Cz En

QJ3 jumping

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.03 5.11 V V
2 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 36.28 5.07 V V
3 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 36.62 5.02 V V
4 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.55 4.9 V V
5 063817 Ingrid Šefčíková Arisa Duhový sen 0 0 0.0 0.0 37.81 4.87 V V
6 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 37.86 4.86 V V
7 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 38.24 4.81 V V
8 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 38.48 4.78 V V
9 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 38.64 4.76 V V
10 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 39.14 4.7 V V
11 005417 Jan Smoček Ytta Ymonnie Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 39.23 4.69 V V
12 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 40.05 4.59 V V
13 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 40.5 4.54 V V
14 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 40.86 4.5 V V
15 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 42.08 4.37 V V
16 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 42.63 4.32 V V
17 092616 Radka Mokrišová Lovely Blue Dream Des Tendres Caresses 0 0 0.0 0.0 43.56 4.22 V V
18 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole 1 0 0.0 5.0 37.48 4.91 V V
19 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 0 0.0 5.0 38.93 4.73 V V
20 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 40.59 4.53 V V
21 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 0 0.0 5.0 40.97 4.49 V V
22 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 1 0.0 5.0 42.07 4.37 V V
23 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 42.28 4.35 V V
24 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 1 0 1.65 6.65 45.65 4.03 VD VD
25 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 2 0 0.0 10.0 37.14 4.95 VD VD
26 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 2 0 0.0 10.0 37.74 4.88 VD VD
27 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 2 0 0.0 10.0 43.79 4.2 VD VD
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073315 Martina Kučerová Ursula Grey Astronaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO