Cz En

047615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Bára Poskerová, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Olivie ze Zelené, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  2. J Agility IV: 5/18, 48.54 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  3. J Agility V: 5/18, 51.47 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  4. J Agility VI: 2/16, 48.01 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  5. J Jumping III: 7/18, 46.15 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  6. J Jumping IV: 10/17, 45.22 s, 0.68 tr. b., 4.38 m/s

  7. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  8. J Agility I: 9/23, 46.02 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  9. J Agility II: Diskvalifikován

  10. J Agility III: 1/23, 50.03 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  11. J Jumping I: 17/23, 45.32 s, 8.48 tr. b., 3.84 m/s

  12. J Jumping II: 11/23, 45.98 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  13. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  14. Agility Trial I: Diskvalifikován

  15. Agility Trial II: 1/6, 52.74 s, 0.74 tr. b., 3.7 m/s

  16. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  17. Trial I: 3/7, 59.01 s, 14.01 tr. b., 3.44 m/s

  18. Trial II: 7/7, 62.54 s, 16.54 tr. b., 3.36 m/s

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  20. Zkouška 1 SA3: 1/8, 57.58 s, 4.58 tr. b., 3.53 m/s

  21. Zkouška 2 SA3: 2/8, 62.89 s, 13.89 tr. b., 3.34 m/s

  22. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  23. 1.zkouška SA3: 1/2, 47.31 s, 3.31 tr. b., 3.57 m/s

  24. 2. zkouška SA3: 2/2, 57.78 s, 17.78 tr. b., 2.94 m/s

  25. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  26. Agility S: 3/33, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  27. Jumping S: 12/33, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  30. Agility Trial I: 3/9, 45.91 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  31. Agility Trial II: 3/9, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  32. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  33. AGILITY DRUZSTVA: 9/57, 48.56 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  34. J Agility: 11/35, 49.17 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  35. J Hra: 5/35, 37.48 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  36. J Jumping: 11/36, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  37. JUMPING DRUZSTVA: 21/57, 36.19 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  38. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  39. 1. Zkouška SA3: 4/8, 47.54 s, 5.54 tr. b., 3.72 m/s

  40. 2. Zkouška SA3: 2/8, 47.19 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  41. 3. Zkouška SA3: 5/8, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  42. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  43. 1. Agility S: 14/23, 44.08 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  44. 1. Jumping S: 13/23, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  45. 2. Agility S: 15/23, 50.18 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  46. 2. Jumping S: 6/23, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  47. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  48. Agility Trial: Diskvalifikován

  49. Jumping Open: 7/29, 38.96 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  50. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  51. Ju Agility IV: 4/15, 46.01 s, 4.68 tr. b., 4.3 m/s

  52. Ju Agility V: 3/15, 39.65 s, 2.7 tr. b., 4.16 m/s

  53. Ju Agility VI: 4/15, 45.7 s, 3.32 tr. b., 4.11 m/s

  54. Ju Jumping IV: 10/15, 37.95 s, 9.17 tr. b., 4.3 m/s

  55. Ju Jumping V: 4/14, 39.9 s, 3.3 tr. b., 4.21 m/s

  56. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  57. Agility I: 4/16, 50.45 s, 4.88 tr. b., 3.87 m/s

  58. Agility II: 7/16, 53.52 s, 23.18 tr. b., 3.64 m/s

  59. Agility III: 5/16, 55.36 s, 5.21 tr. b., 3.59 m/s

  60. Jumping I: 6/16, 46.21 s, 2.85 tr. b., 4.07 m/s

  61. Jumping II: 12/16, 47.76 s, 10.82 tr. b., 3.77 m/s

  62. Jumping III: 7/16, 44.05 s, 10.42 tr. b., 3.79 m/s

  63. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  64. MČR KKCHS agility S: 4/13, 44.34 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  65. MČR KKCHS jumping S: 7/12, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  66. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  67. Agility Trial I: Diskvalifikován

  68. Agility Trial II: Diskvalifikován

  69. Jumping 2+3: 8/19, 39.75 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  70. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  71. Agility Trial I: 4/13, 49.03 s, 7.03 tr. b., 3.71 m/s

  72. Agility Trial II: Diskvalifikován

  73. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  74. Agility Ju: Diskvalifikován

  75. Agility Squads: 10/59, 43.4 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  76. Hra Ju: 17/36, 34.38 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  77. Jumping Ju: Diskvalifikován

  78. Jumping Squads: 22/59, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  79. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  80. Agility S: 7/27, 45.14 s, 0.14 tr. b., 3.83 m/s

  81. Jumping S: 7/28, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  82. Zkouška SA3: 2/11, 49.01 s, 0.01 tr. b., 3.86 m/s

  83. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  84. 1. Agility S: 4/19, 54.81 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  85. 1. Jumping S: 4/20, 43.23 s, 2.23 tr. b., 3.82 m/s

