Cz En

Jumping S

  1. Datum: 28. 06. 2020
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 0 0 0.0 0.0 32.39 5.65 V V
2 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 0 0.0 0.0 36.29 5.04 V V
3 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 0 0.0 0.0 38.18 4.79 V V
4 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 38.68 4.73 V V
5 083016 Ladislava Tóthová Hubert 0 0 0.0 0.0 38.9 4.7 V V
6 050516 Iveta Trnková Kesi 0 0 0.0 0.0 41.32 4.43 V V
7 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 0 0.0 0.0 41.34 4.43 V V
8 010118 Pavla Juranová Hermiona Ťapka 0 0 0.0 0.0 42.57 4.3 V V
9 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.88 0.88 46.88 3.9 V V
10 039217 Michaela Sinzogan Casiopeia TRINITY Cler-De-Lyss 1 0 0.0 5.0 37.12 4.93 V V
11 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah 1 0 0.0 5.0 38.18 4.79 V V
12 059612 Lenka Brojová A3Ch Riči Bri-Col Black and White 0 1 2.85 7.85 48.85 3.75 VD VD
13 026115 Veronika Tománková Roxy 0 0 10.7 10.7 56.7 3.23 VD VD
14 011816 Martina Brabcová Lucky 2 0 2.12 12.12 48.12 3.8 VD VD
15 046019 Lucie Kožíšková Bongo Golden Čičiko 1 0 27.45 32.45 73.45 2.49 BO BO
16 011911 Pavla Juranová Tonda 4 2 12.66 42.66 58.66 3.12 BO BO
DIS 088419 Hedvika Dvořáková Rebel Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088719 Martina Pochová Bibiana Prima Kavalír DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064519 Vladimíra Fürstová Uriáš Boy z Usedlosti Ujezdec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070715 Kristýna Beranová Megie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022018 Alena Tománková Fany DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056214 Magdalena Rosolová Betty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066016 Lucie Frčková Lukáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028012 Václava Böhmová A3Ch Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031517 Kateřina Dědičková Darjeeling Big Scotty´s Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039814 Václava Böhmová A3Ch Ariška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004115 Jindra Běhounková Clementine Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO