Cz En

JUMPING

  1. Datum: 04. 08. 2019
  2. Závod: Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 138.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.63 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 0 0.0 0.0 30.44 4.53 V V
2 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito 0 0 0.0 0.0 33.25 4.15 V V
3 034819 Anna Maroušková Smělá Severka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 33.57 4.11 V V
4 008814 Jaroslava Pavlová Qvilda Čajový lístek 0 0 0.0 0.0 33.58 4.11 V V
5 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora 0 0 0.0 0.0 33.87 4.07 V V
6 039515 Monika Brandejsová Yv 0 0 0.0 0.0 37.02 3.73 V V
7 025214 Eva Nováková Kaethe z Povodí Oharky 0 0 1.0 1.11 39.11 3.53 V V
8 005319 Veronika Gavlasová Albert z Černova 0 1 0.0 5.0 33.72 4.09 V V
9 076218 Veronika Benešová Holly Vašata 0 1 0.0 5.0 35.66 3.87 V V
10 076117 Zuzana Tvrzníková Mistery z Petrovy pálenky 0 1 0.0 5.0 35.95 3.84 V V
11 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 1 0.0 5.0 36.64 3.77 V V
12 082418 Marie Cimrová D´Artagnan Jet Bat 0 1 5.0 9.61 42.61 3.24 VD VD
13 019518 Lenka Bugalová Sheila Černý havran 1 0 18.0 22.97 55.97 2.47 D D
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006019 Kateřina Marešová Bleky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078815 Marie Hnyková Yetti Silver Grand Calvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041719 Tereza Zapletalová Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040516 Jiří Bulušek Jeremy Drobeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037017 Zuzana Tvrzníková Felisha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058717 Karolína Motlová Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040317 Jiřina Dusilová Yaya Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035916 Pavlína Hyková Majk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002715 Anna Maroušková Cattie Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS