Cz En

181818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavel Henzl, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. Beretta Realgar, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Marianské Lazně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  2. Jumping S: 8/22, 39.99 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  3. Neděle Jumping S: 2/20, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. Neděle zkouška2 SA3: 1/6, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  5. Neděle Zkouška SA3 : Diskvalifikován

  6. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  7. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  9. Agility S: Diskvalifikován

  10. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  11. Jumping S: 2/11, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  12. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  13. Zkouška 3 SA3: Diskvalifikován

  14. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  15. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  16. Agility S: 5/22, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  17. Jumping S: 9/22, 46.38 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  18. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  19. 1. Zkouška SA3: 5/10, 44.88 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  20. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. 3. Zkouška SA3: 5/10, 44.0 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  22. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  23. 1. Zkouška SA3: 2/5, 45.83 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  24. 2. Zkouška SA3: 3/5, 52.23 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  25. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  26. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  27. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  28. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  29. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  30. Sobota Jumping2+3 S: 5/10, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Sobota SA3 I.: Diskvalifikován

  32. Sobota SA3 II.: 4/8, 41.45 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  33. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  34. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  35. SA3 So I: Diskvalifikován

  36. SA3 So II: Diskvalifikován

  37. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  38. Zkouška A3 II. S: Diskvalifikován

  39. Zkouška A3 I. S: Diskvalifikován

  40. Beroun - Sváteční zkoušky, 28. 10. 2021

  41. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška SA3: 2/7, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  44. II. zkouška: 1/8, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  45. I. zkouška: Diskvalifikován

  46. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  47. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  48. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  49. 3.kvalifikace: 3/14, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  50. Finále: 2/10, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  51. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  52. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: Diskvalifikován

  53. Jumping FirstAnimal S: 2/22, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  54. Zkouška A3 Josera S: 4/13, 40.88 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  55. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  56. Agility S: 8/23, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  57. Jumping S: 4/23, 34.94 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  58. Neděle Agility S: 10/25, 40.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  59. Neděle Jumping S: 8/23, 40.47 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  60. Neděle Zkouška S3: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. Karlovy Vary - KZPKV 2021, 04. 09. 2021

  63. 1. Zkouška SA3: 4/6, 38.97 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  64. 2. Zkouška SA3: 1/6, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  65. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  66. Agility S: 3/8, 38.84 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  67. Jumping S: Diskvalifikován

  68. Zkouška S A3 - I. : Diskvalifikován

  69. Zkouška S A3 - II. : Diskvalifikován

  70. Zkouška S A3 - Ne: 2/6, 47.31 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  71. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  72. Zkouška SA3 I.: 3/8, 52.25 s, 16.25 tr. b., 3.56 m/s

  73. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  74. Zkouška SA3 III.: Diskvalifikován

  75. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  76. 1. zkouška: 1/7, 46.74 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  77. 2. zkouška: 3/7, 48.87 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  78. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  79. Agility 1 S: 21/48, 53.54 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  80. Jumping 1 S: 23/48, 44.63 s, 5.63 tr. b., 3.92 m/s

  81. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  82. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  83. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška A3 S: 3/9, 54.26 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  85. 2. zkouška A3 S: 3/9, 54.26 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  86. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  87. 1. Zkouška SA2: 1/3, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  88. 2. Zkouška SA2: 2/3, 49.88 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  89. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  90. 1. Zkouška SA2: 1/2, 40.63 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  91. 2. Zkouška SA2: 1/2, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  92. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  93. 1. Zkouška SA2: 3/6, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  94. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  95. Dolní Rychnov - Rychnovské dvojzkoušky, 03. 10. 2020

  96. 1. zkouška SA2: 1/2, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  97. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  98. 3. zkouška SA2: 1/1, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  99. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  100. 1. Zkouška S A2: 2/5, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  101. 2. Zkouška S A2: 3/5, 50.75 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  102. 3. Zkouška S A2: 3/5, 41.35 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  103. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  104. Trial I.: 1/1, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  105. TRIAL II.: Diskvalifikován

