Cz En

Eliška Pochtiolová

  1. Číslo: 004556
  2. OSA: ZKO Horní Suchá
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 01. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2019
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 029314 (XS), Aramis Bohemia Amber

  2. 056316 (S), Brubaker Bohemia Amber

Výsledky

  1. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  2. 1. Zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  4. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  5. J Agility IV, Brubaker Bohemia Amber: 7/18, 50.97 s, 6.01 tr. b., 4.04 m/s

  6. J Agility V, Brubaker Bohemia Amber: 11/18, 56.66 s, 14.14 tr. b., 3.78 m/s

  7. J Agility VI, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  8. J Jumping III, Brubaker Bohemia Amber: 4/18, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  9. J Jumping IV, Brubaker Bohemia Amber: 12/17, 46.65 s, 2.11 tr. b., 4.24 m/s

  10. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  11. J Agility I, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  12. J Agility II, Brubaker Bohemia Amber: 8/23, 53.14 s, 17.66 tr. b., 3.76 m/s

  13. J Agility III, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  14. J Jumping I, Brubaker Bohemia Amber: 8/23, 39.89 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  15. J Jumping II, Brubaker Bohemia Amber: 16/23, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  16. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  17. 1. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  19. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  20. Agility Trial I, Brubaker Bohemia Amber: 4/12, 37.89 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  21. Agility Trial II, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  22. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  23. Agility Trial I, Brubaker Bohemia Amber: 3/10, 49.83 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  24. Agility Trial II, Brubaker Bohemia Amber: 2/10, 51.47 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  25. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  26. AGILITY DRUZSTVA, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  27. J Agility, Brubaker Bohemia Amber: 7/35, 47.97 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  28. J Hra, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  29. J Jumping, Brubaker Bohemia Amber: 7/36, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  30. JUMPING DRUZSTVA, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  31. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  32. 1.zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  33. 2.zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  34. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  35. Ju Agility IV, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  36. Ju Agility V, Brubaker Bohemia Amber: 9/15, 41.76 s, 24.81 tr. b., 3.95 m/s

  37. Ju Agility VI, Brubaker Bohemia Amber: 10/15, 44.47 s, 12.09 tr. b., 4.23 m/s

  38. Ju Jumping IV, Brubaker Bohemia Amber: 7/15, 34.61 s, 5.83 tr. b., 4.71 m/s

  39. Ju Jumping V, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  40. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  41. Agility I, Brubaker Bohemia Amber: 12/16, 49.95 s, 14.38 tr. b., 3.9 m/s

  42. Agility II, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  43. Agility III, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  44. Jumping I, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  45. Jumping II, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  46. Jumping III, Brubaker Bohemia Amber: 4/16, 38.71 s, 0.08 tr. b., 4.31 m/s

  47. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  48. Zkouška č.1 SA2, Brubaker Bohemia Amber: 2/9, 49.04 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  49. Zkouška č.2 SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  50. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  51. zkouška 1 SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  52. zkouška 2 SA2, Brubaker Bohemia Amber: 5/10, 50.89 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  53. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  54. Agility open 1 S, Brubaker Bohemia Amber: 5/23, 47.63 s, 6.63 tr. b., 3.88 m/s

  55. Agility open 2 S, Brubaker Bohemia Amber: 4/23, 51.89 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  56. Zkoušky SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  57. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  58. Agility Ju, Brubaker Bohemia Amber: 7/35, 47.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  59. Agility Squads, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  60. Hra Ju, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  61. Jumping Ju, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  62. Jumping Squads, Brubaker Bohemia Amber: 32/59, 42.21 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  63. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  64. 1.běh SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  65. 2. běh SA2, Brubaker Bohemia Amber: 3/7, 41.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  66. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  67. Jumping S, Brubaker Bohemia Amber: 8/20, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  68. Speciál Jumping S, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  69. Zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: 3/10, 49.32 s, 8.32 tr. b., 3.57 m/s

  70. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 14. 05. 2017

  71. 1. SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  72. 1. SA3, Aramis Bohemia Amber: 6/9, 48.02 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  73. 2. SA2, Brubaker Bohemia Amber: 2/12, 47.51 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  74. 2. SA3, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  75. 3. SA2, Brubaker Bohemia Amber: 3/12, 49.3 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  76. 3. SA3, Aramis Bohemia Amber: 2/8, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  77. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  78. zkouška 1 SA2, Brubaker Bohemia Amber: 5/10, 53.91 s, 9.91 tr. b., 3.6 m/s

