Cz En

074719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dominika Korintová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Holly, Kříženec

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  2. Druhá zkouška: 3/5, 59.93 s, 15.93 tr. b., 3.17 m/s

  3. První zkouška: 3/5, 60.82 s, 19.82 tr. b., 2.93 m/s

  4. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  5. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  6. 2. zkouška SA2: 1/2, 49.13 s, 1.13 tr. b., 3.58 m/s

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  8. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  9. I. Zk SA2: 2/4, 61.01 s, 13.01 tr. b., 2.92 m/s

  10. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  11. II. Zk SA2: 2/3, 51.07 s, 5.07 tr. b., 3.74 m/s

  12. I. Zk SA2: Diskvalifikován

  13. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  14. SA2 I: Diskvalifikován

  15. SA2 II: Diskvalifikován

  16. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  17. Zkouška 1: Diskvalifikován

  18. Zkouška 2: Diskvalifikován

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  20. II. Zk SA2: 3/5, 55.09 s, 13.09 tr. b., 3.18 m/s

  21. I. Zk SA2: 2/5, 57.53 s, 13.53 tr. b., 3.22 m/s

  22. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  23. I. agility S: Diskvalifikován

  24. II. agility S: 28/65, 64.43 s, 19.43 tr. b., 3.04 m/s

  25. II. jumping S: Diskvalifikován

  26. I. jumping S: Diskvalifikován

  27. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  28. II. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  29. I. zkouška A2 S: Diskvalifikován

  30. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  31. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  32. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  33. Jumping: 10/25, 45.87 s, 7.87 tr. b., 3.92 m/s

  34. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  35. II. Zk SA2: Diskvalifikován

  36. I. Zk SA2: 2/4, 48.54 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  37. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  38. ZkA. SA1 I.: 1/4, 47.08 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  39. ZkA. SA1 II.: 2/4, 47.69 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  40. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  41. SA1 - I.: 1/3, 49.93 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  42. SA1 - II.: 1/3, 49.33 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  43. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  44. S A1 I.: Diskvalifikován

  45. S A1 II.: Diskvalifikován

  46. S A1 III.: Diskvalifikován

  47. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  48. Druhá zkouška: 2/5, 43.36 s, 15.0 tr. b., 3.25 m/s

  49. První zkouška: Diskvalifikován

  50. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  51. SA1 - I.: Diskvalifikován

  52. SA1 II.: 1/4, 36.91 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  53. SA1 - III.: Diskvalifikován

  54. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  55. 1. Zkouška A1 S: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška A1 S: 3/7, 45.14 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  58. A1 II S: 3/8, 48.85 s, 15.85 tr. b., 2.91 m/s

  59. A1 I S: 6/8, 49.0 s, 28.0 tr. b., 2.94 m/s

  60. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  61. II. zkouška SA1: 6/8, 48.47 s, 9.47 tr. b., 3.16 m/s

  62. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  63. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  64. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  65. Zkouška SA1 II: 1/5, 44.04 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  66. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  67. ZkA. SA1 I.: Diskvalifikován

  68. ZkA. SA1 II.: Diskvalifikován

  69. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  70. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  71. První zkouška: Diskvalifikován

  72. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  73. SA1 - I.: Diskvalifikován

  74. SA1 - II.: Diskvalifikován

  75. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  76. III. jumping S: 18/31, 48.2 s, 17.2 tr. b., 3.01 m/s

  77. II. jumping S: 18/31, 48.6 s, 11.6 tr. b., 3.23 m/s

  78. I. jumping S: Diskvalifikován

  79. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  80. Jump Zk SA1 I.: Diskvalifikován

  81. Jump Zk SA1 II.: Diskvalifikován