.01 m/s

  110. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  111. 1. zkouška SA3: 1/9, 45.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  112. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  114. Agility I. S: Diskvalifikován

  115. Jumping II. S: Diskvalifikován

  116. Jumping I. S: 31/58, 44.94 s, 9.94 tr. b., 3.74 m/s

  117. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  118. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  119. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  120. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  121. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  122. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  123. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  124. SA3-Zk1 SA3: Diskvalifikován

  125. SA3-Zk2 SA3: Diskvalifikován

  126. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  127. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  128. 1. zkouška SA3: 1/8, 35.72 s, 0.72 tr. b., 4.06 m/s

  129. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  130. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  131. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  132. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  133. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  134. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  135. I Agility Open: 16/75, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  136. II Jumping Open: Diskvalifikován

  137. I Jumping Open: 30/75, 44.67 s, 2.67 tr. b., 3.94 m/s

  138. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  139. Zkoukša 1 SA3: Diskvalifikován

  140. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  141. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  142. AGILITY: Diskvalifikován

  143. JUMPING: 7/23, 44.87 s, 1.87 tr. b., 3.97 m/s

  144. SA3: 2/11, 52.33 s, 4.33 tr. b., 3.73 m/s

  145. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  146. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  147. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  148. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  149. 1. BĚH SA3: Diskvalifikován

  150. 2. BĚH SA3: Diskvalifikován

  151. 3. BĚH SA3: Diskvalifikován

  152. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  153. Zk.A II. SA3: Diskvalifikován

  154. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  155. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  156. 1 SA3: 5/15, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  157. 2 SA3: Diskvalifikován

  158. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  159. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  160. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  161. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  162. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  163. 2. běh SA3: 2/7, 54.54 s, 1.54 tr. b., 3.67 m/s

  164. 3. běh SA3: 1/7, 42.44 s, 1.44 tr. b., 3.72 m/s

  165. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  166. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  167. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  168. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  169. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  170. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  171. ZkA II. SA3: Diskvalifikován

  172. ZkA I. SA3: Diskvalifikován

  173. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  174. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. I. Zkouška SA3: 2/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  176. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  177. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  178. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  179. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  180. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  181. I. zkouška SA3: 3/7, 57.28 s, 9.28 tr. b., 3.49 m/s

  182. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  183. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  184. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  185. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  186. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  187. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  188. Okrouhlice, 3. běh: 5/10, 49.84 s, 7.84 tr. b., 3.81 m/s

  189. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  190. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  191. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  192. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  193. 1.běh SA3: 7/9, 49.83 s, 8.83 tr. b., 3.69 m/s

  194. 2.běh SA3: Diskvalifikován

  195. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  196. Jumping 2 Neděle S: 6/33, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  197. Jumping Neděle S: Diskvalifikován

  198. Zkoušky neděle SA3: Diskvalifikován

  199. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  200. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  201. Horní Počernice, 2. běh: 6/9, 57.59 s, 12.59 tr. b., 3.18 m/s

  202. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  203. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  204. A3 1. běh SA3: Diskvalifikován

  205. A3 2. běh SA3: 2/5, 49.55 s, 3.55 tr. b., 3.73 m/s

  206. A3 3. běh SA3: Diskvalifikován

  207. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  208. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  209. 2. zkouška SA3: 8/11, 46.85 s, 15.85 tr. b., 3.35 m/s

  210. 3. zkouška SA3: 2/11, 45.37 s, 2.37 tr. b., 3.66 m/s

  211. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  212. Agility open S: 16/23, 42.17 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  213. JUMPING: 10/23, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  214. Zkouška S A3: 3/10, 45.33 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  215. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  216. 1. Zka - SA3: 2/7, 48.11 s, 1.11 tr. b., 3.74 m/s

  217. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  218. 3. Zka - SA3: Diskvalifikován

  219. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  220. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  221. ZkA. ll. SA3: Diskvalifikován

  222. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  223. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  224. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  225. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  226. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  227. 1. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  228. 2. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  229. 3. zkouska A3 SA3: Diskvalifikován

  230. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  231. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  232. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  233. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  234. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  235. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  236. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  237. 1.zkouška SA2: 1/14, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  238. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  239. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  240. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  241. První běh SA2: 2/6, 38.12 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  242. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  243. Druhý běh SA2: 3/11, 51.88 s, 12.88 tr. b., 2.83 m/s