  79. zkouška 1 SA3, Aramis Bohemia Amber: 4/8, 54.16 s, 5.16 tr. b., 3.69 m/s

  80. zkouška 2 SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  81. zkouška 2 SA3, Aramis Bohemia Amber: 6/8, 53.54 s, 14.54 tr. b., 3.74 m/s

  82. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  83. Agility 1, Aramis Bohemia Amber: 6/10, 46.37 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  84. Agility 1, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  85. Agility 2, Brubaker Bohemia Amber: 3/7, 48.0 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  86. Agility 2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  87. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  88. FALCO 1. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: 4/11, 48.5 s, 18.5 tr. b., 3.3 m/s

  89. FALCO 1. zkouška SA3, Aramis Bohemia Amber: 4/11, 48.27 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  90. FALCO 2. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  91. FALCO 2. zkouška SA3, Aramis Bohemia Amber: 1/11, 49.59 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  92. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  93. 1. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  94. 1. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 2/10, 45.98 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  96. 2. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  97. 3. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: 4/10, 46.64 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  98. 3. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 7/10, 53.82 s, 1.82 tr. b., 3.42 m/s

  99. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  100. 1. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 2/3, 44.36 s, 3.36 tr. b., 3.49 m/s

  101. 1. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: 2/3, 43.25 s, 12.25 tr. b., 3.58 m/s

  103. 2. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 3/3, 46.59 s, 15.59 tr. b., 3.33 m/s

  104. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  105. 1.běh SA2, Aramis Bohemia Amber: 1/10, 51.12 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  106. 1.běh SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  107. 2.běh SA2, Aramis Bohemia Amber: 2/10, 44.43 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  108. 2.běh SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  109. 3.běh SA2, Brubaker Bohemia Amber: 1/10, 41.65 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  110. 3.běh SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  111. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  112. 1. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: 3/10, 46.17 s, 2.17 tr. b., 3.64 m/s

  113. 1. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 5/10, 46.34 s, 9.34 tr. b., 3.47 m/s

  115. 2. zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: 6/10, 48.67 s, 16.67 tr. b., 3.31 m/s

  116. Sviadnov u Frýdku-Místku - Lednové dvojité tukobraní, 28. 01. 2017

  117. 1. Zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 1/5, 49.9 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  118. 1. Zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: 3/5, 50.13 s, 5.13 tr. b., 3.95 m/s

  119. 2. Zkouška SA2, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  120. 2. Zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  121. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  122. Agility Trial I, Aramis Bohemia Amber: 3/12, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  123. Agility Trial I, Brubaker Bohemia Amber: 4/12, 47.37 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  124. Agility Trial II, Brubaker Bohemia Amber: 2/12, 44.67 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  125. Agility Trial II, Aramis Bohemia Amber: 6/12, 46.92 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  126. Agility Trial III, Brubaker Bohemia Amber: 5/12, 58.12 s, 17.12 tr. b., 3.11 m/s

  127. Agility Trial III, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  128. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  129. Zkouška č.1 SA1, Brubaker Bohemia Amber: 1/4, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  130. Zkouška č.1 SA2, Aramis Bohemia Amber: 1/6, 48.85 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  131. Zkouška č.2 SA1, Brubaker Bohemia Amber: 4/4, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  132. Zkouška č.2 SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  133. Zkouška č.3 SA1, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  134. Zkouška č.3 SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  135. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  136. 1. běh SA1 SA1, Brubaker Bohemia Amber: Diskvalifikován

  137. 1. běh SA2 SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  138. 2. běh SA1 SA1, Brubaker Bohemia Amber: 2/6, 40.62 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  139. 2. běh SA2 SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  140. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  141. 1.zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 1/9, 44.03 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  142. 2.zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 2/9, 39.6 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  143. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  144. 1. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 7/11, 41.67 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  146. 3. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 3/11, 47.01 s, 7.01 tr. b., 3.53 m/s

  147. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  148. J Agility 1, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  149. J Agility 2, Aramis Bohemia Amber: 7/22, 37.6 s, 4.15 tr. b., 4.02 m/s

