Cz En

006019

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Marešová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Bleky, Kříženec

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  2. ZkA. SA2 I.: 5/9, 43.79 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  3. ZkA. SA2 II.: 3/9, 41.46 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  4. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  5. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. I. zkouška SA2: 2/16, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  8. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  9. ZkA. SA2 II.: 1/6, 40.34 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  10. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  11. A2 II S: 2/7, 60.78 s, 16.78 tr. b., 3.01 m/s

  12. A2 I S: Diskvalifikován

  13. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  14. III. zkouška SA2: 3/5, 41.77 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  15. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  18. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  19. První zkouška: Diskvalifikován

  20. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  21. Zkouška1 SA2: 3/7, 36.19 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  22. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  23. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  24. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  25. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  26. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  27. Zk SA2 I.: 4/6, 56.77 s, 20.77 tr. b., 2.98 m/s

  28. Zk SA2 II.: 3/6, 44.73 s, 6.73 tr. b., 3.47 m/s

  29. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  30. Zk SA2 I.: 1/1, 46.22 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  31. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  32. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  33. Agility S: 10/10, 78.79 s, 33.79 tr. b., 2.54 m/s

  34. Jumping S: Diskvalifikován

  35. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  37. Agility D: 2/15, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  38. Agility Squads as Individual: 13/51, 48.55 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  39. Jumping D: Diskvalifikován

  40. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  42. Zk SA2 I.: Diskvalifikován

  43. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  44. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  45. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. I. zkouška SA2: 5/8, 50.09 s, 6.09 tr. b., 3.55 m/s

  47. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  48. Jelenův Jumping S: 9/12, 58.18 s, 25.18 tr. b., 2.7 m/s

  49. PhysioDOG Agility S: 8/11, 56.03 s, 10.0 tr. b., 3.53 m/s

  50. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  52. AGILITY: Diskvalifikován

  53. JUMPING: Diskvalifikován

  54. SA2: Diskvalifikován

  55. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  56. 1.Zkouška - SA1: 2/10, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  57. 2.Zkouška - SA1: Diskvalifikován

  58. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  59. 1. Jumping S: 3/17, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  60. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA1 I: 4/11, 41.0 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  62. Zkouška SA1 II: 1/11, 39.18 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  63. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  64. Děti agility SA: 4/8, 48.4 s, 5.0 tr. b., 3.22 m/s

  65. Děti jumping SA: 1/8, 35.2 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  67. Zk SA1 I.: 1/11, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  68. Zk SA1 II.: Diskvalifikován

  69. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  70. SA1 I.: 1/6, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  71. SA1 II.: Diskvalifikován

  72. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  73. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  74. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  75. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  76. Agility Trial I: Diskvalifikován

  77. Agility Trial II: Diskvalifikován