  244. První běh SA2: 2/11, 42.69 s, 7.69 tr. b., 3.07 m/s

  245. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  246. Horní Počernice, 1. běh: 10/13, 54.98 s, 9.98 tr. b., 3.15 m/s

  247. Horní Počernice, 2. běh: 4/13, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  248. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  249. Agility 1: Diskvalifikován

  250. Agility 2: Diskvalifikován

  251. Jumping 1: 34/77, 45.28 s, 4.28 tr. b., 3.82 m/s

  252. Jumping 2: Diskvalifikován

  253. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  254. AGILITY: 8/26, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  255. SA2: 3/8, 46.03 s, 2.03 tr. b., 3.74 m/s

  256. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  257. Heroutice, 1. běh: 3/15, 38.41 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  258. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  259. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  260. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  261. Zkouška 1 SA2: 13/19, 50.78 s, 13.78 tr. b., 3.33 m/s

  262. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  263. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  264. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  265. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  266. Agility: Diskvalifikován

  267. Zka - SA2: 14/18, 47.12 s, 7.12 tr. b., 3.06 m/s

  268. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  269. 1. zkouška SA2: 2/16, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  270. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  271. 3. zkouška SA2: 2/16, 49.33 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  272. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  273. 13.prorubská: Diskvalifikován

  274. 14.prorubská: Diskvalifikován

  275. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  276. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  277. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  278. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  279. 11.prorubská: Diskvalifikován

  280. 12.prorubská: Diskvalifikován

  281. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  282. JUMPING_SA2 SA2: Diskvalifikován

  283. SA2_1 SA2: Diskvalifikován

  284. SA2_2 SA2: 4/16, 44.28 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  285. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  286. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  287. 2. zkouška SA2: 2/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  288. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  289. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  290. Horní Počernice, 1. běh: 11/17, 47.04 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  291. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  292. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  293. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  294. agility zkouška 1 SA2: 7/12, 54.59 s, 24.59 tr. b., 2.64 m/s

  295. agility zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  296. jumping S: Diskvalifikován

  297. Louny - O podzimní kvítek, 01. 10. 2016

  298. Agility S: Diskvalifikován

  299. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  300. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  301. 1. Zkouška agility SA2: 5/6, 50.84 s, 12.84 tr. b., 3.36 m/s

  302. 2. Zkouška agility SA2: 2/6, 48.08 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  303. 3. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  304. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  305. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  306. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  307. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  308. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  309. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  310. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  311. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  312. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  313. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  314. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  315. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  316. Agility S: Diskvalifikován

  317. Jumping S: Diskvalifikován

  318. Zkouska SA2: Diskvalifikován

  319. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  320. Zk A II. SA2: Diskvalifikován

  321. Zk.A I. SA2: Diskvalifikován

  322. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  323. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  324. Zkouška A2 SA2: 2/7, 39.73 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  325. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  326. 1.zkouška: Diskvalifikován

  327. 2.zkouška: Diskvalifikován

  328. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  329. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  330. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  331. 1.zkouška SA2: 9/13, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  332. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  333. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  334. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  335. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 5/25, 42.93 s, 1.93 tr. b., 3.42 m/s

  336. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  337. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  338. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  339. ZkA. I SA2: Diskvalifikován

  340. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  341. Horní Počernice, 1. běh: 5/16, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  342. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  343. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  344. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  345. Zkouska SA2 1: Diskvalifikován

  346. Zkouska SA2 2: 10/23, 54.62 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  347. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  348. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  349. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  350. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  351. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  352. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  353. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  354. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  355. 3.prorubská: Diskvalifikován

  356. 4.prorubská: Diskvalifikován

  357. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  358. 1.prorubská: 5/14, 51.86 s, 18.86 tr. b., 3.05 m/s

  359. 2.prorubská: Diskvalifikován

  360. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  361. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  362. Heroutice, 2. běh: 5/13, 51.87 s, 15.87 tr. b., 2.74 m/s

  363. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  364. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  365. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  366. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  367. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  368. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  369. Jumping S: Diskvalifikován

  370. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  371. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  372. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  373. 2.zkouška SA2: 4/10, 42.26 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  374. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  375. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  376. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  377. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  378. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  379. Agility: Diskvalifikován

  380. Jumping: Diskvalifikován

  381. ZkA: 6/12, 43.48 s, 7.48 tr. b., 3.33 m/s

  382. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  383. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": Diskvalifikován

  384. Jumping S: 21/25, 50.54 s, 12.54 tr. b., 3.11 m/s

  385. Zkouška Agility SA2: 6/9, 48.74 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  386. Řepčice, Velké Popovice - BADAFA - podzimní dvouzkoušky, 26. 09. 2015

  387. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  388. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  389. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  390. Agility S: Diskvalifikován

  391. ZkA SA2: Diskvalifikován

  392. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  393. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  394. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  395. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  396. Klatovy - Agilitění u Klatov, 22. 08. 2015

  397. Agility open S: Diskvalifikován

  398. JUMPING S: Diskvalifikován

  399. zkouška S A2: Diskvalifikován

  400. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  401. Agility: Diskvalifikován

  402. Jumping MR KKCHS: Diskvalifikován

  403. Jumping Open: Diskvalifikován

  404. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  405. II. zkouška SA2: 7/13, 53.16 s, 19.16 tr. b., 3.16 m/s

  406. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  407. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  408. (1) zkouška: Diskvalifikován

  409. (2) zkouška: Diskvalifikován

  410. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  411. druhý běh SA2: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  412. první běh SA2: 4/8, 51.78 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  413. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  414. Druhý běh SA2: Diskvalifikován

  415. První běh SA2: Diskvalifikován

  416. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  417. Jumping SA neděle: 9/28, 42.6 s, 0.6 tr. b., 3.87 m/s

  418. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  419. Zkoušky SA1 neděle: 4/10, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  420. Kroměříž - Dvojzkoušky, 13. 06. 2015

  421. Agility I: 2/15, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  422. Agility II: 5/15, 46.97 s, 7.97 tr. b., 3.04 m/s

  423. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  424. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  425. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  426. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  427. 1.zkouška SA1: 3/8, 32.01 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  428. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  429. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  430. agility open S: Diskvalifikován

  431. jumping S: Diskvalifikován

  432. zkouška SA1: Diskvalifikován

  433. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  434. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  435. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  436. Praha - Velká Chuchle - 7. JARNÍ CENA, 03. 05. 2015

  437. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  438. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  439. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  440. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  441. Zkouška 1: 4/12, 35.37 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  442. Zkouška 2: 2/12, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  443. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  444. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  445. Horní Počernice, 2. běh: 7/14, 42.21 s, 5.0 tr. b., 3.2 m/s

  446. Horní Počernice, 3. běh: 7/14, 46.46 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  447. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  448. SA1 II SA1: 4/17, 40.73 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  449. SA1 II SA1: Diskvalifikován

  450. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  451. SA1 I SA1: Diskvalifikován

  452. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  453. Jumping SA1: Diskvalifikován

  454. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  455. Zkouška 2 SA1: 1/6, 41.83 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  456. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  457. 1. ZK SA1: 1/10, 39.37 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  458. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  459. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  460. SA1 druhý běh SA1: Diskvalifikován

  461. SA1 první běh SA1: 2/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  462. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  463. SMALL - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  464. SMALL - JUMPING 1: Diskvalifikován

  465. SMALL - JUMPING 2: Diskvalifikován

  466. Terezín - Terezínský zimní pohár 5 - 1. ročník, 01. 03. 2015

  467. 1. ZK SA1: 2/6, 56.43 s, 24.43 tr. b., 2.32 m/s

  468. 2.ZK SA1: Diskvalifikován

  469. Domažlice - Chodské podzimní dvojzkoušky, 18. 10. 2014

  470. 1 SA1: 1/14, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  471. 2 SA1: Diskvalifikován

  472. Jump_S S: Diskvalifikován

  473. Praha 9 - Horní Počernice - 34. Dvojzkoušky, 11. 10. 2014

  474. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  475. Horní Počernice, 2. běh: 10/17, 59.68 s, 19.68 tr. b., 2.88 m/s

  476. Plzeň Křimice - O pohár Václava, 27. 09. 2014

  477. Agility S: Diskvalifikován

  478. Jumping S: Diskvalifikován

  479. Zkouška SA1: Diskvalifikován