Cz En

Czech Imp Jump Small

  1. Datum: 02. 11. 2019
  2. Závod: Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 27.0 s
  6. Maximální čas: 43.0 s
  7. Délka: 107.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 20.21 5.29 V V
2 067817 Vendula Vejražková Aslan Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 20.68 5.17 V V
3 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 21.59 4.96 V V
4 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 21.92 4.88 V V
5 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 22.89 4.67 V V
6 020719 Milena Vrbová Ansel Bridget Pražský Cyrano 0 0 0.0 0.0 23.3 4.59 V V
7 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 0 0 0.0 0.0 23.37 4.58 V V
8 037318 Zuzana Drozdíková Quendy pod Ořechem 0 0 2.51 2.51 29.51 3.63 V V
9 078416 Denisa Kopecká Josephine de Coeurs d'Alene 0 1 3.13 8.13 30.13 3.55 VD VD
10 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 1 1 3.0 13.0 30.0 3.57 VD VD
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090418 Květuše Stratilová Lili DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035718 Nikola Hamáčková Aslan Petrinstar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061518 Lucie Drábková Rosy Balader DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004514 Gabriela Chalušová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010116 Lucie Drábková Kissimmee Balader DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031119 Anna Kárová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 161616 Radka Podmolová Amazonka Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014118 Jana Drbohlavová Be Happy Od Svaté lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063015 Pavla Brzobohatá Fifinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO