Cz En

034819

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Smělá Severka von Schnappi Schnapp, Sheltie

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility D Individual: 5/15, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  3. Agility Squads: 7/43, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  4. Jumping D Individual: 8/15, 48.45 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  5. Jumping Squads: 29/43, 51.5 s, 11.5 tr. b., 3.88 m/s

  6. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  7. 1. zkouška: 2/3, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  8. 2. zkouška: 2/3, 45.37 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  9. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  10. II. Zk SA2: 2/5, 44.06 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  11. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  13. 1.Zkouška: 7/12, 49.02 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  14. 2.Zkouška: 2/12, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  15. Jumping: 14/25, 48.13 s, 15.13 tr. b., 3.74 m/s

  16. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  17. II. Zk SA2: 3/4, 47.85 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  18. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  19. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  20. ZkA. SA1 I.: 2/4, 42.01 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  21. ZkA. SA1 II.: 1/4, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  22. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  23. SA1 - I.: Diskvalifikován

  24. SA1 - II.: Diskvalifikován

  25. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  26. ZkA. SA1 I.: 1/3, 48.85 s, 15.0 tr. b., 3.28 m/s

  27. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  28. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  29. SA1 I: 2/7, 37.23 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  30. SA1 II : 3/7, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  31. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  32. Agility SA: Diskvalifikován

  33. Jumping SA: Diskvalifikován

  34. Zkouška SA1: 3/4, 63.19 s, 25.19 tr. b., 2.69 m/s

  35. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  36. Zk SA1 I.: 2/4, 39.39 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  37. Zk SA1 II.: 1/4, 47.13 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  38. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  39. Agility D: 12/15, 47.18 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  40. Agility Squads as Individual: 36/51, 54.37 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  41. Jumping D: 10/15, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  42. Jumping Squads as Individual: 31/52, 45.77 s, 2.77 tr. b., 3.69 m/s

  43. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  44. AGILITY: Diskvalifikován

  45. JUMPING: 3/28, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  46. SA1: Diskvalifikován

  47. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  48. Děti agility SA: Diskvalifikován

  49. Děti jumping SA: 6/8, 42.5 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  50. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  51. Zk SA1 I.: 5/11, 47.87 s, 19.87 tr. b., 3.13 m/s

  52. Zk SA1 II.: Diskvalifikován

  53. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  54. 1.zkouška SA1: 3/10, 46.12 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  55. 2.zkouška SA1: 2/10, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  56. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2019, 25. 05. 2019

  57. Agility Open děti S: 3/3, 54.91 s, 16.91 tr. b., 2.84 m/s

  58. Jumping Open děti S: 3/3, 69.03 s, 25.03 tr. b., 2.67 m/s

  59. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  60. Zkouška II. SA1: 6/15, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  61. Zkouška I. SA1: 2/15, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  62. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  63. 1. Zka - SA1: 3/10, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  64. 2. Zka - SA1: 3/10, 47.75 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s