Cz En

034515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Libuše Kantorová

    Člen KA

Pes

  1. Pastelka Dominik, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  2. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  4. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  5. J Agility I: 3/23, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  6. J Agility II: Diskvalifikován

  7. J Agility III: Diskvalifikován

  8. J Jumping I: Diskvalifikován

  9. J Jumping II: 13/23, 46.83 s, 0.53 tr. b., 4.1 m/s

  10. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  11. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  12. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  14. Jumping S 1: 12/23, 48.91 s, 15.91 tr. b., 3.25 m/s

  15. Jumping S 2: 9/23, 36.21 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  16. Jumping S 3: Diskvalifikován

  17. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  18. II.zkouška SA2: 2/9, 55.28 s, 1.28 tr. b., 3.62 m/s

  19. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  21. II. zkouška SA2: 2/16, 47.52 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  22. I. zkouška SA2: 3/16, 48.32 s, 5.32 tr. b., 3.77 m/s

  23. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  24. AGILITY DRUZSTVA: 11/57, 49.38 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  25. J Agility: 25/35, 50.65 s, 15.65 tr. b., 3.83 m/s

  26. J Hra: Diskvalifikován

  27. J Jumping: 20/36, 39.36 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  28. JUMPING DRUZSTVA: 35/57, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  29. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  30. II. zkouška SA2: 5/9, 49.39 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  31. I. zkouška SA2: 4/9, 46.72 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  32. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  33. III. jumping S: 3/12, 45.06 s, 4.06 tr. b., 3.68 m/s

  34. II. Jumping S: Diskvalifikován

  35. I. JUMPING S: 5/12, 44.1 s, 6.1 tr. b., 3.79 m/s

  36. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  37. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. I. zkouška SA2: 1/5, 43.98 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  39. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  40. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  41. 2. zkouška SA2: 3/11, 38.56 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  42. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  43. III. jumping S: 5/27, 41.38 s, 0.38 tr. b., 4.06 m/s

  44. II. jumping S: 10/27, 32.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  45. I. jumping S: 12/28, 35.58 s, 3.58 tr. b., 3.65 m/s

  46. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  47. Agility Ju: Diskvalifikován

  48. Agility Squads: Diskvalifikován

  49. Hra Ju: Diskvalifikován

  50. Jumping Ju: Diskvalifikován

  51. Jumping Squads: Diskvalifikován

  52. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  53. Agility S: Diskvalifikován

  54. Jumping S: Diskvalifikován

  55. Zkouška - SA2: 1/14, 45.17 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  56. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  57. III. zkouška SA1: 4/8, 37.84 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  58. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  59. II. zkouška SA1: 2/8, 37.3 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  60. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  61. IV. zkouška SA1: 2/6, 45.98 s, 20.0 tr. b., 3.7 m/s

  62. IV. zkouška SA1: Diskvalifikován

  63. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  64. I.zkouška SA1: 2/6, 34.92 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  65. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  66. AGILITY: 21/26, 46.95 s, 16.95 tr. b., 3.68 m/s

  67. AGILITY: Diskvalifikován

  68. JUMPING: 9/19, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  69. JUMPING: 11/24, 41.09 s, 6.09 tr. b., 3.85 m/s

  70. SA1: Diskvalifikován

  71. SA1: Diskvalifikován

  72. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  73. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška SA1: 5/11, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  75. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  76. 1. běh S: Diskvalifikován

  77. 2. běh S: 12/31, 39.67 s, 5.67 tr. b., 4.03 m/s

  78. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  79. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  80. zkouška 2 SA1: 8/10, 68.13 s, 32.13 tr. b., 2.23 m/s

  81. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  82. Agility - děti: 9/18, 46.69 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  83. Agility družstva: 19/48, 44.57 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  84. Jumping - děti: 5/18, 36.56 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  85. Jumping družstva: 38/48, 43.16 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  86. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  87. A1 SA1: 2/6, 40.06 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  88. Agility S: Diskvalifikován

  89. Jumping S: 13/21, 44.06 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  90. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  91. ZkA 1 So: 6/12, 40.11 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  92. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  93. ZkA 3 So: 6/12, 45.98 s, 10.98 tr. b., 3.0 m/s

  94. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  95. Zkouška A1 II SA1: Diskvalifikován

  96. Zkouška A1 I SA1: Diskvalifikován

  97. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  98. Agility Ne: 8/16, 42.99 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  99. Jumping Ne: 12/16, 41.61 s, 15.61 tr. b., 3.68 m/s

  100. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  101. ZkA 2 So: 2/3, 39.05 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  102. ZkA Ne: 3/4, 48.68 s, 24.68 tr. b., 3.23 m/s

  103. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  104. Agility I: Diskvalifikován

  105. Agility II: Diskvalifikován

  106. Agility Open: 8/18, 46.53 s, 10.0 tr. b., 3.7 m/s

  107. Jumping Open: 10/16, 41.26 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s