Cz En

047615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Bára Poskerová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Olivie ze Zelené, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  2. 1.zkouška SA3: 1/2, 47.31 s, 3.31 tr. b., 3.57 m/s

  3. 2. zkouška SA3: 2/2, 57.78 s, 17.78 tr. b., 2.94 m/s

  4. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  5. Agility S: 3/33, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  6. Jumping S: 12/33, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  7. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  9. Agility Trial I: 3/9, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  10. Agility Trial II: 3/9, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  11. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  12. AGILITY DRUZSTVA: 9/57, 48.56 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  13. J Agility: 11/35, 49.17 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  14. J Hra: 5/35, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  15. J Jumping: 11/36, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  16. JUMPING DRUZSTVA: 21/57, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  17. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  18. 1. Zkouška SA3: 4/8, 47.54 s, 5.54 tr. b., 3.72 m/s

  19. 2. Zkouška SA3: 2/8, 47.19 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  20. 3. Zkouška SA3: 5/8, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  21. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  22. 1. Agility S: 14/23, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  23. 1. Jumping S: 13/23, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  24. 2. Agility S: 15/23, 50.18 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  25. 2. Jumping S: 6/23, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  26. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  27. Agility Trial: Diskvalifikován

  28. Jumping Open: 7/29, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  29. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  30. Ju Agility IV: 4/15, 46.01 s, 4.68 tr. b., 4.3 m/s

  31. Ju Agility V: 3/15, 39.65 s, 2.7 tr. b., 4.16 m/s

  32. Ju Agility VI: 4/15, 45.7 s, 3.32 tr. b., 4.11 m/s

  33. Ju Jumping IV: 10/15, 37.95 s, 9.17 tr. b., 4.3 m/s

  34. Ju Jumping V: 4/14, 39.9 s, 3.3 tr. b., 4.21 m/s

  35. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  36. Agility I: 4/16, 50.45 s, 4.88 tr. b., 3.87 m/s

  37. Agility II: 7/16, 53.52 s, 23.18 tr. b., 3.64 m/s

  38. Agility III: 5/16, 55.36 s, 5.21 tr. b., 3.59 m/s

  39. Jumping I: 6/16, 46.21 s, 2.85 tr. b., 4.07 m/s

  40. Jumping II: 12/16, 47.76 s, 10.82 tr. b., 3.77 m/s

  41. Jumping III: 7/16, 44.05 s, 10.42 tr. b., 3.79 m/s

  42. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  43. MČR KKCHS agility S: 4/13, 44.34 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  44. MČR KKCHS jumping S: 7/12, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  45. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  46. Agility Trial I: Diskvalifikován

  47. Agility Trial II: Diskvalifikován

  48. Jumping 2+3: 8/19, 39.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  49. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  50. Agility Trial I: 4/13, 49.03 s, 7.03 tr. b., 3.71 m/s

  51. Agility Trial II: Diskvalifikován

  52. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  53. Agility Ju: Diskvalifikován

  54. Agility Squads: 10/59, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  55. Hra Ju: 17/36, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  56. Jumping Ju: Diskvalifikován

  57. Jumping Squads: 22/59, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  58. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  59. Agility S: 7/27, 45.14 s, 0.14 tr. b., 3.83 m/s

  60. Jumping S: 7/28, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  61. Zkouška SA3: 2/11, 49.01 s, 0.01 tr. b., 3.86 m/s

  62. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  63. 1. Agility S: 4/19, 54.81 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  64. 1. Jumping S: 4/20, 43.23 s, 2.23 tr. b., 3.82 m/s

  65. 2. Agility S: 7/19, 49.91 s, 4.91 tr. b., 3.27 m/s

  66. 2. Jumping S: 5/20, 42.98 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  67. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  68. QA1 agility: Diskvalifikován

  69. QA2 agility: Diskvalifikován

  70. QA3 agility: 37/68, 49.11 s, 11.11 tr. b., 3.52 m/s

  71. QJ1 jumping: 31/68, 48.93 s, 9.93 tr. b., 3.45 m/s

  72. QJ2 jumping: 36/69, 40.22 s, 6.22 tr. b., 4.25 m/s

  73. QJ3 jumping: 32/66, 45.88 s, 7.88 tr. b., 3.53 m/s

  74. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  75. zkouška 1 SA3: 7/8, 63.59 s, 24.59 tr. b., 3.15 m/s

