Cz En

035916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavlína Hyková, ZKO Podhorka Česká Třebová

    Člen KA

Pes

  1. Majk, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  2. Agility: 9/17, 54.03 s, 9.03 tr. b., 3.7 m/s

  3. Jumping S2: 1/4, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  4. Zkouška S2: Diskvalifikován

  5. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  6. Zkouška1 A2: Diskvalifikován

  7. Zkouška2 A2: 2/7, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  8. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  9. II. zkouška SA2: 1/6, 66.11 s, 22.11 tr. b., 3.33 m/s

  10. I. zkouška SA2: 2/6, 55.05 s, 14.05 tr. b., 3.72 m/s

  11. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  12. ZkA I: 5/10, 54.58 s, 9.58 tr. b., 3.41 m/s

  13. ZkA II: 3/10, 50.01 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  14. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  15. Agility SA neděle: 6/26, 58.24 s, 2.24 tr. b., 3.64 m/s

  16. Jumping SA neděle: 13/26, 57.89 s, 22.89 tr. b., 3.2 m/s

  17. Zkouška SA2 neděle: 2/6, 55.63 s, 6.63 tr. b., 3.34 m/s

  18. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  19. TRIAL I.: 4/8, 46.83 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  20. TRIAL II.: 5/8, 48.91 s, 0.0 tr. b., 3.48 m/s

  21. TRIAL III.: 5/8, 58.48 s, 8.48 tr. b., 3.16 m/s

  22. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  23. Jumping Open: 4/20, 48.41 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  24. ZkA I: 3/11, 62.0 s, 8.0 tr. b., 3.31 m/s

  25. ZkA II: Diskvalifikován

  26. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  27. Agility Open 2+3: 11/19, 56.08 s, 10.08 tr. b., 3.48 m/s

  28. ZkA I: 6/8, 62.25 s, 19.25 tr. b., 2.94 m/s

  29. ZkA II: 5/8, 48.98 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  30. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  31. Agility: 7/11, 54.25 s, 9.25 tr. b., 3.52 m/s

  32. Jumping: Diskvalifikován

  33. Zkouška: Diskvalifikován

  34. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  35. ZK1: 3/4, 55.2 s, 13.2 tr. b., 3.26 m/s

  36. Zk2: Diskvalifikován

  37. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  38. AGILITY: Diskvalifikován

  39. JUMPING: Diskvalifikován

  40. SA2: Diskvalifikován

  41. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  42. 1. běh SA2: 2/10, 39.88 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  43. 2. běh SA2: 5/10, 45.31 s, 5.31 tr. b., 3.55 m/s

  44. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  45. Zkouška: 1/6, 60.56 s, 3.56 tr. b., 3.43 m/s

  46. Zkouška II: 3/6, 54.06 s, 4.06 tr. b., 3.4 m/s

  47. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  48. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  49. 2. zkouška SA2: 6/10, 48.6 s, 20.6 tr. b., 3.02 m/s

  50. 3. zkouška SA2: 1/10, 44.44 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  51. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  52. AGILITY: Diskvalifikován

  53. JUMPING SA2: 2/5, 46.12 s, 13.12 tr. b., 3.01 m/s

  54. SA2: 4/6, 46.41 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  56. A2 - 1. SA2: 3/9, 49.81 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  57. A2 - 2. SA2: 4/9, 46.78 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  58. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  59. Zkouška: 2/5, 43.69 s, 7.69 tr. b., 3.52 m/s

  60. Zkouška II: 2/5, 42.55 s, 1.55 tr. b., 3.62 m/s

  61. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  62. CURRICULUM S: 6/15, 40.78 s, 1.78 tr. b., 4.83 m/s

  63. TRIAL II. SA2: 9/13, 61.05 s, 26.05 tr. b., 2.95 m/s

  64. TRIAL I. SA2: Diskvalifikován

  65. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  66. 1.zkouška SA2: 5/10, 50.88 s, 6.88 tr. b., 3.18 m/s

  67. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  69. Jumping A2+3 : 11/23, 55.92 s, 14.92 tr. b., 3.54 m/s

  70. Zkouška II SA2: 8/12, 56.17 s, 16.17 tr. b., 3.28 m/s

  71. Zkouška I SA2: 5/12, 57.06 s, 22.6 tr. b., 3.15 m/s

  72. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  73. 1. jumping: 9/20, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  74. 2.jumping: Diskvalifikován

  75. 3.jumping: 10/20, 22.91 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  76. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  77. SA2/1 SA2: 10/14, 44.21 s, 10.21 tr. b., 3.53 m/s

  78. SA2/2 SA2: Diskvalifikován

  79. Brno - Brněnský drak, 16. 07. 2017

  80. Agility Small: 23/31, 70.46 s, 25.46 tr. b., 2.84 m/s

  81. Jumping Small: 10/32, 44.83 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  82. Zk SA2: Diskvalifikován

  83. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  84. Zkouška: Diskvalifikován

  85. Zkouška II: Diskvalifikován

  86. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  87. Zkouska 1 SA2: 4/14, 51.13 s, 11.13 tr. b., 3.09 m/s

  88. Zkouska 2 SA2: 7/14, 48.55 s, 7.55 tr. b., 3.34 m/s

  89. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  90. Jumping S: Diskvalifikován

  91. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  92. zkouška 4 SA2: Diskvalifikován

  93. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  94. Agility Trial I: 6/12, 50.43 s, 6.43 tr. b., 3.45 m/s

  95. Agility Trial II: 9/12, 54.06 s, 14.06 tr. b., 3.4 m/s

  96. Agility Trial III: Diskvalifikován

  97. Litovel - Mladeč - III. Agility Cup Nové Zámky, 03. 12. 2016

  98. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. I. zkouška SA2: 5/11, 49.18 s, 11.18 tr. b., 3.33 m/s

  100. Jumping open S: 15/31, 38.97 s, 1.97 tr. b., 3.64 m/s

  101. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  102. 1. zkouška SA1: 3/11, 46.89 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  103. 2. zkouška SA1: 8/11, 53.0 s, 13.0 tr. b., 2.53 m/s

  104. 3. zkouška SA1: 5/11, 39.66 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  105. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  106. Agility S: Diskvalifikován

  107. Jumping S: 6/27, 38.02 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  108. Zkoušky SA1: 2/11, 30.73 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  109. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  110. Agility S: Diskvalifikován

  111. Jumping S: Diskvalifikován

  112. Zkoušky SA1: 3/7, 49.33 s, 16.33 tr. b., 2.68 m/s

  113. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  114. Agility: Diskvalifikován

  115. Agility II: Diskvalifikován

  116. Jumping Open: 8/17, 48.69 s, 20.69 tr. b., 3.08 m/s

  117. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  118. 1. zkouška SA1: 2/5, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  119. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  120. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  121. Jumping: 14/23, 49.56 s, 17.56 tr. b., 3.11 m/s

  122. Zkouška: 2/10, 45.53 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  123. Zkouška II: Diskvalifikován