  86. 2. Agility S: 7/19, 49.91 s, 4.91 tr. b., 3.27 m/s

  87. 2. Jumping S: 5/20, 42.98 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  88. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  89. QA1 agility: Diskvalifikován

  90. QA2 agility: Diskvalifikován

  91. QA3 agility: 37/68, 49.11 s, 11.11 tr. b., 3.52 m/s

  92. QJ1 jumping: 31/68, 48.93 s, 9.93 tr. b., 3.45 m/s

  93. QJ2 jumping: 36/69, 40.22 s, 6.22 tr. b., 4.25 m/s

  94. QJ3 jumping: 32/66, 45.88 s, 7.88 tr. b., 3.53 m/s

  95. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  96. zkouška 1 SA3: 7/8, 63.59 s, 24.59 tr. b., 3.15 m/s

  97. zkouška 2 SA3: 5/8, 56.33 s, 7.33 tr. b., 3.55 m/s

  98. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  99. Agility 1 Ju: 7/22, 51.34 s, 4.84 tr. b., 3.7 m/s

  100. Agility 2 Ju: 13/22, 41.63 s, 7.6 tr. b., 4.08 m/s

  101. Agility 3 Ju: 9/22, 47.51 s, 4.08 tr. b., 4.13 m/s

  102. Agility 4 Ju: 11/20, 45.19 s, 10.24 tr. b., 3.76 m/s

  103. Jumping 1 Ju: 11/22, 35.25 s, 3.79 tr. b., 4.23 m/s

  104. Jumping 2 Ju: 12/20, 41.33 s, 18.77 tr. b., 3.51 m/s

  105. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  106. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  107. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  108. 3. zkouška SA3: 3/6, 44.44 s, 2.44 tr. b., 3.6 m/s

  109. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  110. 1. zkouška SA3: 3/8, 46.38 s, 3.38 tr. b., 3.62 m/s

  111. 2. zkouška SA3: 4/8, 56.51 s, 25.51 tr. b., 3.2 m/s

  112. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  113. Agility Trial I: 1/7, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  114. Agility Trial II: 3/7, 45.16 s, 1.16 tr. b., 3.88 m/s

  115. Agility Trial III: 2/7, 46.03 s, 1.03 tr. b., 3.85 m/s

  116. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  117. 1. zkouška SA2: 1/10, 40.68 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  118. 2. zkouška SA2: 1/10, 46.71 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  119. 3. zkouška SA2: 1/10, 43.4 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  120. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  121. Agility Trial I: 2/12, 42.79 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  122. Agility Trial II: 4/12, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  123. Jumping 2+3: 9/18, 40.93 s, 10.93 tr. b., 3.76 m/s

  124. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  125. Agility - děti: 4/18, 44.23 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  126. Agility družstva: Diskvalifikován

  127. Hra - děti: 8/16, 30.52 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  128. Jumping - děti: 11/18, 49.0 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  129. Jumping družstva: 35/48, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  130. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  131. 1. Zkouška SA2: 1/9, 45.72 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  132. 2. Zkouška SA2: 3/9, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  133. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  135. 1. běh SA2 SA2: 3/8, 45.35 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  136. 2. běh SA2 SA2: 2/8, 41.81 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  137. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  138. Agility S: 2/21, 44.05 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  139. Jumping S: 6/21, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  140. Zkouška SA2: 8/12, 48.99 s, 16.99 tr. b., 3.31 m/s

  141. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  142. Agility: Diskvalifikován

  143. Agility Open: Diskvalifikován

  144. Jumping Open: 16/23, 57.54 s, 25.54 tr. b., 2.42 m/s

  145. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  146. 1.zkouška SA1: 3/5, 43.35 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  147. 2.zkouška SA1: 1/5, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  148. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  149. 1. zkouška SA1: 1/7, 43.37 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  150. 2. zkouška SA1: 2/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  151. 3. zkouška SA1: 4/7, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  152. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  153. SA1-1: 1/4, 27.93 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  154. SA1-2: 2/4, 39.64 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  155. SA1-3: 2/4, 35.68 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  156. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  157. Neděle Agility 1 S: 4/19, 49.3 s, 0.3 tr. b., 3.69 m/s

  158. Neděle Jumping 2 S: 6/19, 50.0 s, 9.0 tr. b., 3.26 m/s

  159. Sobota 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  160. Sobota 2. zkouška SA1: 2/6, 51.84 s, 9.84 tr. b., 3.11 m/s

  161. Sobota Jumping 1 S: Diskvalifikován

  162. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  163. Agility I: Diskvalifikován

  164. Agility III: 4/13, 39.38 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  165. Aglility II: Diskvalifikován

  166. Bordovice - Zkoušky agility, 11. 10. 2015

  167. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  168. Zkouška 2 SA1: 2/3, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  169. Zkouška 3 SA1: Diskvalifikován