  106. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  107. NE Agility S: 12/26, 43.86 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  108. NE Jumping S: Diskvalifikován

  109. NE Zkouška SA2: 1/6, 60.87 s, 10.87 tr. b., 3.29 m/s

  110. SO Agility S: 9/24, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  111. So Jumping S: Diskvalifikován

  112. SO Zkouška SA2: Diskvalifikován

  113. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  114. 1. Agility S: Diskvalifikován

  115. 1. Jumping S: 8/10, 49.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  116. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  118. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  119. II. zkouška A2 S: 5/6, 45.72 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  120. I. zkouška A2 S: 2/6, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  121. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  122. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  123. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  124. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  125. Agility 1 S: 11/18, 49.16 s, 18.16 tr. b., 3.76 m/s

  126. Agility 2 S: 14/18, 43.65 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  127. Jumping 1 S: 11/18, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  128. Jumping 2 S: 6/18, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  129. Zkouška SA2: 4/5, 39.65 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  130. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  131. Agility S: Diskvalifikován

  132. Jumping S: 7/12, 53.66 s, 15.66 tr. b., 3.54 m/s

  133. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  135. Agility S: Diskvalifikován

  136. Jumping S: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  139. 1. Zkouška SA2: 1/8, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  140. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  141. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  142. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  143. Zkouška2 SA2: 3/7, 37.66 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  144. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2019

  145. 1. zkouška SA2: 2/5, 36.65 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  146. 2. zkouška SA2: 1/5, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  148. Zkouška SA2 1: 3/5, 65.0 s, 25.0 tr. b., 2.57 m/s

  149. Zkouška SA2 2: 1/5, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  150. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  151. Neděle Agility SA: 12/27, 40.62 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  152. Neděle Jumping SA: 9/27, 35.87 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  153. Neděle Zkouška SA2: 3/8, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  154. Sobota Agility SA: 15/31, 37.43 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  155. Sobota Jumping SA: 16/31, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  156. Sobota Zkouška SA2 : 2/9, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  157. Aš - Kopaninský hop - Konec prázdnin, 24. 08. 2019

  158. SA2_1: 3/5, 45.18 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  159. SA2_2: 3/5, 41.99 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  160. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  161. 1. Zka - SA2: 4/9, 31.7 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  162. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  163. Jumping - Small: Diskvalifikován

  164. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  165. 1.zkouška: 3/8, 44.9 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  166. 2.zkouška: 2/8, 43.4 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  167. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  168. Agility S: Diskvalifikován

  169. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  170. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  171. Zkouška 1 SA1: 1/9, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  172. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  173. Zkouškový Jumping SJ1: 1/7, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  174. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  175. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  176. Neděle Zkouška II SA1: Diskvalifikován

  177. Neděle Zkouška I SA1: 4/10, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  178. Sobota Jumping SA: 17/39, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  179. Sobota Zkouška II SA1: 3/9, 32.32 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  180. Sobota Zkouška I SA1: 5/9, 37.91 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  181. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  182. Zkouška III SA1: 2/7, 58.93 s, 10.93 tr. b., 3.33 m/s

  183. Zkouška II SA1: 1/7, 43.37 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  184. Zkouška I SA1: Diskvalifikován

  185. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  186. SA1 2. SA1: Diskvalifikován

  187. SA1 3. SA1: 1/3, 46.8 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  188. SA1 SA1: 1/3, 39.62 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  189. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  190. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  191. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  192. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  193. SA1 1. SA1: 1/6, 34.41 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  194. SA1 2. SA1: 2/6, 38.66 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  195. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  196. Agility 1: Diskvalifikován

  197. Agility 2: Diskvalifikován

  198. Jumping 1: 13/31, 58.65 s, 15.65 tr. b., 3.41 m/s

  199. Jumping 2: Diskvalifikován

  200. Zkouška: Diskvalifikován

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  202. 1. Zkouška SA1: 1/3, 42.63 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  203. 2. Zkouška SA1: 1/3, 44.78 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  204. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  205. Agility: Diskvalifikován

  206. Jumping: Diskvalifikován

  207. Zkouška: Diskvalifikován