Cz En

010118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Juranová, DogSport CZ

    Člen KA

Pes

  1. Hermiona Ťapka, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  2. 1. Zkouška SA3: 3/11, 47.91 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  3. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  5. Zkouška1 SA2: 1/5, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  6. Zkouška2 SA2: 1/5, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  7. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  8. SA2 - I.: 1/7, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  9. SA2 - II.: Diskvalifikován

  10. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  11. SA2-1 SA2: Diskvalifikován

  12. SA2-2 SA2: 3/7, 53.97 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  13. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 10. 2019

  14. Agility S: Diskvalifikován

  15. Jumping S: Diskvalifikován

  16. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  18. Agility S: 9/10, 55.65 s, 5.65 tr. b., 3.59 m/s

  19. Jumping S: Diskvalifikován

  20. Zkouška SA2: 4/7, 53.85 s, 15.0 tr. b., 3.57 m/s

  21. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  22. SA2 - I.: 4/7, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  23. SA2 - II.: 1/7, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  24. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  25. Agility sobota S: 7/28, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  26. Jumping sobota S: 13/28, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  27. Zkouška sobota SA2: 6/12, 59.43 s, 21.43 tr. b., 3.06 m/s

  28. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  29. Zkouška III SA2: Diskvalifikován

  30. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  31. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  32. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  33. Jumping S: 12/34, 38.52 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  34. Zkouška SA2 I: 2/14, 47.7 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  35. Zkouška SA2 II: 2/14, 48.59 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  36. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  37. Agility I: Diskvalifikován

  38. Agility II: Diskvalifikován

  39. Jumping I: 68/81, 44.83 s, 16.02 tr. b., 4.1 m/s

  40. Jumping II: 50/79, 44.89 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  41. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  42. II. zkouška SA2: 4/11, 56.61 s, 3.61 tr. b., 2.72 m/s

  43. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  45. Zkouška III. SA2: Diskvalifikován

  46. Zkouška II. SA2: 4/12, 43.09 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  47. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  48. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  49. AGILITY: 10/19, 53.58 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  50. JUMPING: Diskvalifikován

  51. SA2: 5/6, 52.52 s, 21.52 tr. b., 3.29 m/s

  52. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  53. Agility S: Diskvalifikován

  54. Jumping S: 17/33, 40.01 s, 11.01 tr. b., 3.22 m/s

  55. Zkouška_neděle SA2: 8/12, 69.58 s, 32.58 tr. b., 2.23 m/s

  56. Zkouška_sobota_01 SA2: 5/12, 72.0 s, 29.0 tr. b., 2.54 m/s

  57. Zkouška_sobota_02 SA2: 9/12, 56.28 s, 20.28 tr. b., 2.81 m/s

  58. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  59. Agility open S: Diskvalifikován

  60. Jumping open S: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA2: 6/11, 47.31 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  62. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  63. _1.SA2 SA2: Diskvalifikován

  64. _2.SA2 SA2: 3/10, 54.7 s, 16.7 tr. b., 3.29 m/s

  65. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  66. 1. Zk SA2: 1/5, 45.82 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  67. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  68. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  69. SA2 - 1. SA2: Diskvalifikován

  70. SA2 - 2. SA2: Diskvalifikován

  71. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  72. Agility II. S: Diskvalifikován

  73. Agility I. S: Diskvalifikován

  74. Jumping II. S: 30/57, 50.16 s, 11.16 tr. b., 3.19 m/s

  75. Jumping I. S: Diskvalifikován

  76. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  77. Agility S: Diskvalifikován

  78. Jump neděle S: 10/21, 37.46 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  79. Jump sobota S: 13/29, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  80. Zkouška nedělle SA2: Diskvalifikován

  81. Zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  82. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  83. Jumping S: 15/31, 43.1 s, 10.1 tr. b., 3.48 m/s

  84. Zkouška 1 SA2: 3/14, 43.92 s, 8.92 tr. b., 3.44 m/s

  85. Zkouška 2 SA2: 3/14, 47.78 s, 13.78 tr. b., 3.08 m/s

  86. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  87. I Agility Open: Diskvalifikován

  88. II Agility Open: Diskvalifikován

  89. II Jumping Open: Diskvalifikován

  90. I Jumping Open: Diskvalifikován

  91. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  92. Zkouška 1 SA1: 2/8, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  93. Zkouška 2 SA1: 5/8, 36.15 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  94. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  95. Zkouška 1 SA1: 1/12, 36.82 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  96. Zkouška 2 SA1: 3/12, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s