  76. zkouška 2 SA3: 5/8, 56.33 s, 7.33 tr. b., 3.55 m/s

  77. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  78. Agility 1 Ju: 7/22, 51.34 s, 4.84 tr. b., 3.7 m/s

  79. Agility 2 Ju: 13/22, 41.63 s, 7.6 tr. b., 4.08 m/s

  80. Agility 3 Ju: 9/22, 47.51 s, 4.08 tr. b., 4.13 m/s

  81. Agility 4 Ju: 11/20, 45.19 s, 10.24 tr. b., 3.76 m/s

  82. Jumping 1 Ju: 11/22, 35.25 s, 3.79 tr. b., 4.23 m/s

  83. Jumping 2 Ju: 12/20, 41.33 s, 18.77 tr. b., 3.51 m/s

  84. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  85. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. 3. zkouška SA3: 3/6, 44.44 s, 2.44 tr. b., 3.6 m/s

  88. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  89. 1. zkouška SA3: 3/8, 46.38 s, 3.38 tr. b., 3.62 m/s

  90. 2. zkouška SA3: 4/8, 56.51 s, 25.51 tr. b., 3.2 m/s

  91. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  92. Agility Trial I: 1/7, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  93. Agility Trial II: 3/7, 45.16 s, 1.16 tr. b., 3.88 m/s

  94. Agility Trial III: 2/7, 46.03 s, 1.03 tr. b., 3.85 m/s

  95. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  96. 1. zkouška SA2: 1/10, 40.68 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  97. 2. zkouška SA2: 1/10, 46.71 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  98. 3. zkouška SA2: 1/10, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  99. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  100. Agility Trial I: 2/12, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  101. Agility Trial II: 4/12, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  102. Jumping 2+3: 9/18, 40.93 s, 10.93 tr. b., 3.76 m/s

  103. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  104. Agility - děti: 4/18, 44.23 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  105. Agility družstva: Diskvalifikován

  106. Hra - děti: 8/16, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  107. Jumping - děti: 11/18, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  108. Jumping družstva: 35/48, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  109. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  110. 1. Zkouška SA2: 1/9, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  111. 2. Zkouška SA2: 3/9, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  112. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  114. 1. běh SA2 SA2: 3/8, 45.35 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  115. 2. běh SA2 SA2: 2/8, 41.81 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  116. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  117. Agility S: 2/21, 44.05 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  118. Jumping S: 6/21, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  119. Zkouška SA2: 8/12, 48.99 s, 16.99 tr. b., 3.31 m/s

  120. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Agility Open: Diskvalifikován

  123. Jumping Open: 16/23, 57.54 s, 25.54 tr. b., 2.42 m/s

  124. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  125. 1.zkouška SA1: 3/5, 43.35 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  126. 2.zkouška SA1: 1/5, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  127. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  128. 1. zkouška SA1: 1/7, 43.37 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  129. 2. zkouška SA1: 2/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  130. 3. zkouška SA1: 4/7, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  131. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  132. SA1-1: 1/4, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  133. SA1-2: 2/4, 39.64 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  134. SA1-3: 2/4, 35.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  135. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  136. Neděle Agility 1 S: 4/19, 49.3 s, 0.3 tr. b., 3.69 m/s

  137. Neděle Jumping 2 S: 6/19, 50.0 s, 9.0 tr. b., 3.26 m/s

  138. Sobota 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  139. Sobota 2. zkouška SA1: 2/6, 51.84 s, 9.84 tr. b., 3.11 m/s

  140. Sobota Jumping 1 S: Diskvalifikován

  141. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  142. Agility I: Diskvalifikován

  143. Agility III: 4/13, 39.38 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  144. Aglility II: Diskvalifikován

  145. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  146. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  147. Zkouška 2 SA1: 2/3, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  148. Zkouška 3 SA1: Diskvalifikován