Cz En

083115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nela Vyvlečková, Bestagility

Pes

  1. Kiki, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  2. Agility Trial I: 7/10, 51.73 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  3. Agility Trial II: Diskvalifikován

  4. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  5. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  6. J Agility: 16/35, 45.67 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  7. J Hra: Diskvalifikován

  8. J Jumping: 4/36, 32.51 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  9. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  10. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  11. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. 2.zkouška SA2: 5/9, 48.81 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  13. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  14. Zkouška SA2 2 SA2: 5/16, 48.37 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  15. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  16. Ju Agility IV: 10/15, 50.51 s, 14.18 tr. b., 3.92 m/s

  17. Ju Agility V: 5/15, 42.46 s, 5.51 tr. b., 3.89 m/s

  18. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  19. Ju Jumping IV: 1/15, 36.26 s, 2.48 tr. b., 4.5 m/s

  20. Ju Jumping V: 8/14, 42.74 s, 11.14 tr. b., 3.93 m/s

  21. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  22. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  23. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  25. Agility I: Diskvalifikován

  26. Agility II: Diskvalifikován

  27. Agility III: 6/16, 55.56 s, 5.41 tr. b., 3.58 m/s

  28. Jumping I: 11/16, 53.31 s, 19.95 tr. b., 3.53 m/s

  29. Jumping II: 13/16, 48.89 s, 11.95 tr. b., 3.68 m/s

  30. Jumping III: 10/16, 46.68 s, 18.05 tr. b., 3.58 m/s

  31. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  32. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  33. zkouška 2 SA2: 6/10, 61.52 s, 5.52 tr. b., 3.2 m/s

  34. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  35. TRIAL II. SA2: 1/6, 53.2 s, 0.2 tr. b., 3.72 m/s

  36. TRIAL I. SA2: 1/6, 47.84 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  37. Kroměříž - DVOJZKOUŠKY, 15. 10. 2017

  38. Agility Trial I: 8/13, 52.55 s, 6.55 tr. b., 3.39 m/s

  39. Agility Trial II: Diskvalifikován

  40. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  41. Agility Ju: 9/35, 48.37 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  42. Agility Squads: Diskvalifikován

  43. Hra Ju: 11/36, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  44. Jumping Ju: 11/35, 49.32 s, 1.32 tr. b., 4.01 m/s

  45. Jumping Squads: 33/59, 44.66 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  46. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  47. Jumping S: Diskvalifikován

  48. Speciál Jumping S: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA2: 4/10, 50.5 s, 9.5 tr. b., 3.49 m/s

  50. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  51. Agility Open: 7/30, 47.74 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  52. Agility Trial: 6/8, 55.35 s, 19.35 tr. b., 2.82 m/s

  53. Jumping Special A2 + A3: 13/22, 40.15 s, 6.15 tr. b., 3.61 m/s

  54. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  55. 1. zkouška SA2: 4/10, 53.86 s, 7.86 tr. b., 3.49 m/s

  56. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  58. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové dvojité tukobraní, 18. 02. 2017

  59. 1. zkouška SA2: 5/10, 44.4 s, 5.4 tr. b., 3.78 m/s

  60. 2. zkouška SA2: 4/10, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  61. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  62. Agility Trial I: Diskvalifikován

  63. Agility Trial II: Diskvalifikován

  64. Agility Trial III: Diskvalifikován

  65. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  66. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška SA2: 2/10, 48.43 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  68. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  69. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  70. Agility Trial I: 5/7, 38.75 s, 10.0 tr. b., 3.23 m/s

  71. Agility Trial II: 2/7, 41.81 s, 5.81 tr. b., 2.92 m/s

  72. Jumping Trial: 2/7, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  73. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  74. Agility - děti: 8/18, 49.17 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  75. Agility družstva: Diskvalifikován

  76. Hra - děti: Diskvalifikován

  77. Jumping - děti: Diskvalifikován

  78. Jumping družstva: 39/48, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  79. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  80. 1. Zkouška SA1: 2/5, 54.35 s, 10.35 tr. b., 3.28 m/s

  81. 2. Zkouška SA1: 4/5, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  82. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  83. Přerov - BRIT CUP 2016, 20. 08. 2016

  84. Agility: Diskvalifikován

  85. Agility Open: Diskvalifikován

  86. Jumping Open: 10/24, 50.36 s, 23.36 tr. b., 3.18 m/s

  87. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  88. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  90. 3. zkouška SA1: 5/7, 36.47 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  91. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  92. 1. zkouška SA1: 7/9, 55.33 s, 15.0 tr. b., 2.98 m/s

  93. 2. zkouška SA1: 1/9, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  94. 3. zkouška SA1: 5/9, 44.11 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s