  150. J Agility 3, Aramis Bohemia Amber: 15/23, 48.39 s, 13.07 tr. b., 3.76 m/s

  151. J Agility 4, Aramis Bohemia Amber: 13/22, 49.75 s, 8.29 tr. b., 3.78 m/s

  152. J Jumping 1, Aramis Bohemia Amber: 12/23, 41.1 s, 1.11 tr. b., 4.18 m/s

  153. J Jumping 2, Aramis Bohemia Amber: 18/23, 40.45 s, 9.31 tr. b., 3.58 m/s

  154. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  155. 1. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  156. 2. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 6/13, 62.26 s, 11.26 tr. b., 2.83 m/s

  157. 3. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 5/13, 48.08 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  158. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  159. Druhá SA2, Aramis Bohemia Amber: 1/12, 57.4 s, 2.4 tr. b., 3.14 m/s

  160. První SA2, Aramis Bohemia Amber: 7/12, 47.82 s, 10.0 tr. b., 3.64 m/s

  161. Třetí SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  162. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  163. 1. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 5/14, 40.87 s, 0.0 tr. b., 3.52 m/s

  164. 2. zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  165. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  166. SA2-1, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  167. SA2-2, Aramis Bohemia Amber: 7/11, 46.51 s, 9.51 tr. b., 3.55 m/s

  168. SA2-3, Aramis Bohemia Amber: 5/11, 57.37 s, 22.37 tr. b., 3.05 m/s

  169. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  170. Zkouška 1 SA2, Aramis Bohemia Amber: 4/11, 49.28 s, 6.28 tr. b., 3.69 m/s

  171. Zkouška 2 SA2, Aramis Bohemia Amber: 2/11, 50.64 s, 0.64 tr. b., 3.87 m/s

  172. Zkouška 3 SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  173. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  174. Agility, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  175. Agility - D, Aramis Bohemia Amber: 6/16, 45.41 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  176. Jumping, Aramis Bohemia Amber: 24/58, 35.44 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  177. Jumping - D, Aramis Bohemia Amber: 3/16, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  178. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  179. Agility SO S, Aramis Bohemia Amber: 11/19, 52.66 s, 6.66 tr. b., 3.59 m/s

  180. Jumping SO S, Aramis Bohemia Amber: 5/19, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  181. Zkoušky SO SA2, Aramis Bohemia Amber: 4/7, 51.95 s, 16.95 tr. b., 3.23 m/s

  182. Větřkovice - Trojboj „Království křišťálové zóny“, 27. 06. 2015

  183. Agility I, Aramis Bohemia Amber: 2/7, 55.15 s, 18.15 tr. b., 3.37 m/s

  184. Agility II, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  185. Jumping Open, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  186. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  187. 1. jumping S, Aramis Bohemia Amber: 10/23, 47.6 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  188. 2. jumping S, Aramis Bohemia Amber: 8/22, 44.38 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  189. Zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  190. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  191. Zkoušky SA2 1 SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  192. Zkoušky SA2 2 SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  193. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky- Jarní snažení, 03. 05. 2015

  194. 1.zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 3/5, 66.18 s, 37.18 tr. b., 2.6 m/s

  195. 2.zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  196. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  197. 1.zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  198. 2.zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 2/10, 55.22 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  199. 3.zkouška SA2, Aramis Bohemia Amber: 3/10, 56.28 s, 11.28 tr. b., 3.07 m/s

  200. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  201. Agility I, Aramis Bohemia Amber: 2/11, 34.76 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  202. Agility II, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  203. Agility III, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  204. Agility IV, Aramis Bohemia Amber: 6/11, 48.71 s, 10.0 tr. b., 3.28 m/s

  205. Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda, 17. 01. 2015

  206. Agility I, Aramis Bohemia Amber: 2/4, 46.05 s, 8.05 tr. b., 3.24 m/s

  207. Agility II, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  208. Agility III, Aramis Bohemia Amber: 3/4, 51.68 s, 20.68 tr. b., 2.88 m/s

  209. Sedliště - TROJzkoušky - 3. Sokolí spartakiáda, 06. 12. 2014

  210. Agility I, Aramis Bohemia Amber: 1/5, 37.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  211. Agility II, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  212. Agility III, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  213. Horní Suchá - Hornosušské zkoušky agilit, 21. 09. 2014

  214. zkouška 1 SA1, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  215. zkouška 2 SA1, Aramis Bohemia Amber: 5/7, 52.4 s, 21.4 tr. b., 3.11 m/s

  216. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky 1.pokus, 29. 06. 2014

  217. Zkouška 1 SA1, Aramis Bohemia Amber: Diskvalifikován

  218. Zkouška 2 SA1, Aramis Bohemia Amber: 3/4, 41.22 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s