Cz En

074719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dominika Korintová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Holly, Kříženec

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  2. 1. Zkouška SA2: 2/4, 49.25 s, 1.25 tr. b., 3.82 m/s

  3. 2. Zkouška SA2: 1/4, 54.01 s, 5.01 tr. b., 3.55 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  5. 1. Zkouška SA2: 3/5, 49.54 s, 8.54 tr. b., 3.59 m/s

  6. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  8. 1. zkouška SA2: 2/5, 61.26 s, 21.26 tr. b., 3.1 m/s

  9. 2. zkouška SA2: 3/5, 53.6 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  10. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  11. Agility Individual - D: 4/14, 54.08 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  12. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  13. Jumping Individual - D: 5/14, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  14. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  15. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  16. TRIAL I.: 2/5, 48.41 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  17. TRIAL II.: Diskvalifikován

  18. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  19. III. Zk SA2: 2/3, 61.01 s, 8.01 tr. b., 3.15 m/s

  20. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  21. I. Zk SA2: 2/3, 59.22 s, 18.22 tr. b., 3.21 m/s

  22. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  23. Druhá zkouška: 3/5, 59.93 s, 15.93 tr. b., 3.17 m/s

  24. První zkouška: 3/5, 60.82 s, 19.82 tr. b., 2.93 m/s

  25. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  26. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  27. 2. zkouška SA2: 1/2, 49.13 s, 1.13 tr. b., 3.58 m/s

  28. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  29. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  30. I. Zk SA2: 2/4, 61.01 s, 13.01 tr. b., 2.92 m/s

  31. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  32. II. Zk SA2: 2/3, 51.07 s, 5.07 tr. b., 3.74 m/s

  33. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  34. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  35. SA2 I: Diskvalifikován

  36. SA2 II: Diskvalifikován

  37. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  38. Zkouška 1: Diskvalifikován

  39. Zkouška 2: Diskvalifikován

  40. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  41. II. Zk SA2: 3/5, 55.09 s, 13.09 tr. b., 3.18 m/s

  42. I. Zk SA2: 2/5, 57.53 s, 13.53 tr. b., 3.22 m/s

  43. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  44. I. agility S: Diskvalifikován

  45. II. agility S: 28/65, 64.43 s, 19.43 tr. b., 3.04 m/s

  46. II. jumping S: Diskvalifikován

  47. I. jumping S: Diskvalifikován

  48. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  49. II. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  50. I. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  51. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  52. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  53. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  54. Jumping: 10/25, 45.87 s, 7.87 tr. b., 3.92 m/s

  55. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  56. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  57. I. Zk SA2: 2/4, 48.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  58. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  59. ZkA. SA1 I.: 1/4, 47.08 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  60. ZkA. SA1 II.: 2/4, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  61. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  62. SA1 - I.: 1/3, 49.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  63. SA1 - II.: 1/3, 49.33 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  64. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  65. S A1 I.: Diskvalifikován

  66. S A1 II.: Diskvalifikován

  67. S A1 III.: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  69. Druhá zkouška: 2/5, 43.36 s, 15.0 tr. b., 3.25 m/s

  70. První zkouška: Diskvalifikován

  71. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  72. SA1 - I.: Diskvalifikován

  73. SA1 II.: 1/4, 36.91 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  74. SA1 - III.: Diskvalifikován

  75. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  76. 1. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška A1 S: 3/7, 45.14 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  79. A1 II S: 3/8, 48.85 s, 15.85 tr. b., 2.91 m/s

  80. A1 I S: 6/8, 49.0 s, 28.0 tr. b., 2.94 m/s

  81. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  82. II. zkouška SA1: 6/8, 48.47 s, 9.47 tr. b., 3.16 m/s

  83. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  84. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  85. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  86. Zkouška SA1 II: 1/5, 44.04 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  87. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  88. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  89. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  91. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  92. První zkouška: Diskvalifikován

  93. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  94. SA1 - I.: Diskvalifikován

  95. SA1 - II.: Diskvalifikován

  96. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  97. III. jumping S: 18/31, 48.2 s, 17.2 tr. b., 3.01 m/s

  98. II. jumping S: 18/31, 48.6 s, 11.6 tr. b., 3.23 m/s

  99. I. jumping S: Diskvalifikován

  100. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  101. Jump Zk SA1 I.: Diskvalifikován

  102. Jump Zk SA1 II.: Diskvalifikován