Cz En

076216

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dominik Machotka

    Člen KA

Pes

  1. Ace from Cheerydom, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  2. SA3 1. SA3: 7/15, 48.17 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  3. SA3 2. SA3: 5/15, 51.73 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  4. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  5. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  6. Jumping 1: 4/27, 43.76 s, 0.76 tr. b., 4.18 m/s

  7. Jumping 2: 11/27, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  8. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  9. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  10. Jumping 1: 7/31, 29.88 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  11. Jumping 2: 21/31, 31.06 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  13. Czech Imp Jump: 9/31, 22.57 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  14. Jumping 1: 10/32, 37.03 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  15. Jumping 2: 5/31, 28.92 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  16. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  17. AGILITY DRUZSTVA: 18/57, 45.91 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  18. J Agility: 5/35, 46.21 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  19. J Hra: Diskvalifikován

  20. J Jumping: 6/36, 33.73 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  21. JUMPING DRUZSTVA: 18/57, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  22. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  23. III. jumping S: 10/20, 32.98 s, 7.98 tr. b., 3.61 m/s

  24. II. jumping S: 4/20, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  25. I. jumping S: 13/20, 32.02 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  26. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  27. Agility 1: 7/72, 51.27 s, 1.27 tr. b., 4.1 m/s

  28. Agility 2: Diskvalifikován

  29. Agility 3: 25/71, 52.96 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  30. Agility 4: 17/66, 47.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  31. Grand Final: Diskvalifikován

  32. Jumping 1: Diskvalifikován

  33. Jumping 2: 35/67, 37.92 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  34. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  35. Ne-: 10/12, 46.78 s, 13.78 tr. b., 3.31 m/s

  36. Ne-Agility: 7/33, 45.93 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  37. Ne-Jumping: 7/31, 36.37 s, 0.37 tr. b., 3.93 m/s

  38. So-: 6/12, 53.12 s, 8.12 tr. b., 3.45 m/s

  39. So-Agility: Diskvalifikován

  40. So-Jumping: 19/34, 37.07 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  41. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  42. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. 2.zkouška SA2: 3/13, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  44. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  45. Ju Agility IV: 8/15, 46.13 s, 9.8 tr. b., 4.29 m/s

  46. Ju Agility V: 4/15, 40.46 s, 3.51 tr. b., 4.08 m/s

  47. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  48. Ju Jumping IV: 2/15, 36.48 s, 2.7 tr. b., 4.47 m/s

  49. Ju Jumping V: 5/14, 40.59 s, 3.99 tr. b., 4.14 m/s

  50. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  51. Zkouška 1 SA2: 3/14, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  52. Zkouška 2 SA2: 3/14, 42.6 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  53. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  54. Agility I: 5/16, 51.28 s, 5.71 tr. b., 3.8 m/s

  55. Agility II: Diskvalifikován

  56. Agility III: 7/16, 55.93 s, 5.78 tr. b., 3.56 m/s

  57. Jumping I: 4/16, 43.61 s, 0.25 tr. b., 4.31 m/s

  58. Jumping II: 6/16, 44.07 s, 2.13 tr. b., 4.08 m/s

  59. Jumping III: 3/16, 38.64 s, 0.01 tr. b., 4.32 m/s

  60. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  61. Agility: Diskvalifikován

  62. Agility: Diskvalifikován

  63. Finále: 7/14, 51.75 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  64. Jumping: 4/25, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  65. Jumping: 7/22, 38.69 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  66. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  67. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  68. Agility: 7/28, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  69. Jumping: 3/28, 36.08 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  70. Zkouška SA2: 1/7, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  72. Agilty: 7/33, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  73. Jumping: 16/33, 35.3 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  74. Zkouška SA2: 5/9, 37.15 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  75. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  76. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  78. Czech Imp Jump Small : 15/36, 25.81 s, 0.81 tr. b., 3.87 m/s

  79. Jumping 1 Small: 12/36, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  80. Jumping 2 Small: 13/36, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  81. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  82. Agility Ju: 23/35, 51.73 s, 11.73 tr. b., 3.87 m/s

  83. Agility Squads: 11/59, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  84. Hra Ju: Diskvalifikován

  85. Jumping Ju: Diskvalifikován

  86. Jumping Squads: 17/59, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  87. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  88. Agility S: 7/23, 41.62 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  89. Jumping S: 11/23, 49.68 s, 6.68 tr. b., 3.38 m/s

  90. Zkouska SA2: 2/7, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  91. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  92. Agility NE S: Diskvalifikován

  93. Agility So S: 9/22, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  94. Jumping NE S: 6/18, 36.0 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  95. Jumping So S: 7/21, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  96. Zkouška So SA2: 1/9, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  97. Zkoušky NE SA2: 1/9, 46.33 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  98. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  99. QA3 agility: 14/68, 44.3 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  100. QJ2 jumping: 34/69, 38.8 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  101. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  102. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  103. Agility 1 Ju: 6/22, 48.36 s, 1.86 tr. b., 3.93 m/s

  104. Agility 2 Ju: 15/22, 44.78 s, 10.75 tr. b., 3.8 m/s

  105. Agility 3 Ju: 19/22, 48.59 s, 15.16 tr. b., 4.03 m/s

  106. Agility 4 Ju: 13/20, 47.36 s, 17.41 tr. b., 3.59 m/s

  107. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  108. Jumping 2 Ju: 3/20, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  109. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  110. III. zkouška SA1: 2/13, 28.56 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  111. III. zkouška SA2: 2/14, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  112. II. zkouška SA1: 8/13, 44.44 s, 15.44 tr. b., 3.11 m/s

  113. II. zkouška SA2: 6/15, 42.67 s, 15.67 tr. b., 3.59 m/s

  114. I. zkouška SA1: 7/12, 37.53 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  115. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  116. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  117. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  118. 2. zkouška SA1: 2/4, 38.32 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  119. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  120. Heroutice, 1. běh: 1/8, 32.75 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  121. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  122. Heroutice, 3. běh: 7/8, 37.1 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  124. 1. ZK SA1: 3/9, 52.56 s, 16.56 tr. b., 2.87 m/s

  125. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  126. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  127. 1. ZK SA1: 5/9, 44.18 s, 22.18 tr. b., 2.97 m/s

  128. 2. ZK SA1: 4/9, 31.33 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  129. Junioři S: Diskvalifikován

  130. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  131. Czech Imp Jump Small: 10/24, 25.84 s, 6.84 tr. b., 3.99 m/s

  132. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  133. Jumping 2 Small: Diskvalifikován